Prośba o pomoc w chorobach

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: bogwar » 02 kwietnia 2023, 19:16

Grzegorz 7952 pisze:
02 kwietnia 2023, 12:37
Załączyłem zdjęcia wypisów ,żebym był wiarygodny
Witaj Grzesiu.
Wiem, czytalem, mam jednak swoje sprawy w Polsce, ktora kocham i nie tylko ja. ;) ;) I nimi jestem ostatnio zaabsorbowany "do bolu", bo moje zycie jest w Polsce. Tu jestem tylko dla kasy. :mrgreen: :lol: :D Wielu sie zdaje, ze to ich przeznaczenie, ok., kazdy ma swoje priorytety. :mrgreen: :lol: :lol:
Dlatego nie ma mnie ostatnio na forum. :( :( Co nie znaczy, ze na nie nie zaglagam :lol:, ale nawet sie nie loguje, bo kicha jest po prostu . Wiem, ze "nie sciemniasz" i dlatego przeleje Ci za chwile oficjalnie na "zrzutke" 1000zl. I niech ktos mnie tu przebije k..wa mac. :evil: :mrgreen: :lol:
Trzymaj sie. :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: bogwar » 02 kwietnia 2023, 19:27

bogwar pisze:
02 kwietnia 2023, 19:16
I niech ktos mnie tu przebije k..wa mac. :evil: :mrgreen: :lol:
Trzymaj sie. :D
Nikt mnie nie przebije, bo jestem najlepszy. :lol: A jak mnie przebije, to ja go przebije (w miare mozliwosci oczywiscie) ;) ;) . No co, biedacy Polacy, startujecie??? :lol: :lol:
Zaloze sie, ze nikt nie wystaruje w tych zawodach. Bo tu nie ma facetow z jajami. Kobiety rozumiem. :mrgreen: :lol:

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 02 kwietnia 2023, 19:32

Bogdan przyjacielu ,ale dałeś do pieca, :D :D :D .Masakra ,kurczę no nikt Cię nie przebije ,żebyś wiedział ,stary ratujesz mi dupę kolejny raz i tylko ty !!! Kuźwa nie wiem jak ja Ci się odwdzięczę. :?: :?: :?:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: bogwar » 02 kwietnia 2023, 19:34

bogwar pisze:
02 kwietnia 2023, 19:27
bogwar pisze:
02 kwietnia 2023, 19:16
I niech ktos mnie tu przebije k..wa mac. :evil: :mrgreen: :lol:
Trzymaj sie. :D
Nikt mnie nie przebije, bo jestem najlepszy. :lol: A jak mnie przebije, to ja go przebije (w miare mozliwosci oczywiscie) ;) ;) . No co, biedacy Polacy, startujecie??? :lol: :lol:
Zaloze sie, ze nikt nie wystaruje w tych zawodach. Bo tu nie ma facetow z jajami. Kobiety rozumiem. :mrgreen: :lol:
Obiecana kwota jest przelana z mojej karty kredytowej. Jesli nie doszla pisz oficjalnie na forum. Przesle na konto. Ja zawsze dotrzymuje slowa. Wiedza o tym zarowno moi przyjaciele/znajomi jak rowniez wrogowie. Ci ostatni szczegolnie. :evil: :mrgreen: :lol: No coz, caly Skorpion jestem. :lol:

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 02 kwietnia 2023, 19:37

Boguś doszła kasa ,potwierdzam :D :D :D :D :D .Ja jestem wodnikiem :mrgreen: :mrgreen:

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 02 kwietnia 2023, 19:41

Piszę Boguś oficjalnie tak jak chcesz bez cukrowania,Ty i tylko ty na tym forum pokazałeś ogromne serce ,za co Ci jestem dozgonnie wdzięczny .Nie jesteś moją rodziną a tak mi pomogłeś.Boguś dziękuję Ci z całego serca ,dla mnie ,teraz 1000zł to ogromna kwota.,która pomoże mi się leczyć i bedę miał na chleb ,Dziekuję przyjacielu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: bogwar » 02 kwietnia 2023, 20:10

Grzegorz 7952 pisze:
02 kwietnia 2023, 19:41
Piszę Boguś oficjalnie tak jak chcesz bez cukrowania,Ty i tylko ty na tym forum pokazałeś ogromne serce ,za co Ci jestem dozgonnie wdzięczny .Nie jesteś moją rodziną a tak mi pomogłeś.Boguś dziękuję Ci z całego serca ,dla mnie ,teraz 1000zł to ogromna kwota.,która pomoże mi się leczyć i bedę miał na chleb ,Dziekuję przyjacielu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dobra, Grzesiu, jak Ci pisalem na priva, trumna kieszeni nie ma, a to "tylko, no dobra czasem i az, pieniadze", jest Wielkanoc, nastepne 500zl przesylam na "zajaczka", czyli taki Wielkanocny Mikolaj. ;) Sorry, ze nie wiecej, ale....,...,.swoim corkom (ech,...zeby tylko im jeszcze ;) ;) :lol: :lol: ...) tez tylko tyle daje. :P :lol: A one nie sa jedyne w tym "obdarowywaniu" :lol: , bo mam duza rodzine. Dzieki temu jednak (tzn., mam :lol: nadzieje, ze nie tylko, dzieki temu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:....., chociaz, cholera wie, moze wlasnie dzieki temu :lol: :lol: ) mam dylemat, do kogo w gosci na Wielkanoc? :lol: :lol: :lol: :lol:

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 02 kwietnia 2023, 20:15

Do mnie :D :D ,Nie stary to nie są tylko w tym momencie pieniądze,to są dla mnie leki,jedzenie i mam na dojazdy do lekarzy (jutro do Zgorzelca) do okulisty w srodę kontrolnie do urologa.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: bogwar » 02 kwietnia 2023, 20:56

bogwar pisze:
02 kwietnia 2023, 20:10
Grzegorz 7952 pisze:
02 kwietnia 2023, 19:41
nastepne 500zl przesylam na "zajaczka", czyli taki Wielkanocny Mikolaj. ;)
Grzesiu, doszlo? Chce wiedziec i zmobilizowac tych kuzwa niby "bogatych" Polakow, ktorym w wiekszosci sie wydaje, ze sa "bogaci". No ale jesli sa, to moze wspomoga k...a mac. :lol: :mrgreen: E....tam, wspomoga. Regula jest taka: "Nie licz na Polaka", zwlaszcza za granica, oni wszystko licza. :mrgreen: :evil: :lol: ;) :lol: :lol: :lol:

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 04 kwietnia 2023, 20:12

Co mam powiedzieć Boguś.Jak dotąd ty i tylko ty mnie wspierasz ,chociaż jesteśmy dla siebie obcy.No cóż mam nadzieję ,ze ktoś z forumowiczów okaże mi trochę serca ,może :?: :?:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości