Witamy na nowym forum Polaków w Szwajcarii - skierowanym do mieszkańców, osób planujących przeprowadzkę do Szwajcarii, a także turystów.
Znajdziesz tutaj wiele wartościowych informacji na temat Szwajcarii, ogłoszenia o pracę i ogłoszenia drobne.
Będziesz mógł zadawać pytania na interesujące Cię tematy oraz dzielić się z innymi swoją opinią i radą.
Poznasz innych Polaków związanych ze Szwajcarią, dowiesz się o wydarzeniach w Twojej okolicy.
Poprzednie forum, pomimo dużej ilości użytkowników i wartościowych treści, przestało istnieć (z nieznanych nam powodów).

Zapraszamy wszystkich do rejestracji i dyskusji.

Sprzedam JAGUAR XF

Napisz tutaj jeśli chcesz coś sprzedać, wymienić lub oddać za darmo
tomek2526
Miasto: St.Gallen

Sprzedam JAGUAR XF

Post autor: tomek2526 » 14 marca 2020, 23:30

Witam

Mam samochód do sprzedania ( JAGUAR XF ) na szwajcarskich tablicach :

Jaguar XF 3.0 V6 D Premium Luxury

Limuzyna , Automat - 6 biegów , napęd -tył , przebieg - 139'000 km
240 PS , Euro-Norm - Euro 5 , Diesel , Pierwsza rejestracja -12.2010
MFK - 09.2018

Tel. kontaktowy : 076 778 70 66

mail : tomek2526@onet.eu

Zdjęcia i więcej danych :

https://www.comparis.ch/carfinder/markt ... w/25769705

bogwar
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Sprzedam JAGUAR XF

Post autor: bogwar » 15 marca 2020, 01:12

tomek2526 pisze:
14 marca 2020, 23:30
Witam

Mam samochód do sprzedania ( JAGUAR XF ) na szwajcarskich tablicach :

Jaguar XF 3.0 V6 D Premium Luxury

Limuzyna , Automat - 6 biegów , napęd -tył , przebieg - 139'000 km
240 PS , Euro-Norm - Euro 5 , Diesel , Pierwsza rejestracja -12.2010
MFK - 09.2018

Tel. kontaktowy : 076 778 70 66

mail : tomek2526@onet.eu

Zdjęcia i więcej danych :

https://www.comparis.ch/carfinder/markt ... w/25769705
Nooooooo. bryka fajna. :D Chociaz na mnie nie robi najmniejszego wrazenia, bo sie poruszam komunikacja publiczna. :D :lol: :lol: Patrzac jednak na czas zalozenia konta i wstawienie ogloszenia, mam wrazenie, ze jest to jedyny cel Twojej aktywnosci na forum. Oczywiscie masz takie prawo, ale byloby milo, gdybys wykazywal aktywnosc rowniez w innych tematach. Pozdrawiam. bogwar. :D

tomek2526
Miasto: St.Gallen

Post autor: tomek2526 » 15 marca 2020, 11:44

Hej ,,bogwar,,.

Jeżeli potrzebujesz się wygadać , komentować itp. to Twoja sprawa i nic mi do tego , chyba że dotyczy mojej osoby lub sprawy.
Super że napisałeś ,,fajna bryka,, może innym też się spodoba.
Ja nie utrzymuję aktywności na forach internetowych i to jest moją i tylko moją sprawą .
Osobiście uważam że : ,, lepiej mądrze milczeć jak nieciekawie gadać ( pisać ) .
Jak nie masz interesujących informacji to lepiej zamilknij wykażesz się nieco inteligencją .

Pozdrawiam tomek 2526.

bogwar
Miasto: Berno/Warszawa

Post autor: bogwar » 15 marca 2020, 21:20

tomek2526 pisze:
15 marca 2020, 11:44
Hej ,,bogwar,,.

Jeżeli potrzebujesz się wygadać , komentować itp. to Twoja sprawa i nic mi do tego , chyba że dotyczy mojej osoby lub sprawy.
Super że napisałeś ,,fajna bryka,, może innym też się spodoba.
Ja nie utrzymuję aktywności na forach internetowych i to jest moją i tylko moją sprawą .
Osobiście uważam że : ,, lepiej mądrze milczeć jak nieciekawie gadać ( pisać ) .
Jak nie masz interesujących informacji to lepiej zamilknij wykażesz się nieco inteligencją .

Pozdrawiam tomek 2526.
Witam tomek2526 :D
To akurat widac, bo gdybys je utrzymywal, wiedzialbys, ze na kulturalny wpis ( nawet z doza dowcipu ) wypadaloby kulturalnie odpisac, a nie sie " odgryzac ".

Nie wiedzialem, ze milczenie ( nawet madre ) oznacza wyzszy poziom inteligencji. :shock: Co do mojej inteligencji, to moglibysmy sie spierac. Mysle, ze mam ja na odpowiednim poziomie i nie mam z tego powodu kompleksow. Einsteinem oczywiscie nie jestem, ale w inernetowym tescie, chociaz to moze byc niewiarygodne, wyszlo mi 144 i mam na to inernetowy certyfikat. :D :lol: A Ty ? :D :lol:

Poza tym pozdrawiam serdecznie i zycze korzystnego sprzednia auta.

ODPOWIEDZ