Lista Przebojów

Luźne dyskusje na różne tematy
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Lista Przebojów

Post autor: Betha » 07 listopada 2021, 09:24

bogwar pisze:
07 listopada 2021, 03:34
bogwar pisze:
24 października 2021, 15:33
Siemanko wszystkim.
Opuscilem sie w temacie, bo kobieta( tak tak, to Ty Betha :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) mnie zwiodla jak Ewa w Raju i sie unioslem honorem (nie wierz nigdy kobiecie, dobra rade Ci dam :mrgreen: :lol: ), ale sie okazalo, ze gra niewarta swieczki. Tydzien minal i byly 2 posty. :lol: :lol: :lol: :lol: I tyle w temacie. Jestesmy jednak w innym watku i tu kobiety moga mi skoczyc.....na pukiel. :lol: :lol: :lol:
Byl juz, ale go lubie i jest mi bliski w temacie. To moja propozycja na dzisiejsza noc. potem to juz Wasza wyobraznnia. Ja jestem tylko zapalnikiem. Widze, ze sluchacie, bo przeciez ja licznika nie nabijam :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:


https://www.youtube.com/watch?v=kGPjTLRsSxIdajcie kuzwa cos od siebie.

pozdrowka.
bogwar
jasne.. wszystkiemu winna jestem ja.. ale ok.. niech Ci bedzie i niech Ci ulzy.. i niech Ci na zdrowie wyjdzie :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 17:34

"zylem jak chcialem", :D ba.......ja zyje , jak chce. :P :P :P Bo ten ostatni "akt" sie jeszcze nie skonczyl............., :shock: a nawet jeszcze nie zaczal, :lol: :lol: :lol: :lol: bo niestety do emeryturki jeszcze troche i pracowac trzeba nadal. :cry: :cry: Dopoki do emeryturki daleko, trzeba uzywac zycia, :P czyli ;) ;) ;) ;) ........rozkoszowac sie miloscia. :D :lol: Ja juz tylko ta fizyczna (a jak, :mrgreen: jeszcze moge....... :lol: :lol: :lol: :lol: ), mlodym jednak zalecam polaczenie fizycznej i przede wszystkim uczuciowej. :D :D :D Swoim corkom powiedzialem, jak bedziecie wychodzic za maz to uczucie ma d..e urywac. Potem bedzie juz tylko gorzej i trzeba miec z czego odpuszczac. U mnie sie sprawdzilo. :P :P :P :lol: Druga maksyma zyciowa, ktora jest uzupelnieniem pierwszej (o urywaniu d..y, przy ozenku, bo to dotyczy oczywiscie rowniez facetow), to taka, ze bedac mlodym trzeba sie wiazac z milosci ze szczypta rozsadku, a wiazac sie w dojrzalym wieku, trzeba to robic z rozsadku ze szczypta milosci. ;) ;) :P :P :P :P :D :D :lol: :lol: A teraz cos o milosci. Wiem kuzwa, ze juz bylo, ale to jest ponadczasowe...... :P :P :P :P

https://www.youtube.com/watch?v=CiaiNeY ... bA&index=1

a na "dobicie" przypomne jeszcze to......

https://www.youtube.com/watch?v=k3Fa4lOQfbA

No nie, ale mi sie dzisiaj na milosc zebralo. No...... juz tydzien nie bylem w Polsce, a tam........ kobieta stygnie. :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No...., do czwartku musze wytrzymac, a potem...... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 17:55

bogwar pisze:
07 listopada 2021, 17:34
No nie, ale mi sie dzisiaj na milosc zebralo. No...... juz tydzien nie bylem w Polsce, a tam........ kobieta stygnie. :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No...., do czwartku musze wytrzymac, a potem...... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Gosciu, jaki tydzien????? :evil: :evil: Minelo dopiero 6 dni. :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 18:03

A z Jackiem Stachurskym napilbym sie chetnie i to czystej. :D Pilibysmy cala noc. :D Jacek, jesli to czytasz, daj znac prosze. Ja stawiam, bedziemy pic Belvedere Vodka. Mam zapas. :P :P :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 18:08

bogwar pisze:
07 listopada 2021, 18:03
A z Jackiem Stachurskym napilbym sie chetnie i to czystej. :D Pilibysmy cala noc. :D Jacek, jesli to czytasz, daj znac prosze. Ja stawiam, bedziemy pic Belvedere Vodka. Mam zapas. :P :P :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=kGPjTLR ... bA&index=2

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 20:37

bogwar pisze:
07 listopada 2021, 18:08
bogwar pisze:
07 listopada 2021, 18:03
A z Jackiem Stachurskym napilbym sie chetnie i to czystej. :D Pilibysmy cala noc. :D Jacek, jesli to czytasz, daj znac prosze. Ja stawiam, bedziemy pic Belvedere Vodka. Mam zapas. :P :P :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=kGPjTLR ... bA&index=2
A propos w/w trunku, na lotnisku w W-wie jest promocja ( w kazdym razie byla w poniedzialek 01.11.2021). :D Litrowa butelka (oczywiscie poza UE, czyli rowniez do Wielkiej Brytanii, jesli Goscie tam lecacy czytaja) w AELII kosztuje 113 zl. :P :P To naprawde dobra cena. :D :D Odkad latam, najtansza byla w Warsaw Store, 139zl. :D Raz jeden byla promocja po 99zl za 1 literek. :D Ostatnio byla tez promocja (w Warsaw Store) pollitrowych buteleczek po 71zl. Te sa bardziej "podzielne". Przeciez nie zawsze sie da wypic litra. :mrgreen: :lol: Ja w ogole, jak wylatuje z W-wy robie szybki rajd po sklepach bezclowych. Nigdy nie poprzestaje na jednym. A wierzcie mi, roznice sa spore. Np. w/w 1litr Belvedere Vodka potrafi kosztowac od 139 (teraz w promocji, jak pisalem 113zl) do 179zl. Dlatego warto poszukac. Z papierosami podobnie, no moze nie do konca, bo cena jest generalnie urzedowa, ale czasem sa ceny promocyjne przy zakupie dwupaka(2 kartonow). Jesli ktos leci z kolega lub kolezanka ;) :D , zawsze mozna sie podzielic i wyjdzie taniej. Poza tym w Warsaw Store mozna kupic papierosy na paczki. W Baltonie i AELII tylko na kartony, a my przeciez mozemy przywiezc do CH dziwne 250 sztuk. :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 26 listopada 2021, 21:33

bogwar pisze:
07 listopada 2021, 20:37

Prawie 3 tygodnie wlasnie dzisiaj mija, :shock:
a lista przebojow nadal jest niczyja. :evil:
A ja juz myslalem do jasnej cholery, :evil:
ze ktos choc na chwile przejmie tutaj stery. :mrgreen:
Choc w Polsce hulalem, na forum zerkalem. :P
Czasu na pisanie jednak tam nie mialem. ;) ;) ;)
Bo inne czynnosci czas mi wypelnialy. :D
Ja bylem zajety, zajety byl...... ;) ;) ;) umysl caly. :lol: :lol:
Dzis jednak znow piatek, a wiec na poczatek...... :?: :?:
No i rym stracilem. :oops: :oops: :oops:
Za malo wypilem. :lol: :lol: :lol: :lol:
Wcale sie nie dziwie. :mrgreen:
Jak po jednym piwie, :mrgreen:
mozna proponowac, :lol:
potem nie zalowac. :oops:
Ja jednak sprobuje
i zaproponuje. :D

Miss mokrego-blotnego podkoszulka. :D :P W konkursie prawdziwym nie mialaby szans, :( bo pod podkoszulkiem biustonosz, :evil: a zamiast majtek, szorty, :evil: czyli w takiej oprawie mozna powiedziec barchany. :evil: Ale spoko, warte obejrzenia. W koncu od czego jest wyobraznia. :P :P :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=kL3194VML-s

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 26 listopada 2021, 22:46

A teraz cos z koncertu "na zywo", czyli Heniek Iglesias w towarzystwie niewatpliwie pieknej i seksownej Nadii (ech....... tym celebrytom to dobrze :( :( . To nie to, co mnie :cry: :cry: (no wlasnie......, mnie czy mi :D ???? Moze sie ktos wypowie? :D Ja jestem tylko prostym elektrykiem :mrgreen: :D :lol: )

https://www.youtube.com/watch?v=PkbEjheIe9o

A propos "takiemu to dobrze". Stary PRLowski przeboj (niewatpliwie) i Jozef Nowak.

https://www.youtube.com/watch?v=aFY0Eu1eR1U

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 26 listopada 2021, 23:38

bogwar pisze:
26 listopada 2021, 22:46
(no wlasnie......, mnie czy mi :D ???? Moze sie ktos wypowie? :D Ja jestem tylko prostym elektrykiem :mrgreen: :D :lol: )

Tylko raz w tekscie tej piosenki pada takie sformulowanie. W 1 minucie 58 sekundzie. A poniewaz, jak wiecie jestem szczegolarzem "do bolu", sprawdzilem. A gdzie?? oczywiscie w internecie. I gosc poprawnie zaspiewal. :lol: :lol: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 27 listopada 2021, 00:15

bogwar pisze:
26 listopada 2021, 23:38
(no wlasnie......, mnie czy mi :D ???? Moze sie ktos wypowie? :D Ja jestem tylko prostym elektrykiem :mrgreen: :D :lol: )

Tylko raz w tekscie tej piosenki pada takie sformulowanie. W 1 minucie 58 sekundzie. A poniewaz, jak wiecie jestem szczegolarzem "do bolu", sprawdzilem. A gdzie?? oczywiscie w internecie. I gosc poprawnie zaspiewal. :lol: :lol: :lol: :lol:
No dobra, czas odpuscic szczegoly i oddac sie wodzom fantazji. A kto ma najwieksze fantazje??? Ci, ktorzy za soba tesknia. Czyli malzonki/owie, dzieciska i wnuczki. Oki, doki, wnuczkow na razie odpuscmy (az tak starzy jeszcze nie jestesmy, :oops: :oops: z calym szacunkiem jednak dla tych, ktorzy juz sa) :oops: :oops: ,
, bo piosenka (calkiem fajna) jest jednak generalnie dla malzonkow, I to mlodych. Ja juz jestem stary dziad. Posluchajcie jednak moich rad. Goncie jak najczesciej do domu. ;) :mrgreen: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=tD9f5p2UoT8

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości