Praca z Goodcare Betreuerung

Dyskusję odnośnie pracy i kariery. Bez ogłoszeń
Kasia
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2020, 08:30
Miasto: Piekary Śląskie

Praca z Goodcare Betreuerung

Post autor: Kasia » 23 kwietnia 2020, 08:40

Witam. Czy ktoś coś słyszał o tej firmie? GoodCare Betreuerung. Chodzi o branżę opiekunek osób starszych. Nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat. A może źle szukam? Może ktoś miał z nią styczność? A może jest inna firma godna polecenia ? Nie chciałabym jechać w ciemno. Pozdrawiam.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Praca z Goodcare Betreuerung

Post autor: bogwar » 23 kwietnia 2020, 21:53

Kasia pisze:
23 kwietnia 2020, 08:40
Witam. Czy ktoś coś słyszał o tej firmie? GoodCare Betreuerung. Chodzi o branżę opiekunek osób starszych. Nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat. A może źle szukam? Może ktoś miał z nią styczność? A może jest inna firma godna polecenia ? Nie chciałabym jechać w ciemno. Pozdrawiam.
Witaj na forum. :D

Moze rzeczywiscie zle szukasz blednie wpisujac haslo.
Pozdr.
bogwar

Kasia
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2020, 08:30
Miasto: Piekary Śląskie

Re: Praca z Goodcare Betreuerung

Post autor: Kasia » 24 kwietnia 2020, 08:54

Mój błąd. Faktycznie źle napisałam nazwę w poście ;) ale mimo prawidłowo wpisanej już nazwy w necie niestety nie znalazłam żadnych opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Praca z Goodcare Betreuerung

Post autor: bogwar » 24 kwietnia 2020, 20:24

Kasia pisze:
24 kwietnia 2020, 08:54
Mój błąd. Faktycznie źle napisałam nazwę w poście ;) ale mimo prawidłowo wpisanej już nazwy w necie niestety nie znalazłam żadnych opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.
Rzeczywiscie. :roll: :roll: Grzebalem jakies pol godziny w internecie i opinii osob zatrudnionych przez te firme, na temat firmy jakos nie widac. :( :( Sa oczywiscie na oficjalnej stronie internetowej opinie klientow, czyli seniorow, ktorymi opiekowaly sie rzekomo osoby zatrudnione przez te firme posredniczaca. :P Sam nie wiem, niby dzialaja od chyba 2005 roku, jakies certyfikaty w internecie przedstawiaja ( zeby to zweryfikowac trzeba oczywiscie pogrzebac na odpowiednich stronach ), ale wygladaja na w miare wiarygodna. Wszystko jednak wyjdzie w praniu. :P Jesli sie zdecydujesz i Cie zatrudnia, musisz DOKLADNIE przeczytac umowe, ktora Ci zaproponuja, porownac warunki placowe ze znalezionymi w internecie i jesli Ci bedzie wszystko odpowiadac, witamy na luksusowym jachcie. :D :D :lol: Pamietaj jednak, ze to tylko jacht, wiec podatny jest na wieksze fale, ktore z pewnoscia Cie tu spotkaja. :mrgreen: Kazdy jednak musial sie kiedys odwazyc wsiasc do niego po raz pierwszy. :P Ponizej link do minimalnych praw osoby zatrudnionej w Twoim zawodzie. Firm posredniczacych jest jednak wiele, a internet jest kopalnia wiedzy.

https://www.unia.ch/fileadmin/user_uplo ... schure.pdf

Pozdrawiam. :D :D

Kasia
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2020, 08:30
Miasto: Piekary Śląskie

Re: Praca z Goodcare Betreuerung

Post autor: Kasia » 25 kwietnia 2020, 09:20

Bardzo dziękuję za pomoc. Dobrych rad zawsze warto posłuchać. :) Pozdrawiam serdecznie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości