Zatrzymanie wypłaty

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
Brigitte_BB
Posty: 3
Rejestracja: 30 czerwca 2021, 15:55
Miasto: Basel

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: Brigitte_BB » 30 czerwca 2021, 16:03

Hallo Bogwar
jestem bardzo zainteresowana informacjami na temat Państwa Lyszczyna z urzędu. Pan Wojciech ma już nową firmę. Nie chcę wymieniać szczegółów na formum. Możemy jakoś inaczej się skontaktować?

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: bogwar » 01 lipca 2021, 19:02

Brigitte_BB pisze:
30 czerwca 2021, 16:03
Hallo Bogwar
jestem bardzo zainteresowana informacjami na temat Państwa Lyszczyna z urzędu. Pan Wojciech ma już nową firmę. Nie chcę wymieniać szczegółów na formum. Możemy jakoś inaczej się skontaktować?
Witam.
Zawsze mozemy sie skontaktowac przez priva. Nie wiem jednak w czym moglbym pomoc, bo nie posiadam zadnych innych informacji niz te, ktore sa opublikowane na forum.
Pozdrawiam.
bogwar

Brigitte_BB
Posty: 3
Rejestracja: 30 czerwca 2021, 15:55
Miasto: Basel

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: Brigitte_BB » 02 lipca 2021, 12:04

Dziękuję za odpowiedź, ale dopiero po wysłaniu informacji do Pana zauważyłam, że to nie Pan lecz Mark57 miał kłopot z BWL. Jego doświadczenia z pracodawcą są dla mnie interesujące. Wysłałam do niego wiadomość. Jeśli będzie chciał się ze mną skontaktować, to fajnie, a jeśli nie, to też nic się nie stało. A zatem serdecznie pozdrawiam. BB

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: bogwar » 04 lipca 2021, 01:08

Brigitte_BB pisze:
30 czerwca 2021, 16:03
Hallo Bogwar
jestem bardzo zainteresowana informacjami na temat Państwa Lyszczyna z urzędu. Pan Wojciech ma już nową firmę. Nie chcę wymieniać szczegółów na formum. Możemy jakoś inaczej się skontaktować?
Witam ponownie. :D
No.....to bardzo interesujace. :D
Moze chociaz nazwe moze Pani podac?
Przeciez "promocja" polskich firm na forum dla Polakow w Szwajcarii nie jest sprzeczna z prawem. :mrgreen: Czy sie myle? :D
Pozdrawiam.
bogwar

Brigitte_BB
Posty: 3
Rejestracja: 30 czerwca 2021, 15:55
Miasto: Basel

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: Brigitte_BB » 23 września 2021, 22:04

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. Nie było mnie przez dłuższy czas. Tak podzielam Pana zdanie. Takie firmy należy promować :P :P i oczywiście wszystkie informacje, które są powszechnie dostępne, możemy sobie wymienićv także na forum. Jednakże małe sprostowanie Pana wzmianki o promocji. Ta firma nie jest polska, lecz szwajcarska, a Pan Lyszczyna to w międzyczasie "deutscher Staatsangehöriger" :lol: . Innymi słowy promocja na "forum dla polaków" jest nieomalże nie na miejscu. No ale skoro firma zatrudnia przede wszystkim (wyłącznie?!) obywateli Polski, więc może jednak te informacje w tym miejscu nie są zupełnie od czapy ;) .
Firma nazywa się "Domibau GmbH" z siedzibą w 4446 Buckten. Wszystkie informacje są dostępne w indeksie firm (Zefix)
https://bl.chregister.ch/cr-portal/ausz ... 76.884.273

o ironio!!! BWL Bau-Montage GmbH wykreślono z rejestru 19.03.2021, a Domibau GmbH zarejestrowano 20.04.2021. Ciekawe ilu wierzycieli firmy BWL mogłoby być opłacone z kapitału zakładowego firmy Domibau ? :cry: Ale na początku 2020 Państwo Lyszczyna założyli jeszcze jedną BWL (chyba lubią tą nazwę :D ). Tym razem w Niemczech (DE-77963 Schwanau). Firma nazywa się BWL.Bau-Montage GmbH. Te informacje też są powszechnie dostępne w niemieckim rejstrze firm pod numerem HRB 721488.

Jeśli ktoś z forumowiczów miał doświadczenia z tymi firmami - dobre lub złe - i chciałby się ze mną podzielić tymi informacjami, serdecznie zapraszam.

shadow
Posty: 2
Rejestracja: 05 października 2023, 02:15

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: shadow » 05 października 2023, 02:55

Witam
państwo wojciech krzysztof i beata lyszczyna niestety nie przestali i dalej oszukują ludzi na pieniądze, odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tymi ludźmi, to zwykły zboczeniec, oszust, złodziej, kłamca. Teraz pewnie otworzą nową firmę po czasie, firmy w Szwajcarii i w Niemczech
UWAGA NA:
wojciech krzysztof lyszczyna
beata lyszczyna
wojciech lyszczyna
BWL Bau-Montage BWL Bau. Montage , Domibau, BWL Sonnenschutzsysteme, BWL Bau-Montage-Reinigung
Schwanau, Schleifweg-Süd 1 A, 77963 Schwanau

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: bogwar » 10 października 2023, 22:45

shadow pisze:
05 października 2023, 02:55
Witam
państwo wojciech krzysztof i beata lyszczyna niestety nie przestali i dalej oszukują ludzi na pieniądze, odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tymi ludźmi, to zwykły zboczeniec, oszust, złodziej, kłamca. Teraz pewnie otworzą nową firmę po czasie, firmy w Szwajcarii i w Niemczech
UWAGA NA:
wojciech krzysztof lyszczyna
beata lyszczyna
wojciech lyszczyna
BWL Bau-Montage BWL Bau. Montage , Domibau, BWL Sonnenschutzsysteme, BWL Bau-Montage-Reinigung
Schwanau, Schleifweg-Süd 1 A, 77963 Schwanau
Witaj na naszym Forum.
Ci w/w Panstwo (choc pisze to z duzej litery tylko ze wzgledow ortograficznych :evil: ) sa mistrzami, z tego co piszesz, w swoim zyciu i zawodzie. Z Twojego posta wnioskuje, ze jestes kolejnym Rodakiem oszukanym przez firme w/w k...a Panstwa Lyszczyna. No coz, nie jestem prawnikiem i nie mam tyle czasu, zeby sie dobrac do d..y tym egzemplarzom, bo niestety pracuje na caly etat, ale gdyby mnie to osobiscie dotyczylo, to bym im nie odpuscil. :evil: :evil: :evil: Wiem, ze roszczenia finansowe sie przedawniaja, ale nie, od momentu wniesienia roszczenia :evil: :evil: :mrgreen:.
Na dzisiaj moge Ci podeslac link do uruchomienia schematu dochodzenia roszczen w Urzedzie Komorniczym w Szwajcarii. Trzeba znalezc odpowiedni Urzad Komorniczy zgodny z miejscem zamieszkania i uruchomic proces egzekucji.
No wiem, trzeba znac jezyk i troche (ale naprawde niewiele i mozna to wiedziec zanim sie czlowiek zaangazuje) zainwestowac.
Nie poddawaj sie, bo wiekszosc to robi z powodu zbyt malych roszczen w stosunku do nakladow. Wiem to z wlasnych zrodel.

https://www.konsumentenschutz.ch/online ... fahren-ab/
Pozdrawiam.
bogwar

shadow
Posty: 2
Rejestracja: 05 października 2023, 02:15

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: shadow » 16 października 2023, 22:46

bogwar pisze:
10 października 2023, 22:45
shadow pisze:
05 października 2023, 02:55
Witam
państwo wojciech krzysztof i beata lyszczyna niestety nie przestali i dalej oszukują ludzi na pieniądze, odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tymi ludźmi, to zwykły zboczeniec, oszust, złodziej, kłamca. Teraz pewnie otworzą nową firmę po czasie, firmy w Szwajcarii i w Niemczech
UWAGA NA:
wojciech krzysztof lyszczyna
beata lyszczyna
wojciech lyszczyna
BWL Bau-Montage BWL Bau. Montage , Domibau, BWL Sonnenschutzsysteme, BWL Bau-Montage-Reinigung
Schwanau, Schleifweg-Süd 1 A, 77963 Schwanau
Witaj na naszym Forum.
Ci w/w Panstwo (choc pisze to z duzej litery tylko ze wzgledow ortograficznych :evil: ) sa mistrzami, z tego co piszesz, w swoim zyciu i zawodzie. Z Twojego posta wnioskuje, ze jestes kolejnym Rodakiem oszukanym przez firme w/w k...a Panstwa Lyszczyna. No coz, nie jestem prawnikiem i nie mam tyle czasu, zeby sie dobrac do d..y tym egzemplarzom, bo niestety pracuje na caly etat, ale gdyby mnie to osobiscie dotyczylo, to bym im nie odpuscil. :evil: :evil: :evil: Wiem, ze roszczenia finansowe sie przedawniaja, ale nie, od momentu wniesienia roszczenia :evil: :evil: :mrgreen:.
Na dzisiaj moge Ci podeslac link do uruchomienia schematu dochodzenia roszczen w Urzedzie Komorniczym w Szwajcarii. Trzeba znalezc odpowiedni Urzad Komorniczy zgodny z miejscem zamieszkania i uruchomic proces egzekucji.
No wiem, trzeba znac jezyk i troche (ale naprawde niewiele i mozna to wiedziec zanim sie czlowiek zaangazuje) zainwestowac.
Nie poddawaj sie, bo wiekszosc to robi z powodu zbyt malych roszczen w stosunku do nakladow. Wiem to z wlasnych zrodel.

https://www.konsumentenschutz.ch/online ... fahren-ab/
Pozdrawiam.
bogwar

Witam specjalnie napisałem z małej litery ze względu na kompletny brak szacunku do nich ;) tych osobników nie powinno się nazywać ludźmi.
Jeśli jest Pan jakkolwiek w stanie pomoc, bardzo bym prosił. Chce jakoś odzyskać swoje pieniądze, ale bardziej żeby tym ludziom te oszukiwanie sie odbiło. Problem w tym, że to była niemiecka firma świadcząca usługi w Szwajcarii, a wiec raczej do niemieckiego urzędu to zgłaszac? Jeśli jest Pan w jakimś stanie mi pomóc proszę o rady, nie zostawię tak tego. Pieniądzy nie muszę odzyskać ale ci ludzie dostaną na pewno to na co zasłużyli

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Zatrzymanie wypłaty

Post autor: bogwar » 08 listopada 2023, 23:35

shadow pisze:
16 października 2023, 22:46
bogwar pisze:
10 października 2023, 22:45
shadow pisze:
05 października 2023, 02:55
Witam
państwo wojciech krzysztof i beata lyszczyna niestety nie przestali i dalej oszukują ludzi na pieniądze, odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tymi ludźmi, to zwykły zboczeniec, oszust, złodziej, kłamca. Teraz pewnie otworzą nową firmę po czasie, firmy w Szwajcarii i w Niemczech
UWAGA NA:
wojciech krzysztof lyszczyna
beata lyszczyna
wojciech lyszczyna
BWL Bau-Montage BWL Bau. Montage , Domibau, BWL Sonnenschutzsysteme, BWL Bau-Montage-Reinigung
Schwanau, Schleifweg-Süd 1 A, 77963 Schwanau
Witaj na naszym Forum.
Ci w/w Panstwo (choc pisze to z duzej litery tylko ze wzgledow ortograficznych :evil: ) sa mistrzami, z tego co piszesz, w swoim zyciu i zawodzie. Z Twojego posta wnioskuje, ze jestes kolejnym Rodakiem oszukanym przez firme w/w k...a Panstwa Lyszczyna. No coz, nie jestem prawnikiem i nie mam tyle czasu, zeby sie dobrac do d..y tym egzemplarzom, bo niestety pracuje na caly etat, ale gdyby mnie to osobiscie dotyczylo, to bym im nie odpuscil. :evil: :evil: :evil: Wiem, ze roszczenia finansowe sie przedawniaja, ale nie, od momentu wniesienia roszczenia :evil: :evil: :mrgreen:.
Na dzisiaj moge Ci podeslac link do uruchomienia schematu dochodzenia roszczen w Urzedzie Komorniczym w Szwajcarii. Trzeba znalezc odpowiedni Urzad Komorniczy zgodny z miejscem zamieszkania i uruchomic proces egzekucji.
No wiem, trzeba znac jezyk i troche (ale naprawde niewiele i mozna to wiedziec zanim sie czlowiek zaangazuje) zainwestowac.
Nie poddawaj sie, bo wiekszosc to robi z powodu zbyt malych roszczen w stosunku do nakladow. Wiem to z wlasnych zrodel.

https://www.konsumentenschutz.ch/online ... fahren-ab/
Pozdrawiam.
bogwar

Witam specjalnie napisałem z małej litery ze względu na kompletny brak szacunku do nich ;) tych osobników nie powinno się nazywać ludźmi.
Jeśli jest Pan jakkolwiek w stanie pomoc, bardzo bym prosił. Chce jakoś odzyskać swoje pieniądze, ale bardzie :D j żeby tym ludziom te oszukiwanie sie odbiło. Problem w tym, że to była niemiecka firma świadcząca usługi w Szwajcarii, a wiec raczej do niemieckiego urzędu to zgłaszac? Jeśli jest Pan w jakimś stanie mi pomóc proszę o rady, nie zostawię tak tego. Pieniądzy nie muszę odzyskać ale ci ludzie dostaną na pewno to na co zasłużyli
Witaj.
Sorry, ze dopiero teraz odpisuje, ale praktycznie kazdy weekend spedzam w Polsce i po prostu nie mam czasu. :D Dzis tez jestem w Polsce, ale mimo, ze jutro mam full program, to sprobuje Ci pomoc. Jak wielokrotnie pisalem, nie jestem prawnikiem i nie jestem w stanie dac fachowej prawniczej porady, ale zrobie, co moge. Troche pogrzebalem w internecie i na poczatek sprobowalbym zasiegnac bezplatnej porady u szwajcarskiego prawnika, tzw. Ombudsmana, ktory teoretycznie funkcjonuje w kazdym kantonie. Wprawdzie chodzi tam o sprawy administracyjne, ale moze Gosc Ci da jakis punkt zaczepienia, co zrobic dalej. Nie podales lokalizacji, wiec nie moge Ci podac namiarow na takiego Goscia, ale mozesz sam go znalezc. Po takiej poradzie mozesz sam zdecydowac co dalej. Dla porzadku jednak, zeby nie byc goloslownym namiary na Ombudsmanna w Kantonie Zurych

www.ombudsstelle.zh.ch

Pozdrowka
bogwar

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości