Szukam męża w St Margrethen

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 19:14

Shark pisze:
07 października 2021, 19:08
Nie będę się wypowiadał cz taka" Święta"ta czwórka ,może Ty i anioł a Laik-konik i Bogwar Archanioły no ale ja raczej nie bo za dużo kosmatych myśli w głowie mam a nie tylko "mową i myślą"grzeszyłem aczkolwiek czyny moje nie aż tak straszne jeśli chodzi o sprawy damsko-meskie to drzwi raczej mi w niebie nie otworzą
otworza- powolaj sie na mnie :D

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 07 października 2021, 19:25

Betha pisze:
07 października 2021, 17:20
"Dla wyjaśnienia, nie jestem ,nie byłem i nie będę gejem."

Nigdy nie mow nigdy😊

p.s
zeby nie bylo ze jestem nadeta.. pisze to dla tzw. "beki" 😊. a na "bece" to ty sie przeciez znasz wiec sie nie obrazisz..😊
Znam siebie... nie mam pociągu do tęczowych mężczyzn, więc mówię NIGDY, nie będę wchodził w relacje na jakimkolwiek poziomie z społecznością LGBT.

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 07 października 2021, 19:34

p.s
zeby nie bylo ze jestem nadeta..

Tutaj zaaranżuję wejście dla bogwara i jego rymowanek.

Kobieta nadęta to osobowość...

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 19:46

LAIK-onik pisze:
07 października 2021, 19:25
Betha pisze:
07 października 2021, 17:20
"Dla wyjaśnienia, nie jestem ,nie byłem i nie będę gejem."

Nigdy nie mow nigdy😊

p.s
zeby nie bylo ze jestem nadeta.. pisze to dla tzw. "beki" 😊. a na "bece" to ty sie przeciez znasz wiec sie nie obrazisz..😊
Znam siebie... nie mam pociągu do tęczowych mężczyzn, więc mówię NIGDY, nie będę wchodził w relacje na jakimkolwiek poziomie z społecznością LGBT.
oj tam oj tam... poluzuj gumki😃

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 19:50

LAIK-onik pisze:
07 października 2021, 19:34
p.s
zeby nie bylo ze jestem nadeta..

Tutaj zaaranżuję wejście dla bogwara i jego rymowanek.

Kobieta nadęta to osobowość...

Choć nie jesteś wieszczem..
pisz kolego wierszem..

pozdrowionka dla Gumisia znaczy naszego wierszopisarza😊 choc cos go wcielo ostatnio.. :| chory? :|
Ostatnio zmieniony 09 października 2021, 10:14 przez Betha, łącznie zmieniany 3 razy.

magol13
Posty: 72
Rejestracja: 18 sierpnia 2019, 15:28
Miasto: Sempach

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: magol13 » 07 października 2021, 22:11

Kurde... Co tu się dzieje??? W kilka dni postów tyle co przez cały rok. No pomijając Bogwara.ale jak to poczyta, napewno szeroko skomentuje.a tak na poważnie, dajcie na luz, czy my Polacy musimy się kłucić przy byle okazji??? 😉 pozdrawiam wszystkich.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 23:22

magol13 pisze:
07 października 2021, 22:11
Kurde... Co tu się dzieje??? W kilka dni postów tyle co przez cały rok. No pomijając Bogwara.ale jak to poczyta, napewno szeroko skomentuje.a tak na poważnie, dajcie na luz, czy my Polacy musimy się kłucić przy byle okazji??? 😉 pozdrawiam wszystkich.
a kto tu sie kloci? ja nic o tym nie wiem.. mila pogawedka o zyciu byla..😊 no.. moze nam sie lekko priorytety rozjechaly.. ale tragedii chyba nie bylo? poza tym ponoc kto sie lubi ten sie czubi wiec.. "poluzuj(my) gumki" -jak to ladnie Konik mowi.. 😃 no i po 2. i najwazniejsze , nie ma tego zlego, przynajmniej cos sie tu w koncu ruszylo.. bo to forum zaczynalo juz powoli smierdziec trupem.. wiec tak naprawde powinniscie nam dziekowac ze mieliscie mala "swiatopogladowa atrakcje". 😁pozdrawiam (◠‿◕)

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 08 października 2021, 00:17

Shark pisze:
07 października 2021, 18:41
Dobra ta wasza konwersacja dziś była,tylko ja już się pogubiłem kto jest zoofilem kto schwulem kto hetero a kto biseksualny.
Fajna lektura do kolacji ,coś się dzieje przynajmniej .

Zastanawia mnie tylko czy jesteśmy na tym forum we czwórkę bo cisza w eterze ze strony innych członków forum.
Obawiam się że i ten wątek umrze śmiercią naturalną jak inne,i znów będę musiał Szwajcarki podrywać w weekend pubie .
juz Ci lece z pomoca i wyjasniam:
zoofilow- brak (ponoc) 😁
schwulow- keine Ahnung
hetero- ja (przynajmniej na razie) 🤞
bi- czyzby nowy watek? 8-)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 09 października 2021, 00:13

Betha pisze:
07 października 2021, 23:22
magol13 pisze:
07 października 2021, 22:11
Kurde... Co tu się dzieje??? W kilka dni postów tyle co przez cały rok. No pomijając Bogwara.ale jak to poczyta, napewno szeroko skomentuje.a tak na poważnie, dajcie na luz, czy my Polacy musimy się kłucić przy byle okazji??? 😉 pozdrawiam wszystkich.
a kto tu sie kloci? ja nic o tym nie wiem.. mila pogawedka o zyciu byla..😊 no.. moze nam sie lekko priorytety rozjechaly.. ale tragedii chyba nie bylo? poza tym ponoc kto sie lubi ten sie czubi wiec.. "poluzuj(my) gumki" -jak to ladnie Konik mowi.. 😃 no i po 2. i najwazniejsze , nie ma tego zlego, przynajmniej cos sie tu w koncu ruszylo.. bo to forum zaczynalo juz powoli smierdziec trupem.. wiec tak naprawde powinniscie nam dziekowac ze mieliscie mala "swiatopogladowa atrakcje". 😁pozdrawiam (◠‿◕)
To nie tak Beata :D . Ja po prostu zdjalem skarpetki po powrocie z pracy, zalogowalem sie i zapomnialem wylaczyc "mikrofon zapachowy" na forum. :mrgreen: :mrgreen: :lol: Zreszta gdybym wylaczyl, to i tak by wiedzieli, ze....................................., to moje skarpetki. :lol: :lol: :lol:
A w ogole jakim trupem? :evil: :evil: Kobito, dopoki zyje, to tu pachniec bedzie. :mrgreen: Meskim OPIUM firmy Yves Saint Laurent. :lol: Znasz ten zapach? :D Lepiej sie zapoznaj, bo jak mnie spotkasz to........, to sie zakochasz. :mrgreen: :lol: Nie we mnie oczywiscie (bo na to nie pozwole :mrgreen: ......sobie tez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ), tylko w zapachu. Bo nie ma kuzwa takiej opcji, zeby sie kobiecie ten zapach nie spodobal. :mrgreen: :D :D Sumienie bogwara :D : "bogwar, sa rozne kobiety, rozne zapachy i rozne ich priorytety :D ". Odpowiedz bogwara: "spieprzaj dziadu". :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 09 października 2021, 01:52

Betha pisze:
08 października 2021, 00:17
juz Ci lece z pomoca i wyjasniam:
zoofilow- brak (ponoc) 😁
schwulow- keine Ahnung
hetero- ja (przynajmniej na razie) 🤞
bi- czyzby nowy watek? 8-)
Kurcze, ja to jednak nie mam farta. :cry: :cry:
Betha poleci do Gdanska, :P
zeby cos wyjasnic, a nie przyjedzie do Berna, zeby cos...............moze ugotowac. :shock: :lol: :lol: :mrgreen: No nie, jednak ja rozumiem, bo gotowac nie umiem. :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości