Apel o pomoc

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Apel o pomoc

Post autor: bogwar » 20 sierpnia 2022, 21:24

bogwar pisze:
17 sierpnia 2022, 01:12
Spoko Grzesiu. 8-) Widzialem, ze machina "drgnela" i pojawila sie druga osoba wspierajaca Twoja zrzutke. I to nie bylem ja. :shock: Nie wiem, czy z naszego Forum, czy ktos spoza. Niezaleznie jednak od tego, dzieki dla Goscia. :P :P Ja,jak Ci pisalem na priva, jak ogarne swoje finanse po wyplacie, a te mam 20tego kazdego miesiaca (lub wczesniej :D , jesli 20ty wypada w dzien wolny od pracy), wespre Cie znow. W ramach mozliwosci. :D
Trzymaj sie. :D
bogwar
Grzegorz 7952 pisze:
18 sierpnia 2022, 17:53
Dziękuję ci Bogusław z całego serca . Kolejną osobą ,która mnie wsparła była jakaś Pani -:). Bardzo dziękuję Tobie i innym z całego serca za okazane dobre serducho .Dzięki wcześniejszym wpłatom wykupiłem lekarstwa i mam mniej stresu,bo nie muszę się martwić do końca sierpnia o leki a to już jest dużo.
Dziękuję i Pozdrawiam
Grzegorz
Upssss, :oops: :oops: :oops: dzieki dla Pani Gosc. :P :P :P :P
I to jest najwazniejsze. :D
Przy kolejnej wplacie "odkrylem" myk, zeby nie placic prowizji za wplate w wysokosci......, no kuzwa 10% (chyba ich pogielo :evil: :evil: :evil: :evil: ), bo dziady organizatorzy (tzn. oczywiscie portal internetowy, nie potrzebujacy :P ) i tak dostana swoje z reklam. I wystarczy. :mrgreen: Trzeba po prostu kliknac ukrycie swoich danych i wplacanej kwoty, a z karty zejdzie tylko wplacana kwota, ktora zainteresowany dostanie w calosci. Nie lubie z natury placic wiecej niz musze, lub :shock: ........, chce :P . W Polsce mam 3 karty kredytowe, 3 debetowe ( w tym jedna walutowa w euro) i za wszystko place tylko 0,35 EUR (wlasnie za te w EUR, pozostale mam gratis, pod warunkiem wykonania okreslonej liczby transakcji w miesiacu rozrachunkowym), czyli ok. 2 PLN, w Szwajcarii mam 1 karte kredytowa (w Coop, a jest rowniez w Migros) gratis i 1 karte debetowa za 6CHF miesiecznie. I wiecej dziadom nie dam. :evil: :mrgreen:
Zapraszam Forumowiczow do kolejnych wplat. :P
Trzymaj sie Grzesiu.
bogwar

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Apel o pomoc

Post autor: Grzegorz 7952 » 21 sierpnia 2022, 06:59

Dzień dobry , dziękuję

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Apel o pomoc

Post autor: bogwar » 24 września 2022, 01:13

Witajcie Forumowicze. :D
Ja jednak wciaz na Was licze. :P
Piekne Dzieki tym, co sie skladali :D
i zachecam tych, co jeszcze nie dali. :P
Ech.........ludziska, zal po prostu d..e sciska. :cry: :evil: :mrgreen:
5 darczyncow, w tym 3 razy ja. :evil:
Porazka z Wami Forumowiczami. :evil: :evil: :evil: :evil:
Gosc jest naprawde w potrzebie. :cry: :cry: :cry:
I przysiegam po raz kolejny, ze Go nie znam. :geek: :geek: :geek:

bogwar

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Apel o pomoc

Post autor: Grzegorz 7952 » 04 października 2022, 08:37

Dziękuję za pomoc . Szczególnie Bogusławowi.Za trzy dni kończy się moja zbiórka.Nie udało mi się uzbierać całej kwoty ,ale uzbierałem 1000 zł . Jeszcze raz dziękuję za okazane serducho.

Grzegorz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości