Inwestowanie w złoto
Inwestowanie w złoto
Co sądzicie o inwestowaniu w złoto?
Warto jest kupować sztabki czy jednak monety?
Warto jest kupować sztabki czy jednak monety?
Re: Inwestowanie w złoto
Jak się na tym nie znasz to kupuj u pewnych dealerów złota wyłącznie monety jednouncjowe z kanonu: Kangur, Liść Klonu, Krugerrand, Filharmonia Wiedeńska lub Brittanica. To są te monety, który wszędzie są znane i uznawane za kanon.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości