Niemiecki - Skype - Profesjonalnie

Dla osób szukających lub oferujących usługi
Joanna Wejroch
Posty: 1
Rejestracja: 27 listopada 2019, 10:59
Miasto: Warszawa

Niemiecki - Skype - Profesjonalnie

Post autor: Joanna Wejroch » 27 listopada 2019, 11:10

NIEMIECKI ONLINE WPROST DO PAŃSTWA DOMU!
Witam Państwa!
Jestem wykwalifikowanym nauczycielem dyplomowanym, magistrem filologii germańskiej, metodykiem nauczania języków obcych, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego – Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem zawodowym (ponad 20 lat), przygotowaniem metodycznym i pedagogicznym.

Prowadzę indywidualne lekcje na wysokim, profesjonalnym poziomie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem organizując dopasowany do potrzeb ucznia tok nauczania oraz dobierając odpowiednie materiały i metody również materiały własnego pomysłu oraz własnego wykonania. Lekcje odbywają się przez Skype. Metoda ta jest bardzo wygodna dla ucznia, który bez wychodzenia z domu może wygodnie u siebie mieć lekcję niemieckiego. Zapraszam również sceptyków.
Pocztą elektroniczną wysyłam skany moich dyplomów oraz referencje w formacie plików PDF na podany adres e-mail. Rozumiem, że osoby do mnie się zgłaszające chcą wiedzieć z kim mają do czynienia.

Przygotowuję z powodzeniem do różnego rodzaju międzynarodowych egzaminów/certyfikatów między innymi do bardzo popularnego Goethe Zertifikat. Do tego certyfikatu przygotowałam już wiele osób, żadna z nich pod moją opieką nie oblała tego egzaminu. Uczeń przygotowujący się do certyfikatu otrzymuje ode mnie wszystkie materiały oraz wskazówki, jakie potrzebuje do zdania tego egzaminu.

Prowadzę również:
- naukę od postaw,
- konwersacje,
- konwersacje z elementami gramatyki,
- lekcje fonetyki (akcent, wymowa),
- dzięki sprytnym technikom zapamiętania i logicznym wskazówkom tłumaczę przystępnie gramatykę niemiecką aby ta była łatwa i przyjemna do zapamiętania i zastosowania w praktyce dnia codziennego a nie tylko do poćwiczenia na papierze,
- przygotowuję również do rozmów o pracę i pomagam pisać życiorys oraz list motywacyjny.
- pomagam moim uczniom za granicą rozwiązywać przeróżne problemy, również związane z niemiecką papirologią urzędową.
- pomiędzy lekcjami utrzymuję z moimi uczniami czy to w kraju czy za granicą kontakt w razie gdyby wystąpił jakikolwiek problem.

Prowadzę lekcje od podstaw do poziomu C2.
Lekcje składają się z godzin po 60 minut.
Lekcje tylko indywidualne (nie w 2-kach, nie w grupach) -1 osoba na lekcji.
Mile widziane stałe terminy tzn w każdym tygodniu te same dni i godziny.
Proszę w wiadomości o podanie ilości godzin lekcyjnych w tygodniu a także konkretnych, dogodnych dla Państwa terminów.
Nie prowadzę lekcji przez telefon. Tylko Skype (Internet).
Zapraszam już teraz od poniedziałku do piątku od 10.00 - 20.00 na niezobowiązującą rozmowę organizacyjno-zapoznawczą oraz na lekcję próbną.
Kontakt: deutschviaskype@wp.pl
Pozdrawiam!
-
Deutschkurs online direkt in Ihr Haus! In ganz Deutschland und Europa.
Nur das, was Sie brauchen, ist Skype und Motivation zum Lernen.
Profesioneller Deutschunterricht wird von polnischer Diplomdeutschlehrerin-Magister der Germanistik mit großer fast 19-jährigen Berufserfahrung auf dem Gebiet Deutsch als Fremdsprache durchgeführt. Ich habe das Studium im Lehrerkolleg der Deutschen Sprache an der Warschauer Universität abgeschlossen und den Magistertitel erworben. Seit fast 20 Jahren unterrichte ich und bereite für artverschiedene Prüfungen auf jedem Niveau (A1-C2), für das Erasmus-Programm, Goethe Zertifikate, für berufliche Tätigkeiten sowohl in Polen als auch in Deutschland, fürs Leben in Deutschland vor oder ich helfe bei der Entwicklung des Hobbys, weil Menschen auch zum Vergnügen Deutsch lernen.

Ich verfüge über eine große Erfahrung. Meine Kursteilnehmer (u.a. Ärzte, Krankenschwestern, Informatiker, Ingenieure, …) haben bisher erfolgreich alle Prüfungen (vor allem Goethe Zertifikate) bestanden und können sich ohne Probleme auf Deutsch u.a. im Alltag und im Berufsleben verständigen. Jeder Deutschlernende wird von mir individuell unterrichtet. Ich richte mich immer nach individuellen Bedürfnissen meiner Schüler.

Ich lade Sie sehr herzlich zum unverbindlichen Gespräch und zum Deutschunterricht per Skype ein. Wenn Sie mir eine E-Mail schicken, dann geben Sie bitte Ihre persönliche E-Mail-Adresse an und ich schicke Ihnen gerne meine Referenzen und Diplome.
Vielen Dank und Wiederhören!
Kontakt: OLX

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości