Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: bogwar » 03 listopada 2019, 03:44

Czekam i czekam, a propozycji nie ma :( . Widze, ze musze wziac sprawy w swoje rece. A, ze z tancow dzis nic nie wyszlo, :(, a mam humor, to proponuje odnowic niedokonczone tematy z poprzedniego forum. Zwlaszcza te, ktore mialy duze wziecie. Czyli, po krotkim i logicznym ( no :D ....rzeczywiscie nigdy sie nad tym nie zastatanawialem, bo jakos zawsze :lol: " wypalalo " :lol: ) stwierdzeniu przez Panie w temacie " Dlugosc, twardosc czy figlarnosc ", ze jednak najwazniejsza jest niezawodnosc, cwiczylismy damskie czesci ciala. Chyba tylki :D :D i piersi :D :D :lol: :lol: . Pamietam, ze wtedy obiecalem rozprawe na temat meskiej klaty, czyli torsu. Czy panie zwracaja w ogole uwage na takie sprawy ? Czy jest dla Was wazniejsze, co w glowie ? Sam jestem ciekaw. a pewnie nie tylko ja. :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gagatek
Posty: 108
Rejestracja: 24 sierpnia 2019, 16:44
Miasto: Bazylea

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: gagatek » 04 listopada 2019, 19:37

Wydaje mi się, że z tym wzięciem może być mały problem. Młoda krew na forum "już nie czuje tego bluesa" ale... no, niechby tak było, że jednak nie doceniam. Młode damy, do dzieła! :)
---
It is nice to be important, but it's more important to be nice.

Timo
Posty: 4
Rejestracja: 06 listopada 2019, 17:32
Miasto: Arrgau

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: Timo » 06 listopada 2019, 17:38

W koncu nowe Forum powstalo.
Do dzis nie wiem dlaczego tamte zniknelo.
Pamietam ze bardzo popularny byl wątek"Tance hulanki swawole" oj dzialo sie wtedy.
Pozdrawiam odrodzone forum
Timo

gagatek
Posty: 108
Rejestracja: 24 sierpnia 2019, 16:44
Miasto: Bazylea

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: gagatek » 06 listopada 2019, 18:32

Timo pisze:
06 listopada 2019, 17:38

Pamietam ze bardzo popularny byl wątek"Tance hulanki swawole" oj dzialo sie wtedy.
I w tym nadzieja, że dołączą "starzy" forumowicze i na nowo rozkręcą forum.
---
It is nice to be important, but it's more important to be nice.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: bogwar » 06 listopada 2019, 19:08

Timo pisze:
06 listopada 2019, 17:38
W koncu nowe Forum powstalo.
Do dzis nie wiem dlaczego tamte zniknelo.
Pamietam ze bardzo popularny byl wątek"Tance hulanki swawole" oj dzialo sie wtedy.
Pozdrawiam odrodzone forum
Timo
Witaj Timo. Mowisz i masz. Watek jest wznowiony w dziale " Rozne ". :D

Timo
Posty: 4
Rejestracja: 06 listopada 2019, 17:32
Miasto: Arrgau

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: Timo » 06 listopada 2019, 20:15

Pamietam jak prowadzlem " wojne" na rymy z Bogwarem .
Okey wiec stara ekipa powraca po kilku latach miczenia

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: bogwar » 06 listopada 2019, 20:47

Timo pisze:
06 listopada 2019, 20:15
Pamietam jak prowadzlem " wojne" na rymy z Bogwarem .
Okey wiec stara ekipa powraca po kilku latach miczenia
Ooooooo, to niezly pomysl. :lol: Takie " wojny " sa calkiem sympatyczne, nie szkodza nikomu, a pobudzaja wyobraznie. :D Zaloze wiec oddzielny watek pt. " Wojna na rymy ". :lol: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: bogwar » 23 listopada 2019, 17:36

No i co ? Paniom " zwisa " :lol: meska klata ? Czy sa takie zapracowane ? Moze to i lepiej. :mrgreen: :mrgreen: Chlopaki, w takim razie odpuszczamy " silke " ( dla nieobeznanych w temacie : silownie ), jak to mowi moja corka i sile ciezkosci przesuwamy na " ciezary ". :D Zeby sie nie przemeczac proponuje zaczynac od 50g. :lol: Dla mniej wprawionych od 25g. Dla tych, co nie pija alkoholu, proponuje karniaka 500g piwa, oczywiscie bezalkoholowego. Wazne, zeby cwiczyc. :lol: A klate, kiedys , ktoras z pan doceni. :D :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: bogwar » 15 grudnia 2019, 01:52

No coz, skoro Paniom meska klata " zwisa ", proponuje wziac na tapete inna meska czesc ciala. Damski tylek byl " omowiony " na poprzednim forum, czas wiec " omowic " temat meskiego tylka. Moja byla, jak mowila, wyszla za mnie, bo jej sie podobal moj tylek, ktory w zamierzchlych :lol: :lol: :lol: czasach obserwowala, kiedy gralem w siatkowke na jakims obozie studenckim. Troche sie zestarzalem od tamtego czasu, ale tylek caly czas ten sam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: I rozmiary tez. :D Tylko kuzwa ten kalendarz jest nieublagany. :lol: :lol: :lol: Spoko jednak, meskie cialo to nie tylko tylek. Sa wazniejsze jego elementy. ;) ;) ;) ;)
No ale dobra, pozostanmy w temacie. Panie, nie badzcie takie niesmaiale. Czy ma dla Was znaczenie rozmiar meskiego tylka czy nie ? :D :D :D
Bo mi, mowiac szczerze jest wszystko jedno, i tak nie uzywam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Dlugosc, twardosc, czy figlarnosc ?

Post autor: bogwar » 28 października 2020, 21:39

O kurcze, ale zapomniany temat!!!! :shock: :shock: :shock:
Widze drogie Panie, :D
nie jestescie w stanie
na temat tak prosty
udzielic riposty. :cry:
A juz sie ludzilem, :P
nawet zalozylem, :P
ze sie wypowiecie
kogo w zyciu chcecie. :roll:
Szczuplego, zgrabnego, ;)
czy tez zamoznego? :P
Bo tak mowiac szczerze,
nie do konca wierze,
ze tylko dobrego. :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości