Szukam męża w St Margrethen

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 24 października 2021, 05:52

A tak na marginesie bo ja świeżo upieczona ..może ktoś zarzuci namiary na jakiegoś dobrego chirurga szczękowego, jak wcześniej pisałam o hulankach w barze skończyło się to źle i wywinelam orła na schodach ,teraz to pałaszuję jakieś papki🥴
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Shark » 24 października 2021, 08:29

Heyka
Bogwar z tym porównaniem instytucji małżeństwa a mlekiem i krową to Ci się udało :D ,masz wyobraźnię.
Przyznaj ale że co swoje mleko to swoje, nie kupcze czy od innego rolnika .
Dziewczyna widzisz zdesperowana ,topi smutki w alkoholu i nie wychodzi jej to na dobre bo uzębienie traci .i jak tak dalej pójdzie to się w końcu połamie.Chcialem pomóc ale niestety nie spełniam jej wymagań wiekowych bo ja 45 latek a ona z młodzieżą nie chce bo boii się braku akceptacji i odrzucenia ,więc odpadłem z kandydatów.
Cóż życie nie bajka ,zostanę znów sam :roll:

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 24 grudnia 2021, 12:30

Sharku a zechcialbys taka kaleczyne zaprowadzic za rączkę do chirurga ☺️ jeszcze raz ponawiam pytanie ...Może mi ktoś doradzic dobrego chirurga szczękowego tu w Szwajcarii i jak to wygląda cenowo, w ramach solidarności polskiej i wspieraniu się w trudnych sytuacjach .Serdeczność polska.Jest coś takiego co można zauważyć na obczyźnie ? Jakimi gestami się pozdrawiamy ? To jest jedyne forum jakie znam żeby aż tak wyniosłe kurki kwoki i gęsi o mało nie zadziubały człowieka , długo się zastanawiałam nad tym skąd to gburowate zachowanie , przecież nikt nikomu nie ubliża i przeważnie wątek jest stricte bezosobowy nie padają tu inicjały i brzmi niczym opowiadanie a przecież to nic złego,nie godzę w czyjś honor ani godność ,kazdy ma swój sposób bycia i akceptujemy się takimi jakimi Pan Bóg stworzył .A teraz jaaaaaaazda na mnie lecą kamienie od grzeszników Polonia .ch🤣🌲 znienawidz mnie jeszcze bardziej kąsaj mnie rodaku,już czuję Twe groźne spojrzenie i lodowaty oddech ❤️😁WESOLYCH WSZYSTKIM🏞️🏕️🌲 ps.Sharku czekam na naszą randkę 🗝️
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 29 grudnia 2021, 14:42

Aniela1989 pisze:
24 grudnia 2021, 12:30
Sharku a zechcialbys taka kaleczyne zaprowadzic za rączkę do chirurga ☺️ jeszcze raz ponawiam pytanie ...Może mi ktoś doradzic dobrego chirurga szczękowego tu w Szwajcarii i jak to wygląda cenowo, w ramach solidarności polskiej i wspieraniu się w trudnych sytuacjach .Serdeczność polska.Jest coś takiego co można zauważyć na obczyźnie ? Jakimi gestami się pozdrawiamy ? To jest jedyne forum jakie znam żeby aż tak wyniosłe kurki kwoki i gęsi o mało nie zadziubały człowieka , długo się zastanawiałam nad tym skąd to gburowate zachowanie , przecież nikt nikomu nie ubliża i przeważnie wątek jest stricte bezosobowy nie padają tu inicjały i brzmi niczym opowiadanie a przecież to nic złego,nie godzę w czyjś honor ani godność ,kazdy ma swój sposób bycia i akceptujemy się takimi jakimi Pan Bóg stworzył .A teraz jaaaaaaazda na mnie lecą kamienie od grzeszników Polonia .ch🤣🌲 znienawidz mnie jeszcze bardziej kąsaj mnie rodaku,już czuję Twe groźne spojrzenie i lodowaty oddech ❤️😁WESOLYCH WSZYSTKIM🏞️🏕️🌲 ps.Sharku czekam na naszą randkę 🗝️
Witaj.
Wprawdzie nie znam namiarow, ktorych szukasz, w Szwajcarii, ale proponuje alternatywne leczenie w Polsce, w Warszawie. A to z prostej przyczyny: uslugi stomatologiczne sa w Szwajcarii horrendalnie drogie. A z tego, co pisalas, Twoj przypadek wymaga powaznej interwencji chirurga szczekowego. Ponizej linki w temacie, ktory Cie interesuje.

https://impladent.pl/chirurgia-stomatol ... gK1r_D_BwE

https://declinic.pl/chirurgia-stomatolo ... gKHPvD_BwE

To tylko 2 przykladowe linki. Mozesz wpisac w wyszukiwarke haslo "chirurgia szczekowa Warszawa (lub inne miasto)" i wybierac do woli.

Mysle, ze finansowo lacznie z samolotem (do W-wy lata LOT, SWISS z Zurychu i Genewy, oraz WIZZair z Bazylei: O mykach, jak taniej kupic bilet, pisalem w innym poscie) i hotelem, bedzie zdecydowanie taniej niz w Szwajcarii. A jesli chodzi o jakosc i poziom uslug, nie sadze, zeby byla jakas roznica. Niedawno kolega jezdzil do stomatologa na Wegry, a znajoma tez postanowila "robic zeby" w Polsce. Osobiscie tez korzystam z takich uslug wylacznie w Polsce. Tu pomijam oczywisciee nagle przypadki, jak np nagly bol zeba i konieczna natychmiastowa interwencja stomatologa.
W podanych linkach sa zawsze dane kontaktowe. Mozna wiec zadzwonic i o wszystko wypytac. Nie zapomnij jednak zapytac po jakim czasie od zabiegu mozna leciec samolotem. Chodzi o unikniecie ewentualnego krwotoku ze wzgledu na roznice cisnienia w czasie podrozy. Chyba, ze pojedziesz samochodem, ale to troche daleko i podroz bedzie uciazliwa.
pozdr.
bogwar

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 05 stycznia 2022, 04:35

:idea: :D Dziękuwa Bogwar za Twoje zdanie w tym temacie , nareszcie nie lanie wody tylko konkretne informacje a ponieważ te koszty sobie przeliczalam i faktycznie majątek tu w CH może pójsc na leczenie i ewentualny zabieg niż w PL a czy nasi Polscy lekarze nie szkola się właśnie za granicą wcześniej zanim zostaną prawdziwym cudotwórca 🦋🦋🦋🦋 :mrgreen: No wiadomo że są też konowały ale gdzieś praktyki i wiedzy trochę lipa w tej Polsce z tymi sadystami i ciemnogród co tam wyczaruje żeby cement był a że chwiejny to nie ważne tylko żeby robota została zrobiona i zaliczki zakasowac 🤔 i do tego nie mów że jak sproboje na fundusz zdrowia to i w Warszawie zechce w łapę przyjąć 🤔
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 05 stycznia 2022, 04:45

No bo u mnie nie wesoło cały staw skroniowo żuchwowy poszedl na chorobowy 😹 żeby było ciekawie po obu stronach .To pewnie na męża już nie ma co czekać gdy nie kręci się lodów włoskich na każde zawołanie 🤣 wiem że na tym forum nie wolno żartować bo karma mnie dosięgnie 🥺 ale wesoło od czasu do czasu może być golo i wesoło 🦋
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 08 stycznia 2022, 22:43

Aniela1989 pisze:
05 stycznia 2022, 04:35
:idea: :D Dziękuwa Bogwar za Twoje zdanie w tym temacie , nareszcie nie lanie wody tylko konkretne informacje a ponieważ te koszty sobie przeliczalam i faktycznie majątek tu w CH może pójsc na leczenie i ewentualny zabieg niż w PL a czy nasi Polscy lekarze nie szkola się właśnie za granicą wcześniej zanim zostaną prawdziwym cudotwórca 🦋🦋🦋🦋 :mrgreen: No wiadomo że są też konowały ale gdzieś praktyki i wiedzy trochę lipa w tej Polsce z tymi sadystami i ciemnogród co tam wyczaruje żeby cement był a że chwiejny to nie ważne tylko żeby robota została zrobiona i zaliczki zakasowac 🤔 i do tego nie mów że jak sproboje na fundusz zdrowia to i w Warszawie zechce w łapę przyjąć 🤔


Hej Ty, Kobito popieprzona, :evil: czy chcesz pomocy/porady, :P :P czy sie krecisz wokol tego co wciagnelas?? :mrgreen: :lol:
Nie dosc, ze piszesz bez "ladu i skladu", :mrgreen: :mrgreen: to jeszscze pieprzysz glupoty. :lol: :lol: Oki doki, chcesz sie leczyc w Szwajcarii, Twoje prawo. Zycze powodzenia. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 09 stycznia 2022, 21:53

Aniela1989 pisze:
05 stycznia 2022, 04:45
No bo u mnie nie wesoło cały staw skroniowo żuchwowy poszedl na chorobowy 😹 żeby było ciekawie po obu stronach .To pewnie na męża już nie ma co czekać gdy nie kręci się lodów włoskich na każde zawołanie 🤣 wiem że na tym forum nie wolno żartować bo karma mnie dosięgnie 🥺 ale wesoło od czasu do czasu może być golo i wesoło 🦋
Tu sie zgadzam. :D
Wrzuc wiec cos "na golo" :P :P :P :P i bedzie wesolo. :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 02 lutego 2023, 18:23

Nie , nie wrzucę bo nie jestem ladacznicą, i jak dalej tak pójdzie jak krew z nosa moje poszukiwania , to wezmę się za szukanie kobiety hihi🐠
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 02 lutego 2023, 18:30

Naprawdę strasznie niezyczliwi i nieuprzejmi Polacy za granicą macie tego żywy dowód i co widzicie przed oczami .☺️ Ps.Ład nie skład to możesz mieć przy poprawce sprawdzianu , ale jesteśmy na tyle dorośli żeby zrozumiec przesłanie i myśl, to nie gimnazjum żeby się przepychać między sobą, na tym polega dojrzałość a żeby kulturalnie odpowiedzieć a nie jak dzieciak jeden drugiemu utrzeć nosa, śmieszne to było jak bylismy postrzelonymi dziećmi.🍫🙂 Masz tu mój rodaku,polski, na zgodę choć to Ty mi powinieneś rękę podać ale ustąpię Tobie okazując Tym szacunek swoim zasadom , i uśmiechnij się czasem bo wiem że te wichry szwajcarskie potrafią zepsuć romantyczny nastrój 😁 Hej rodacy moi , czekam na grad i pioruny z waszej strony🙂
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości