OFERUJE OPIEKĘ KANTON AG Oberkulm

Dla osób szukających pracy
PaulinaW25
Posty: 4
Rejestracja: 29 listopada 2019, 13:20
Miasto: Oberkulm

OFERUJE OPIEKĘ KANTON AG Oberkulm

Post autor: PaulinaW25 » 29 listopada 2019, 13:25

Oferuję opiekę kantonu AG
Jesteś oddaną mamą, ale potrzebujesz czasem chwili tylko dla siebie?
Marzysz o wyjściu wieczorem na romantyczną kolację we dwoje?
Chcesz znów móc wyjść i spędzić szaloną noc z przyjaciółkami?
Bycie mamą to bardzo ciężka praca, ale każda mama powinna mieć też możliwość zadbania o swoje samopoczucie, bo szczęśliwa mama to także szczęśliwe dziecko.
W dniu kiedy zostałaś mamą, twoje życie się zmieniło ale nie zmieniło się to że nadal jesteś żoną, przyjaciółką lub po prostu kobietą z pasją.
Jeśli czujesz, że mówię o Tobie zachęcam do kontaktu.
Jestem otwartą, wiecznie uśmiechniętą i pełną energii 25latka, która z chęcią pomoże Ci wrócić do życia towarzyskiego oraz zadbania o swoje samopoczucie. , Obecnie wychowuje 3 dzieci 2 latka 6miesieczne i 7 letnie . Mam doświadczenie w pracy z dziećmi Dla swoich podopiecznych staram się nie być Panią, która przychodzi do pracy, ale ciepłą i troskliwą starszą siostrą. To dla mnie bardzo ważne, aby dzieci czuły się ze mną bezpiecznie i swobodnie, kiedy rodzice powierzają mi je pod opiekę. Uwielbiam zabawy z dziećmi, ale równie dobrze czuję się podczas podawania posiłków, przewijania, kąpieli czy położenia spać.
Uwielbiam także zwierzęta, więc obecność pupila nawet pokaźnych rozmiarów nie jest dla mnie żadnym problemem.
Mogę zająć się Twoją pociechą :)
Opieka u niani (Oberkulm ).
Lub u Panstwa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości