TABLICA czyli wszystko w jednym

Luźne dyskusje na różne tematy
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 27 października 2021, 15:37

Betha pisze:
27 października 2021, 15:31
magol13 pisze:
27 października 2021, 12:41
Drodzy forumowicze. Że tak pozwolę sobie wtrącić dwa swoje grosze.nie mam zamiaru występować o żadne odszkodowania do właściciela budynku, szkoda mi czasu, nerwów i pieniądzy. życzę sam sobie najszybszego powrotu do zdrowia, bo jestem człowiekiem pracowitym. siedzenie długimi tygodniami w domu daje popalić i fizycznie i psychicznie. w dodatku kocham góry i spędzałem niemal każdy weekend na wspinaczce,trekingu,pokonywaniu lodowcow itp.wiec mój świat obrócił się z bardzo aktywnego do prawie nieruchomego.Także potyczki na forum i udowadnianie sobie na wzajem kto ma rację, raczej mi nie pomoże . Ale z drugiej strony, forum zaczyna żyć. Coś się dzieje.🤣😉👍Dziękuję obu stronom za info. Pozdrawiam serdecznie.
hej. nie ma za co dziekowac.chcialam tylko (byc moze) pomoc. a ze koledze Gumisiowi to nie w smak to juz winna temu nie jestem. za to jestem zdania ze kazdy ma prawo sie na tym forum wypowiedziec, opisac swoje doswiadczenia etc... czlowiek uczy sie cale zycie wiec kazda nawet najmniejsza informacja moze byc przydatna.. ja ze swojej strony zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia.. wiem co znaczy dla osoby bardzo aktywnej nagle , w jednej chwili byc unieruchomionym.. znam to zautopsji bo dokladnie to samo przezywalam po wypadku samochodowym..teraz juz jest dobrze i znow moge byc aktywna, biegac, skakac wedrowac po gorach😃 i robic mnostwo innych fantastycznych rzeczy.. tak ze nie lam sie bo na pewno znow wszystko wroci do normy.. potrzeba tylko troche czasu.. pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki👍🌞🌞
i jeszcze jedno..teraz ja zapytam..masz jakies informacje w zwiazku z wyprawa na Mont Blanc?( po Twoich wypowiedziach rozumiem ze juz dawno zaliczyles albo przynajmniej jestes wprawiony w podobnych bojach 😃) chodzi dokladnie o informacje gdzie, z kim i jak to w ogole ogarnac? dzieki z gory za odpowiedz🌞🌞

magol13
Posty: 72
Rejestracja: 18 sierpnia 2019, 15:28
Miasto: Sempach

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: magol13 » 27 października 2021, 17:05

Na Monte Bianco jeszcze nie byłem, schronisko jest tam zawalone na amen. Termin to chyba trzeba klepnąć z pół roku wcześniej.szczyt nie jest trudny technicznie, aczkolwiek w tym roku tzw kuluar śmierci dał popalić kilku osobom o to dość boleśnie.troche kontuzja pokrzyżowała plany na koniec sezonu, wrzesień i październik był piękny pogodowo.byłem na kilku czterotysięcznikach, w tym krótszym sezonie udało się zdobyć Weissmies oraz Bishorn jestem na kilku grupach na Facebooku, związanych z górami.kilka osób zaliczyło w tym sezonie Monte Bianco.Takze dołącz, są posty z wielu wypraw fajnie opisane,fotki dołączone.na początku może ciężko się od razu wkręcić do ekipy, ale będąc aktywnym i mając doświadczenie nie będzie z tym problemu.a Ty jak sobie radzisz w górach? Na, własny że tak powiem rachunek, czy masz jakiś dream team? Nareszcie można z kim na forum popisać na temat gór 😉👍

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 27 października 2021, 18:01

magol13 pisze:
27 października 2021, 17:05
Na Monte Bianco jeszcze nie byłem, schronisko jest tam zawalone na amen. Termin to chyba trzeba klepnąć z pół roku wcześniej.szczyt nie jest trudny technicznie, aczkolwiek w tym roku tzw kuluar śmierci dał popalić kilku osobom o to dość boleśnie.troche kontuzja pokrzyżowała plany na koniec sezonu, wrzesień i październik był piękny pogodowo.byłem na kilku czterotysięcznikach, w tym krótszym sezonie udało się zdobyć Weissmies oraz Bishorn jestem na kilku grupach na Facebooku, związanych z górami.kilka osób zaliczyło w tym sezonie Monte Bianco.Takze dołącz, są posty z wielu wypraw fajnie opisane,fotki dołączone.na początku może ciężko się od razu wkręcić do ekipy, ale będąc aktywnym i mając doświadczenie nie będzie z tym problemu.a Ty jak sobie radzisz w górach? Na, własny że tak powiem rachunek, czy masz jakiś dream team? Nareszcie można z kim na forum popisać na temat gór 😉👍
dzieki za info.☺️🌞kiedys chodzilam ze znajomymi w kilkanascie osob.ale przestaly bawic mnie spedy. i powiedzialabym ze raczej rekreacyjnie ale regularnie. kazdy urlop w gorach😃

magol13
Posty: 72
Rejestracja: 18 sierpnia 2019, 15:28
Miasto: Sempach

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: magol13 » 27 października 2021, 19:19

Tu masz rację, ja też wybieram się w góry z ekipa max 2, 3 osoby.bo więcej to już jest gwarnie i za głośno.Ale ponad połowa wypadów była solo, taki czas na przemyślenia, poukładanie sobie wszystkiego w głowie, naładowanie baterii na cały tydzień.kanton Wallis jest the best, Graubunden także.grupy na Facebook to, Polnische Alpen Gruppe, Szwajcarskim szlakiem.jakby co to pisz w sprawach górskich na priv, nie będziemy forum zaśmiecać.pozdrawiam kanton Luzern 😉👍

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: bogwar » 27 października 2021, 19:33

:mrgreen:
Betha pisze:
25 października 2021, 19:07
magol13 pisze:
25 października 2021, 16:27
Mam pytanie do Was forumowiczów. Czy ktoś z was miał tutaj unfall?konkretnie upadek ze schodów na klatce schodowej w miejscu zamieszkania. Bo miałbym parę pytań, może być na priv.
hej. ja mialam taki wypadek ale w de. zapomnij ze cos dostaniesz. nawet mi za chorobowe ( i przez to brak premii) nie zwrocili
Szanowna, :D
zeby przeczytac cos ze zrozumieniem, to musi to byc ze zrozumieniem napisane. :P Zalozmy na chwie, ze jestem przyglupem :mrgreen: i nie rozumiem, co mialas na mysli piszac
-zapomnij ze cos dostaniesz, no dobra tu w przeblysku zrozumialem, ze chodzi o administratora.
Napisalas jednak rowniez
-nawet mi za chorobowe ( i przez to brak premii) nie zwrocili

To teraz wytlumacz mi prosze jako przyglupowi, skad jeszcze mialby cokolwiek dostac? :shock: No bo ,jesli mnie nie oswiecisz, ze istnieje taka mozliwosc, to czyz nie jest to rownoznaczne z twierdzeniem
Betha pisze:
27 października 2021, 10:40
i czepiles sie jak rzep psiego ogona ze ponoc napisalam ze W OGOLE, NIGDY, NIC I OD NIKOGO NIE DOSTANIE.. a napisalam przeciez ze"nie dostaniesz" OD ADMINISTRATORA -o czym dowiadujesz sie z dalszej czesci..
I choc ani Ty tego nie napisalas, ani ja nie twierdzilem, ze napisalas, to te 2 Twoje stwierdzenia sie jednak do tego sprowadzaja w domysle (moim oczywiscie jako przyglupa). :mrgreen: :mrgreen:
Betha pisze:
27 października 2021, 10:40
sorry, ale ja w tym momencie zauwazam ze uzurpujesz sobie prawo do zabierania glosu w kazdej dyskusji wiec przestaje sie dziwic ze nikt nic nie pisze na tym forum.. wszyscy boja sie po prostu ze ich zaraz opierdolisz i wola milczec.. przykre.. naprawde przykre.. pomysl o tym Gumis bo przeciez masz dobre serce i tak naprawde chcesz ludziom pomagac.. ale jesli w tym temacie nic nie zmienisz zostaniesz na tym forum sam.

pozdrowka.pa ☺️
O przepraszam, w watku o kiszonej kapuscie sie nie wypowiedzialem i nie zamierzam. :mrgreen: I nie jest to jedyny watek, w ktorym mnie nie ma. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Ja mysle, ze nie pisza, bo staram sie wyczerpujaco przedstawic temat z ewentualnymi "kwitami" i nikt nie jest w stanie nic dodac. Chociaz wiele razy pisalem, ze nie wiem wszystkiego i jesli ktos mnie uzupelni, bede wdzieczny. :D Kazdy ma jednak prawo do swojej teorii. :mrgreen: ;) ;)
Jak bede pisal glupoty, to niech mnie opier....la. Jestem otwarty na kostruktywna krytyke. :mrgreen: :lol:
Sam? :shock: :shock: Popatrz na ilosc wyswietlen np. w watku o przebojach, albo o Anieli szukajacej meza (myslisz, ze tylu jest chetnych? Ja mam inna teorie :mrgreen: ) :mrgreen: :lol:. Nie pisza, ale czytaja, bo sie cos dzieje na forum. A moze zamilkniemy na jakis czas i zobaczymy co sie bedzie dzialo? :shock: Albo inaczej, skoro jestem "uzurpatorem" :evil: , winnym calemu "zlu" na forum, to ja zamilkne. :mrgreen: Precz z uzurpatorami i despotami. :evil: :evil:

Prosze Pani, prosze Pana :D
bogwar daje sobie "bana". :shock: :mrgreen:
Na jak dlugo? :shock: Sie zobaczy. :P
I nie bede wyl z rozpaczy. :lol:
A wiec piszcie tu do woli. :P
Nikt Was juz nie opier..li. :P :lol:

Milego wieczoru.....,weekendu,......, a moze,........... Szczesliwego Nowego Roku.....? :shock: :D :D :D

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 27 października 2021, 20:24

bogwar pisze:
27 października 2021, 19:33
:mrgreen:
Betha pisze:
25 października 2021, 19:07
magol13 pisze:
25 października 2021, 16:27
Mam pytanie do Was forumowiczów. Czy ktoś z was miał tutaj unfall?konkretnie upadek ze schodów na klatce schodowej w miejscu zamieszkania. Bo miałbym parę pytań, może być na priv.
hej. ja mialam taki wypadek ale w de. zapomnij ze cos dostaniesz. nawet mi za chorobowe ( i przez to brak premii) nie zwrocili
Szanowna, :D
zeby przeczytac cos ze zrozumieniem, to musi to byc ze zrozumieniem napisane. :P Zalozmy na chwie, ze jestem przyglupem :mrgreen: i nie rozumiem, co mialas na mysli piszac
-zapomnij ze cos dostaniesz, no dobra tu w przeblysku zrozumialem, ze chodzi o administratora.
Napisalas jednak rowniez
-nawet mi za chorobowe ( i przez to brak premii) nie zwrocili

To teraz wytlumacz mi prosze jako przyglupowi, skad jeszcze mialby cokolwiek dostac? :shock: No bo ,jesli mnie nie oswiecisz, ze istnieje taka mozliwosc, to czyz nie jest to rownoznaczne z twierdzeniem
Betha pisze:
27 października 2021, 10:40
i czepiles sie jak rzep psiego ogona ze ponoc napisalam ze W OGOLE, NIGDY, NIC I OD NIKOGO NIE DOSTANIE.. a napisalam przeciez ze"nie dostaniesz" OD ADMINISTRATORA -o czym dowiadujesz sie z dalszej czesci..
I choc ani Ty tego nie napisalas, ani ja nie twierdzilem, ze napisalas, to te 2 Twoje stwierdzenia sie jednak do tego sprowadzaja w domysle (moim oczywiscie jako przyglupa). :mrgreen: :mrgreen:
Betha pisze:
27 października 2021, 10:40
sorry, ale ja w tym momencie zauwazam ze uzurpujesz sobie prawo do zabierania glosu w kazdej dyskusji wiec przestaje sie dziwic ze nikt nic nie pisze na tym forum.. wszyscy boja sie po prostu ze ich zaraz opierdolisz i wola milczec.. przykre.. naprawde przykre.. pomysl o tym Gumis bo przeciez masz dobre serce i tak naprawde chcesz ludziom pomagac.. ale jesli w tym temacie nic nie zmienisz zostaniesz na tym forum sam.

pozdrowka.pa ☺️
O przepraszam, w watku o kiszonej kapuscie sie nie wypowiedzialem i nie zamierzam. :mrgreen: I nie jest to jedyny watek, w ktorym mnie nie ma. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Ja mysle, ze nie pisza, bo staram sie wyczerpujaco przedstawic temat z ewentualnymi "kwitami" i nikt nie jest w stanie nic dodac. Chociaz wiele razy pisalem, ze nie wiem wszystkiego i jesli ktos mnie uzupelni, bede wdzieczny. :D Kazdy ma jednak prawo do swojej teorii. :mrgreen: ;) ;)
Jak bede pisal glupoty, to niech mnie opier....la. Jestem otwarty na kostruktywna krytyke. :mrgreen: :lol:
Sam? :shock: :shock: Popatrz na ilosc wyswietlen np. w watku o przebojach, albo o Anieli szukajacej meza (myslisz, ze tylu jest chetnych? Ja mam inna teorie :mrgreen: ) :mrgreen: :lol:. Nie pisza, ale czytaja, bo sie cos dzieje na forum. A moze zamilkniemy na jakis czas i zobaczymy co sie bedzie dzialo? :shock: Albo inaczej, skoro jestem "uzurpatorem" :evil: , winnym calemu "zlu" na forum, to ja zamilkne. :mrgreen: Precz z uzurpatorami i despotami. :evil: :evil:

Prosze Pani, prosze Pana :D
bogwar daje sobie "bana". :shock: :mrgreen:
Na jak dlugo? :shock: Sie zobaczy. :P
I nie bede wyl z rozpaczy. :lol:
A wiec piszcie tu do woli. :P
Nikt Was juz nie opier..li. :P :lol:

Milego wieczoru.....,weekendu,......, a moze,........... Szczesliwego Nowego Roku.....? :shock: :D :D :D
Gumisiu. nie spinaj sie tak prosze i wyluzuj troszke..😊 nikt Ci bana nie daje wiec tym bardziej sam sobie dawac go nie musisz.. pozwol tylko czasem komus tez sie wypowiedziec- bez zbednych komentarzy albo zarzutow z dupy wzietych.. swoim postepowaniem robisz czasem ludziom przykrosc a raczej nie o to Ci chodzi bo wierze ze w glebi dobry czlek z Ciebie..😉 milego.. .pa pa
Ostatnio zmieniony 28 października 2021, 21:30 przez Betha, łącznie zmieniany 1 raz.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 27 października 2021, 20:49

magol13 pisze:
27 października 2021, 19:19
Tu masz rację, ja też wybieram się w góry z ekipa max 2, 3 osoby.bo więcej to już jest gwarnie i za głośno.Ale ponad połowa wypadów była solo, taki czas na przemyślenia, poukładanie sobie wszystkiego w głowie, naładowanie baterii na cały tydzień.kanton Wallis jest the best, Graubunden także.grupy na Facebook to, Polnische Alpen Gruppe, Szwajcarskim szlakiem.jakby co to pisz w sprawach górskich na priv, nie będziemy forum zaśmiecać.pozdrawiam kanton Luzern 😉👍
super👍dzieki za info... pozdrowka🌞

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości