Lista dowcipow

Luźne dyskusje na różne tematy
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Lista dowcipow

Post autor: bogwar » 29 listopada 2019, 01:55

A ja proponuje liste dowcipow. Nie wiem, czy kazde forum je ma, ale czasem slysze takie perelki, ze zapadaja w pamiec. :D
Oczywiscie w miare kulturalne. ;) ;) Wiem, ze dowcipy maja czasem swoje wymagania, ;) ;), ale forum musi trzymac pewien poziom. Zawsze jednak mozna ;) ;) ;) ;) wykropkowac. ;) :D
Na poczatek proponuje dowcip o milicjantach :lol:: Info dla mlodych : milicja to poprzdnicy policji za komuny. :D

Na przystanku stoi milicjant i maly chlopczyk. Milicjant pyta : no co maly, podoba Ci sie moja czapka ? Nie prose Pana. A moja teczka ? Nie prose Pana. Ale moj mundur to chyba Ci sie podoba ? Nie prose Pana. No..., ale chyba chcialbys byc milicjantem ? Nie prose Pana, ja sie dobze uce. :lol: :lol: :lol:
P.S. Odpowiedzi chlopca pisownia oryginalna.

gagatek
Posty: 108
Rejestracja: 24 sierpnia 2019, 16:44
Miasto: Bazylea

Re: Lista dowcipow

Post autor: gagatek » 29 listopada 2019, 11:08

- Jakich batoników kler nie lubi najbardziej?
- Pawełków z adwokatem :D
---
It is nice to be important, but it's more important to be nice.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista dowcipow

Post autor: bogwar » 01 grudnia 2019, 21:54

A teraz dowcip generalnie dla facetow. Choc bede pod wrazeniem, jesli od razu po jego przeczytaniu usmieja sie rowniez Panie. :D :P

Facet przychodzi regularnie do baru i zamawia 2 piecdziesiatki.
Po kilku dniach, osmielony barman pyta : czemu zamawia Pan zawsze 2 piecdziesiatki, a nie 1 setke ?
Na co facet odpowiada : bo jedna pije za siebie, a druga za kolege, ktory plywa na morzu.
Po jakims czasie ten sam facet przychodzi i zamawia tylko 1 piecdziesiatke.
Zdumiony barman pyta : dlaczego tym razem tylko jedna ? Czyzby kolega utonal ?
Na to facet : Nie, ja przestalem pic. :lol: :lol: :lol:

I teraz z reka na sercu niech przyznaja sie Panie, ktore od razu " zajarzyly " i sie usmiechnely. Opowiadalem ten dowcip wielu facetom i kobietom, ale tylko 2 kobiety ( do tej pory ) sie od razu usmiechnely. Faceci wszyscy. :lol: :lol: Nawet abstynenci.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista dowcipow

Post autor: bogwar » 17 stycznia 2020, 22:48

Facet pod koniec wizyty u lekarza pyta jak z alkoholem. ;) Czy moze pic, czy tez nie. Lekarz mu odpowiada, ze alkohol nie jest wskazany, ale niewielkie ilosci moze wypijac. Gosc pyta wiec jak duze ? :P :P Na to lekarz : " ...no powiedzmy 2 kieliszki dziennie.... ". Po jakims czasie, gosc przychodzi znow do tego lekarza na umowiona wizyte, ale " na bani ". :mrgreen: Lekarz zauwazyl i nieco wkurzony pyta dlaczego jest " na bani " ? Przeciez mowilem, ze 2 kieliszki dziennie. :evil: :evil: A pacjent na to : " Owszem, ale co Pan doktor mysli, ze ja sie tylko u Pana lecze ? " :lol: :lol: :lol:

gagatek
Posty: 108
Rejestracja: 24 sierpnia 2019, 16:44
Miasto: Bazylea

Re: Lista dowcipow

Post autor: gagatek » 20 stycznia 2020, 01:11

IMG-20200120-WA0000.jpg
IMG-20200120-WA0000.jpg (49.4 KiB) Przejrzano 5754 razy
Płakałem długie minuty :)
---
It is nice to be important, but it's more important to be nice.

jarukapa
Posty: 2
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 20:55

Re: Lista dowcipow

Post autor: jarukapa » 22 stycznia 2020, 18:41

Witam wszystkich forumowiczów. Taki dowcip:

Przychodzi facet do przychodni i mówi:
- przyniosłem mocz i kał,
Na to Pani pielęgniarka pyta:
- do analizy ?
Pacjent na to odpowiada:
- nie, do degustacji ;) :) Wiem głupie :D

jarukapa
Posty: 2
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 20:55

Re: Lista dowcipow

Post autor: jarukapa » 22 stycznia 2020, 19:20

Kazik od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.
- Co do cholery robisz w moim łóżku? I kim do diabła jesteś? - zapytał Kazik.
- To nie jest twoja sypialnia. Jestem św. Piotr i jesteś w niebie - odpowiedział facet w szlafroku.
- Że co?! Twierdzisz, że jestem martwy? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!
- To nie takie proste - odpowiedział Święty. - Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie.
Kazio pomyślał przez chwilę i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące, a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.
- Chcę powrócić jako kura - odpowiedział.
W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje.
Wtedy podszedł do niego kogut.
- Hej! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi św. Piotr - powiedział kogut. - Jak ci się podoba bycie kurą?
- No jest ok, ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje...
- Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko - powiedział kogut.
- Jak mam to zrobić?
- Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz.
Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chlust" i jajko było już na ziemi.
- Łooo, to było zajebiste - powiedział Kazik.
Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał, usłyszał krzyk swojej żony:
- Kazik, co ty do cholery robisz?! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista dowcipow

Post autor: bogwar » 22 stycznia 2020, 20:43

jarukapa pisze:
22 stycznia 2020, 18:41
Witam wszystkich forumowiczów. Taki dowcip:

Przychodzi facet do przychodni i mówi:
- przyniosłem mocz i kał,
Na to Pani pielęgniarka pyta:
- do analizy ?
Pacjent na to odpowiada:
- nie, do degustacji ;) :) Wiem głupie :D
No faktycznie glupie. :evil: :evil: :evil: Skoro wiesz, to po co jednak piszesz ? :evil: Czlowieku, Twoje posty beda tu do konca istnienia forum i beda swiadczyc o Twoim poziomie intelektualnym. :( :( Zastanow sie wiec 3 razy zanim klikniesz klawisz " wyslij ". :evil: :evil: :evil:
Dowcip ma byc dowcipny, a nie glupi.
jarukapa pisze:
22 stycznia 2020, 19:20
Kazik od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.
- Co do cholery robisz w moim łóżku? I kim do diabła jesteś? - zapytał Kazik.
- To nie jest twoja sypialnia. Jestem św. Piotr i jesteś w niebie - odpowiedział facet w szlafroku.
- Że co?! Twierdzisz, że jestem martwy? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!
- To nie takie proste - odpowiedział Święty. - Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie.
Kazio pomyślał przez chwilę i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące, a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.
- Chcę powrócić jako kura - odpowiedział.
W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje.
Wtedy podszedł do niego kogut.
- Hej! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi św. Piotr - powiedział kogut. - Jak ci się podoba bycie kurą?
- No jest ok, ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje...
- Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko - powiedział kogut.
- Jak mam to zrobić?
- Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz.
Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chlust" i jajko było już na ziemi.
- Łooo, to było zajebiste - powiedział Kazik.
Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał, usłyszał krzyk swojej żony:
- Kazik, co ty do cholery robisz?! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!
No ten tez jest super. :( :( :( :( Zwlaszcza zakonczenie. Porazka ! Naprawde nie stac Cie na lepsze ? To lepiej sobie daruj.

gagatek
Posty: 108
Rejestracja: 24 sierpnia 2019, 16:44
Miasto: Bazylea

Re: Lista dowcipow

Post autor: gagatek » 22 stycznia 2020, 22:26

Bogwar, ale ten o kurze nie jest zły. Taka awangarda w stylu Monty Pythona :)
Zresztą, spróbuj to sobie wyobrazić: budzi się, kobiecina, a obok mąż, który gdacze i sra pod siebie :D
---
It is nice to be important, but it's more important to be nice.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista dowcipow

Post autor: bogwar » 23 stycznia 2020, 19:21

gagatek pisze:
22 stycznia 2020, 22:26
Bogwar, ale ten o kurze nie jest zły. Taka awangarda w stylu Monty Pythona :)
Zresztą, spróbuj to sobie wyobrazić: budzi się, kobiecina, a obok mąż, który gdacze i sra pod siebie :D
Naprawde myslisz, ze to taka abstrakcja, ze trzeba sobie wyobrazac ? Wielu pijakow po upojeniu alkoholowym wali i sika pod siebie. A nawet wymiotuje. I nie sadze, zeby dla ich " kobiecin " bylo to dowcipne. Jak widzisz uzylem slow dosadnych, ale w miare kulturalnych. Mozna ??? :evil: Mozna :P . Jesli wolisz dosadniejsze zamienniki ( a znam je, i owszem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ), chetnie przesle Ci na priva. Choc jestem pewien, ze jednak znasz je rowniez. :D
Co do awangardy, to byc moze jestem staromodny, ale na budowie slysze tyle przeklenstw, zwlaszcza po polsku wlasnie ( bo Polakow jest tam prawdopodobnie wiecej niz innych nacji lacznie ), ze wchodzac na forum chcialbym odreagowac, a nie sie jeszcze zdolowac. Przeklinac oczywiscie umiem doskonale i nie jestem swiety pod tym wzgledem, ale jak slysze na budowie co drugie slowo k...a, to sie czasem zastanawiam skad ci ludzie sie tam wzieli. Trzymajmy wiec chociaz na forum pewien poziom, bo nawet Niemcy juz maja dowcip na temat naszego przeklinania. Kiedys jeden mnie zapytal czy wiem co to jest " polski golab " ? No i nie wiedzialem. Wiec mnie oswiecil : " ku.....a. Kropki to kilkakrotnie r, a potem w. :oops: :oops: :oops:
Poza tym dowcip powinien byc w miare krotki, inaczej staje sie nudny.
Co musze jednak przyznac autorowi, to jezyk, jakim napisal. Ortografia, skladnia, interpunkcja, praktycznie perfekcyjna. Mam nadzieje wiec, ze poznamy jego dowcipy troche wyzszych lotow. :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości