Prośba o pomoc w chorobach

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
Grzegorz 7952
Miasto: Żagań

Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 17 stycznia 2023, 07:31

Witam forumowiczów.Prowadzę zbiórkę na swoje leczenie ,rehabilitację na portalu zrzutka,pl.Moja zbiórka jest zweryfikowana ,dokumentacją medyczną.
12 stycznia miałem kolejny zabieg na sercu ,mój stan serca niestety się pogorszył.Wiem ,że każdemu jest ciężko ,ale proszę i będę bardzo wdzięczny za każdą wpłatę .Jest mi wstyd ,że muszę żebrać ,ale nie mam wyjścia
To jest link do mojej zrzutki
https://zrzutka.pl/epjs78

Pozdrawiam
Grzegorz

Grzegorz 7952

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 29 stycznia 2023, 08:37

Witam forumowiczów ,czy naprawdę nikt nie jest w stanie wesprzeć mnie choćby drobną kwotą?? Jestem naprawdę w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej ,16 lutego czeka mnie kolejna poważna operacja tym razem urologiczna .Nie chcę tutaj się użalać ale Polskie państwo oferuje mi 530 zł renty socjalnej z czego 300 wydaje na leki,Od poł roku czekam na opinie lekarzy kardiologa i okulisty ,gdyż nie ma lekarzy w sądach(kpina!!!)Bardzo proszę forumowiczów o jakiekolwiek wsparcie
Grzegorz

Grzegorz 7952

Post autor: Grzegorz 7952 » 02 lutego 2023, 22:40

https://www.youtube.com/watch?v=x3YkkmMxjV0
mah/na,mah/na
Bardzo dziękuję forumowiczom za pomoc.
Jedynym człowiekiem który ma serducho i rozumie niedole innego człowieka jest na tym forum Bogwar,
Życzę wszystkim forumowiczom ,jak najwięcej zdrowia i siły do pracy
Proszę admina o zamknięcie mojego postu ,gdyż mam głeboko w dupie ,poniżanie się i żebranie na swoje leczenie!!!
Wszystkiego dobrego !!

bogwar
Miasto: Berno/Warszawa

Post autor: bogwar » 02 lutego 2023, 23:57

Grzegorz 7952 pisze:
02 lutego 2023, 22:40
https://www.youtube.com/watch?v=x3YkkmMxjV0
mah/na,mah/na
Bardzo dziękuję forumowiczom za pomoc.
Jedynym człowiekiem który ma serducho i rozumie niedole innego człowieka jest na tym forum Bogwar,
Życzę wszystkim forumowiczom ,jak najwięcej zdrowia i siły do pracy
Proszę admina o zamknięcie mojego postu ,gdyż mam głeboko w dupie ,poniżanie się i żebranie na swoje leczenie!!!
Wszystkiego dobrego !!
Witaj.
Z tym sie absolutnie nie zgodze, :evil: bo jednak kilka osob rowniez wplacilo na Twoja zrzutke, :) co znaczy, ze nie jestem jedyny. :P I mam nadzieje, ze znajda sie jeszcze inni, :mrgreen: do czego zachecam. :P Nie trac nadziei. Po burzy zawsze wychodzi slonce. A w Twoim zyciu masz wlasnie burze. :cry:
Zycze zdrowia z calego serca i............, w kwestiach finansowych nie powiedzialem jeszcze ostatniego slowa. Musze sie jednak ogarnac finansowo, bo przelom roku, to dla mnie byla lekka masakra. :cry: A wyplate mam tylko raz w miesiacu. :P
Pozdr.
bogwar

ODPOWIEDZ