Biel/Benne /Solothurn chce wrócić do Polski
Biel/Benne /Solothurn chce wrócić do Polski
Witam
Pilnie szukam transportu do Polski na Ślask najlepiej do Katowic
Najpóźniej 21.05.2026 . Gościu który mnie tu przywiózł do pracy w dniu wczorajszym stwierdził po 2 tygodniach że ma już dość tej roboty i tego szefa i uciekł z pieniędzmi do PL.
Mi zostało 100 Franków a w poniedziałek muszę być w swojej pracy w PL. Bo to miał być tylko wyjazd na 2,5 tygodnia.
Pilnie szukam transportu do Polski na Ślask najlepiej do Katowic
Najpóźniej 21.05.2026 . Gościu który mnie tu przywiózł do pracy w dniu wczorajszym stwierdził po 2 tygodniach że ma już dość tej roboty i tego szefa i uciekł z pieniędzmi do PL.
Mi zostało 100 Franków a w poniedziałek muszę być w swojej pracy w PL. Bo to miał być tylko wyjazd na 2,5 tygodnia.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości