Podatki w Szwajcarii

Tematy dotyczące finansów, bankowości i podatków
bogwar
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Podatki w Szwajcarii

Post autor: bogwar » 02 maja 2021, 20:13

Rob pisze:
02 maja 2021, 20:01
Pisałem o portalu, kolego😎😁
Oki doki. :D
Tylko czemu akurat w watku o podatkach :shock:
Bardziej logiczne byloby w dziale "O forum". Nie sadzisz? :D
Fajnie jednak, ze sie wyjasnilo. :P

Rob
Miasto: Olten

Post autor: Rob » 02 maja 2021, 21:18

Bo w wątku o podatkach, komentarz nad moim opisuje denerwująca sytuację z tym logowaniem 😉

bogwar

Post autor: bogwar » 02 maja 2021, 21:49

No tak, teraz rozumiem. :D
To bylo jednak zdarzenie incydentalne. :P
Generalnie forum funkcjonuje dobrze. :D

bogwar

Post autor: bogwar » 29 maja 2021, 01:50

bogwar pisze:
02 maja 2021, 02:53
Adminy kochane. :D
Bylem na swoim koncie.
Pisalem dlugiego posta w temacie podatkow. :P
I nagle k...a mac sie okazalo, ze jestem wylogowany. Dlaczego sie pytam? :evil: :evil: :evil:
Stracilem jakies 1,5 godziny zycia. :evil:
Dlaczego? :evil:
pozdrawiam
bogwar
Adminy kochane jestem pod wrazeniem. :shock: :shock: To sie nazywa polska mysl IT :D :D . Mowisz i masz. Zawsze wiedzialem, ze mamy najlepszych specjalistow komputerowych. :D :D :D I na Was moge liczyc. Szacun. :D Dzieki za "szybka" :mrgreen: (spoko, jestem tylko elektromonterem, ale wiem, ze zmiany na stronie internetowej wymagaja czesto wiekszej ingerencji w istniejacy program, a to niestety musi trwac) reakcje. A to i tak nic w porownaniu z czasem zalatwiania spraw w szwajcarskich urzedach :lol: :lol: :lol: :lol: . Dla tych, co nie wiedza o co chodzi z tym ruchami dolnej czesci strony internetowej w czasie pisania posta (tresc szybko znika, ale mozna ja "dopasc"), to jest wlasnie automatyczne zapisywanie pisanego posta co kilka sekund, zeby "nie zginal" od "przypadkowej kuli", czyli klikniecia. Podobnie jak w mailach, zapisywanie tzw. "kopii roboczej", ktora znika w momencie wyslania maila. Zaraz to wyprobuje.

Pozdrawiam.
bogwar

Iwona
Miasto: lugano

Post autor: Iwona » 22 czerwca 2021, 12:31

Witam, chciałabym prosić uprzejmie o informacje. Muszę rozliczyć zeznanie podatkowe 2020(już spóźnioną ) za ten rok, który był niepełnym, gdyż pracowałam w kantonie Ticino(włoskim) od stycznia do końca sierpnia, potem już wróciłam na przyspieszona emeryturę po kilku latach pracy.
Czy ktoś posiada informacje w związku z powyższym tematem?. Dziękuję i pozdrawiam.
Iwona

bogwar

Post autor: bogwar » 27 czerwca 2021, 03:17

bogwar pisze:
29 maja 2021, 01:50
bogwar pisze:
02 maja 2021, 02:53
Adminy kochane. :D
Bylem na swoim koncie.
Pisalem dlugiego posta w temacie podatkow. :P
I nagle k...a mac sie okazalo, ze jestem wylogowany. Dlaczego sie pytam? :evil: :evil: :evil:
Stracilem jakies 1,5 godziny zycia. :evil:
Dlaczego? :evil:
pozdrawiam
bogwar
Adminy kochane jestem pod wrazeniem. :shock: :shock: To sie nazywa polska mysl IT :D :D . Mowisz i masz. Zawsze wiedzialem, ze mamy najlepszych specjalistow komputerowych. :D :D :D I na Was moge liczyc. Szacun. :D Dzieki za "szybka" :mrgreen: (spoko, jestem tylko elektromonterem, ale wiem, ze zmiany na stronie internetowej wymagaja czesto wiekszej ingerencji w istniejacy program, a to niestety musi trwac) reakcje. A to i tak nic w porownaniu z czasem zalatwiania spraw w szwajcarskich urzedach :lol: :lol: :lol: :lol: . Dla tych, co nie wiedza o co chodzi z tym ruchami dolnej czesci strony internetowej w czasie pisania posta (tresc szybko znika, ale mozna ja "dopasc"), to jest wlasnie automatyczne zapisywanie pisanego posta co kilka sekund, zeby "nie zginal" od "przypadkowej kuli", czyli klikniecia. Podobnie jak w mailach, zapisywanie tzw. "kopii roboczej", ktora znika w momencie wyslania maila. Zaraz to wyprobuje.

Pozdrawiam.
bogwar
No i g...o prawda. Chyba Was przechwalilem. :evil: Znow pisalem dlugiego posta (ponad godzine) w powaznej sprawie (emigracji Forumowicza "rodzinnego" do Szwajcarii, z rodzina czy bez) i po kliknieciu na "podglad" okazalo sie, ze jestem wylogowany. A kopii roboczej na koncie brak. Do bani to jest. :evil: Odechcialo mi sie pisac. A k...a mac nawet napic sie nie moge, bo sie wczoraj zaszczepilem. Ide w p...u spac. :evil:

bogwar

Post autor: bogwar » 27 czerwca 2021, 17:21

Iwona pisze:
22 czerwca 2021, 12:31
Witam, chciałabym prosić uprzejmie o informacje. Muszę rozliczyć zeznanie podatkowe 2020(już spóźnioną ) za ten rok, który był niepełnym, gdyż pracowałam w kantonie Ticino(włoskim) od stycznia do końca sierpnia, potem już wróciłam na przyspieszona emeryturę po kilku latach pracy.
Czy ktoś posiada informacje w związku z powyższym tematem?. Dziękuję i pozdrawiam.
Iwona
Witam. :D
Wyslalem wiadomosc na priva.
Pozdr.
bogwar

ODPOWIEDZ