Witam !

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
annlis
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2022, 21:18
Miasto: Bern

Witam !

Post autor: annlis » 14 lutego 2022, 21:32

Witam ponownie!
Nie wiedziałam, że "Forum Polacy w Szwajcarii" nadal istnieje. Na poprzedniej platformie " istniałam" . Teraz musiałam zrobić to od nowa.Przypadkowo natknełam się to nowe forum szukając informacji na interesujący mnie temat.
Dlatego witam wszystkich użtykowników !
Jak wcześniej , tak i teraz znalazłam potrzebne mi informacje. Dziękuję!
Jak wcześniej, tak i teraz taką skarbnicą wiedzy okazał się niezawodny "Bogwar", który jako stały bywalec Forum, niektóre tematy ma opanowane do perfekcji.
Cieszę się , że Forum istnieje znowu. Facebook mnie nie interesuje , a wiem tylko , że tam jest chyba też forum Polaków.
Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej wzajemnej komunikacji.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Witam !

Post autor: bogwar » 17 lutego 2022, 20:18

annlis pisze:
14 lutego 2022, 21:32
Witam ponownie!
Nie wiedziałam, że "Forum Polacy w Szwajcarii" nadal istnieje. Na poprzedniej platformie " istniałam" . Teraz musiałam zrobić to od nowa.Przypadkowo natknełam się to nowe forum szukając informacji na interesujący mnie temat.
Dlatego witam wszystkich użtykowników !
Jak wcześniej , tak i teraz znalazłam potrzebne mi informacje. Dziękuję!
Jak wcześniej, tak i teraz taką skarbnicą wiedzy okazał się niezawodny "Bogwar", który jako stały bywalec Forum, niektóre tematy ma opanowane do perfekcji.
Cieszę się , że Forum istnieje znowu. Facebook mnie nie interesuje , a wiem tylko , że tam jest chyba też forum Polaków.
Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej wzajemnej komunikacji.
Witaj Aniu. :D
Pamietam Cie z poprzedniego Forum. :D :D
Dzieki za mile slowa. :D Staram sie, bo lubie pomagac. Pomaganie to jednak czasem "zmobilizowanie" do dzialania (owszem, czasem "bolesne", ale wtedy bardziej skuteczne :mrgreen: ), a nie zawsze "podanie na tacy" (bo wtedy wielu tego nie docenia :( ). Nie wszyscy to jednak rozumieja. :( I tu mi sie przypomina krotki dowcip: ortodoksyjny Zyd (chociaz osobiscie nie wiem dlaczego Zyd :shock: , bo dowcip pasuje do kazdej nacji :P , ale tak mi zostal "sprzedany" :P ) prosi Boga, zeby ten mu pozwolil wygrac duze pieniadze na, powiedzmy, loterii. Na to Pan Bog odpowiada: ja Ci pozwole, tylko Ty zagraj. :lol: :lol:
Niestety, musze jednak ograniczyc swoja aktywnosc na Forum, bo............., :shock: jestem zbyt "aktywny" :mrgreen: :mrgreen: i nie daje dojsc do glosu innym. :lol:
Taka jest w kazdym razie wola Narodu. :mrgreen:
No coz,

Vox Populi, vox Dei. :D

Zrobie to wiec

pro publico bono. :D

Tobie jednak zawsze sluze rada i pomoca (oczywiscie w miare moich mozliwosci intelektualnych :D ).
Pozdrawiam.
bogwar

annlis
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2022, 21:18
Miasto: Bern

Re: Witaj

Post autor: annlis » 17 lutego 2022, 23:10

witaj Bogwar,
Dzięki ! Nie chciałam Cię do tablicy wywoływać. Napisałam tak jak jest, Lubisz pomagać, masz wiedzę i dzielisz się nią .
To cecha pozytywna przecież! Ale jest też dużo racji w tym co piszesz. Tzw."podania na tacy" nie docenia się.
Ja w kazdym razie to bardzo doceniam i dziękuję.
Anna

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości