Szukam męża w St Margrethen

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 11:19

LAIK-onik pisze:
07 października 2021, 08:46
Betha pisze:
06 października 2021, 20:15
LAIK-onik pisze:
05 października 2021, 21:49
Propozycja jest, jak sama nazwa wskazuje tylko wnioskiem czy postulatem podtytułu, o czym sugerowałem cudzysłowiem " zaułek" i skierowaną do konkretnych osób, mężczyzn z jajami i takich samych kobiet (bez jaj). Nie neguję ,ani nie wykluczam głównego wątku : np. "kawka i ciastko" , kino , kawiarnia i spacer. Dla obrażonych bezpośredniością z mojej strony kładę sie krzyżem na wznak.
[/quot

tyle ze ta "propozycja" zrobilaby z tego miejsca burdel- point. i niewazne czy to bylby "zaulek" czy glowna.. co za roznica..sens pozostaje ten sam..ale to rowniez mowi wiele o tobie.. czyli brak szacunku do kobiet i traktowanie ich instrumentalnie..
[/quote

Którą kobietę potraktowałem instrumentalnie lub pozbawiłem szacunku? :shock:

Zwrot "Spuszczę z krzyża" kierowałem do mężczyzn, nie mając pojęcia ,ze tak szybko zareaguje mój nowy friend @Shark, choć myślałem o innym :lol: :lol: :lol: aktywnym na forum. Nie znasz mnie kompletnie i pochopnie wysuwasz hipotezy ( głodnemu .. na myśli) związane z burdelem., bo ten przybytek jest mi zupełnie obcy i nie sugerowałem poboru gotówki za " instrument" :oops: Dziękuje @sharkowi, ze poluzował gumki i Tobie ,tez życzę więcej luzu.
troche sie pogubiles.. ale kontynuujmy..zaczyna sie robic ciekawie wiec troche sie podroczymy 🙃. po 1.primo nie napisales ze kierujesz zwrot do mezczyzn.. kobiety tez sa na tym forum i widzialyby taki watek.. po 2.primo😉 jesli faktycznie powstalby watek tylko dla mezczyzn to rozumiem ze bylby to "zaulek pederastow".. oswiec mnie jesli zle kojarze.. jesli tak to zwracam honor.. bo do pedalow absolutnie nic nie mam😊

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 07 października 2021, 13:20

Ad. primo napisałem że swoją propozycję kieruję do konkretnych osób, mężczyzn z jajami...
Po drugie primo kobiety mogą patrzeć na taki wątek, jeśli weszłyby w zaułek... bez wyjścia. Kobiety , które mają odwagę powiedzieć: "podobasz mi się, mam wobec ciebie pewne zamiary" nie odbierają facetom godności, również jego instrumentowi.
Po trzecie primo, Nadinterpretujesz o wyłącznym wątku dla pederastów bo zaułek był również kierowany dla wyzwolonych kobiet.

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/ko ... 09-5318495

Po czwarte primo traktujesz mężczyzn przedmiotowo , do krytykowanego przez siebie, zaułku dopuszczasz, i to akceptujesz, osobników ( mężczyzn do których nie czujesz pociągu, gejów) mężczyzn do których nic nie masz.

Napierasz na mnie i dobrze mi z tym...
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 14:08 przez LAIK-onik, łącznie zmieniany 2 razy.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 14:00

zacznijmy od poczatku bo widze ze spirala mocno sie nakrecila.. w 1. poscie piszesz , cytuje "Jeśli chodzi o ustalenie tytułu wątku, zachowując cechy przyzwoitości i zarazem pobożności moją propozycją jest " Spuszczę z krzyża" w "zaułku " randkowym." - nic nie piszesz o mezczyznach do ktorych to rzekomo kierujesz ani o kobietach wyzwolonych. wiec zareagowalam bo mam prawo do wyrazenia opinii..dopiero po moim komentarzu zaczynasz "cos tam wyjasniac".. wiec to nie moja nadinterpretacja a twoja okrojona i niesprecyzowana intencja sprowokowala mnie do zabrania glosu..wiec mala rada
.nastepnym razem po prostu pisz jasniej..wtedy nikt nie bedzie sie czepial..a co do mezczyzn- nie traktuje ich przedmiotowo.. pomyliles pojecia albo zle zrozumiales.. jesli watek bylby wylacznie dla pederastow, wowczas nie interesowaloby mnie co tam sie dzieje bo mnie (czyt. kobiety) by to nie dotyczylo.. czy juz sie rozumiemy?

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 07 października 2021, 14:17

Moja wyobraźnia dotyczy wszystkich Bożych stworzeń, jednak bez zoofilii. Do rozruszania wątku, widać potrzebne było "spuszczenie z krzyża" jako wyraziste i konkretne hasło przyciągające, co w tym skandalicznego?

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 14:59

LAIK-onik pisze:
07 października 2021, 14:17
Moja wyobraźnia dotyczy wszystkich Bożych stworzeń, jednak bez zoofilii. Do rozruszania wątku, widać potrzebne było "spuszczenie z krzyża" jako wyraziste i konkretne hasło przyciągające, co w tym skandalicznego?
"jednak bez zoofilii"- uff, chociaz w jednym sie zgadzamy..

"spuszczenie z krzyża" jako wyraziste i konkretne hasło przyciągające, co w tym skandalicznego?"- skandaliczne to za duzo powiedziane, ale na pewno nie na miejscu.. moim zdaniem sprowadziles wazna czesc ludzkiego zycia do mechanicznej zwierzecej fizjologii.. ja rozumiem ze mozna sie posmiac z "palmy w buszu", nie jestem pruderyjna i potrafie smiac sie z dowcipow z broda, ale tym tekstem lekko przesadziles..takie jest moje zdanie i nie odpuszcze.. 🙃
ale ok..proponuje zakonczyc ten temat bo zrobila sie z tego tyrada.. a decyzje o nazwie watku moze jednak pozostawny fachowcom w tej dziedzinie czyli w tym przypadku niepisanemu adminowi Bogwarowi..😊 pa
Ostatnio zmieniony 08 października 2021, 00:08 przez Betha, łącznie zmieniany 2 razy.

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 07 października 2021, 15:53

Wrzucenie dla "beki", kontrowersyjnego nazewnictwa, stało się w mojej ocenie przyczynkiem do zademonstrowania bardziej Twojej elokwencji i nadęcia niż początkiem lekkiej, w istocie konwersacji na tematy towarzyskie. Moje poczucie humoru nie musi być przez wszystkich akceptowane i zrozumiale i nie zabiegam o to. Dla wyjaśnienia, nie jestem ,nie byłem i nie będę gejem.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 17:20

"Dla wyjaśnienia, nie jestem ,nie byłem i nie będę gejem."

Nigdy nie mow nigdy😊

p.s
zeby nie bylo ze jestem nadeta.. pisze to dla tzw. "beki" 😊. a na "bece" to ty sie przeciez znasz wiec sie nie obrazisz..😊

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Shark » 07 października 2021, 18:41

Dobra ta wasza konwersacja dziś była,tylko ja już się pogubiłem kto jest zoofilem kto schwulem kto hetero a kto biseksualny.
Fajna lektura do kolacji ,coś się dzieje przynajmniej .

Zastanawia mnie tylko czy jesteśmy na tym forum we czwórkę bo cisza w eterze ze strony innych członków forum.
Obawiam się że i ten wątek umrze śmiercią naturalną jak inne,i znów będę musiał Szwajcarki podrywać w weekend pubie .

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 07 października 2021, 18:59

SWIETA CZWORCA 😁 :lol:

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Shark » 07 października 2021, 19:08

Nie będę się wypowiadał cz taka" Święta"ta czwórka ,może Ty i anioł a Laik-konik i Bogwar Archanioły no ale ja raczej nie bo za dużo kosmatych myśli w głowie mam a nie tylko "mową i myślą"grzeszyłem aczkolwiek czyny moje nie aż tak straszne jeśli chodzi o sprawy damsko-meskie to drzwi raczej mi w niebie nie otworzą

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości