Inwestowanie w złoto

Tematy dotyczące finansów, bankowości i podatków
azarlos
Posty: 18
Rejestracja: 07 listopada 2025, 09:27
Miasto: Warszawa

Inwestowanie w złoto

Post autor: azarlos » 21 maja 2026, 10:01

Co sądzicie o inwestowaniu w złoto?

Warto jest kupować sztabki czy jednak monety?

turma
Posty: 26
Rejestracja: 15 listopada 2023, 10:43

Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: turma » 21 maja 2026, 11:02

Jak się na tym nie znasz to kupuj u pewnych dealerów złota wyłącznie monety jednouncjowe z kanonu: Kangur, Liść Klonu, Krugerrand, Filharmonia Wiedeńska lub Brittanica. To są te monety, który wszędzie są znane i uznawane za kanon.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości