Szukam męża w St Margrethen

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 05 października 2021, 00:48

Betha pisze:
04 października 2021, 17:55
Hej Bogumiś.. :)
jesli moge cos zaproponowac w zwiazku z nowym watkiem.. moze lepiej nie dzielic go na randki i NIE randki..mam alergie na biurokracje 😃😃 wystarczy 1 watek powiedzmy "KĄCIK TOWARZYSKI" gdzie kazdy zainteresowany juz sam opisze o co mu chodzi.. czy chce sie wybrac z kims tylko na piwo czy moze na randke.. lub moze ktos chce zorganizowac jakies wieksze spotkanie.. w sumie jestem ZA.. (sama wybralabym sie w wiekszej grupie na jakiegos grillka nad jeziorkiem itp itd ) ale byleby tylko nie bylo tutaj ofert typu "sponsoring" bo na takie anonse tez mam alergie :oops: - lagodnie ujmujac
Nie upieram sie, :D niech sie jednak tez inni wypowiedza. :P Wiem jednak, ze rozne sa potrzeby ludzkie, ;) a tytul "kacik towarzyski" brzmi jak "Sympatia" na www.onet.pl. :lol: :lol: Kiedys, kiedy sie rozwiodlem, probowalem. :mrgreen: :mrgreen: Jedna wielka porazka. :evil: Dziesiatki bezsensownych e-mali, a jak przychodzi do konkretow to lipa albo rozczarowanie (zdjecia chyba corki, albo atrakcyjnej kolezanki). :lol: :lol: Kobiety same nie wiedza czego chca. :geek: :geek: "chcialaby dusza do raju, ale grzechy nie daja" :mrgreen: . Tytul watku, moim zdaniem, powinien byc konkretny. Oczywiscie jednak nie przesadzajacy do konca, bo na same "konkrety" ;) ;) :mrgreen: zawsze mozna sie wybrac w "konkretne miejsca" :lol: :lol:. I wtedy zadne forum nie jest potrzebne. :mrgreen: :mrgreen:
I to jest najbardziej interesujace. ;) :lol: W moim przypadku oczywiscie z warunkami z innego posta. :P :P
Takiego dziada jak ja, nie stac na sponsoring w Szwajcarii. :lol: :lol: W Polsce zreszta tez. :P Co kobiety maja czasem w swoich pieknych glowkach, to sie w pale nie miesci. :mrgreen: Jest taka polska strona w internecie dla sponsorow i sponsorek. Jesli ktos sie czuje na silach podam na priva. Zreszta wystarczy wpisac w wyszukiwarke....... i sama wyskoczy. ;)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 05 października 2021, 00:55

Shark pisze:
04 października 2021, 19:52
Siemka
I tu zgadzam się z Tobą.Zainicjowalem coś, Bogwar rzucił propozycje zainspirowany moim wątkiem więc zrobię pierwszy krok.
Może ożywi się przez to Forum i kilka "gości" którzy tylko śledzą forum odważy się napisać.
Mam dość samotności ,nie szukam żony jak nasza koleżanka męża ,szukam osoby tzn.kobiety z którą można porozmawiać poznać się później spotkać gdy dojrzejemy do tego,choć dojrzały to już jestem.
Można zorganizować też spotkanie w większej grupie ,pomysł też dobry.

A więc kochane moje panie.
45 lat Kanton Luzern ,7 lat w Szwajcarii ,zPolski -Krakow
Z zawodu cieśla szalunkowy i ciężko pracuje na budowie ale weekend zawsze wolny i wieczory.
Dużo przeszedłem, dużo widziałem i chce jeszcze więcej od tego życia by nie kręciło się tylko dom praca i tak w kółko.
Więcej o sobie na priv.
I teraz niech się dzieje co chce ja zrobiłem pierwszy krok zobaczymy co z tego wyniknie...
Shark nie rozpedzaj sie prosze. :P Az tak bardzo Cie pili? :shock: :shock: :shock: Poki co jestesmy goscinnie w watku Anieli 1989, ktora szuka meza. Zanim sie zaczniemy oglaszac, musimy ustalic tytul watku, czy watkow i go/je zalozyc. :P :P

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 05 października 2021, 12:17

Jeśli chodzi o ustalenie tytułu wątku, zachowując cechy przyzwoitości i zarazem pobożności moją propozycją jest " Spuszczę z krzyża" w "zaułku " randkowym.

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Shark » 05 października 2021, 18:19

Kultura osobista na poziomie zerowym,właśnie takimi tekstami operują ludzie których mialem nieszczęście poznać w CH. Na spotkaniach na łebka brali 0,7i zgrzeje piwa.
Trochę szacunku i umiaru dla ludzi ,którzy chcą czegoś innego niż chlać na umòr by weekend przeleciał szybko.
Tobie proponuje "spuść"się z bangii i linę tak niech ci ustawią byś kilka razy walnął tym głupim zakutym łbem o ziemię to może zmadrzejesz,a nie zaszkodzi to napewno Tobie i twojej pustej lepetynie.

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 05 października 2021, 18:46

Twoja frustracja i chamstwo właśnie wylazło z ciebie w "stosunku" do mojej osoby. Chora reakcja, chorej osoby na propozycje tytułu nazwy wątku bez zbędnej pruderii. Sam się uderz po łepetynie (tępy kołku), bo brak ci polotu i poczucia humoru.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 05 października 2021, 20:50

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:30 przez Betha, łącznie zmieniany 1 raz.

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 05 października 2021, 21:49

Propozycja jest, jak sama nazwa wskazuje tylko wnioskiem czy postulatem podtytułu, o czym sugerowałem cudzysłowiem " zaułek" i skierowaną do konkretnych osób, mężczyzn z jajami i takich samych kobiet (bez jaj). Nie neguję ,ani nie wykluczam głównego wątku : np. "kawka i ciastko" , kino , kawiarnia i spacer. Dla obrażonych bezpośredniością z mojej strony kładę sie krzyżem na wznak.

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Shark » 06 października 2021, 19:03

Laik-konik przyjmij moje przeprosiny . Myślałem że jak napisałeś "spuszcze z krzyża" to dasz popalić tekstami i wulgaryzmami.
Kładę się teraz ja krzyżem na wznak tylko nie każ mnie bo gnaty mnie z budowy bolą a jak poskaczesz jeszcze ty to padnę.
Myślę że te nieporozumienie pójdzie w niepamięć..
Rzucam propozycję by ten wątek towarzyski nazwać "Randka w ciemno" bo praktycznie nikt nic o nas nie wie i w ciemno jak by do tego doszło będziemy pisać z kimś a zobaczyć może się dopiero na pierwszym spotkaniu.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 06 października 2021, 20:15

LAIK-onik pisze:
05 października 2021, 21:49
Propozycja jest, jak sama nazwa wskazuje tylko wnioskiem czy postulatem podtytułu, o czym sugerowałem cudzysłowiem " zaułek" i skierowaną do konkretnych osób, mężczyzn z jajami i takich samych kobiet (bez jaj). Nie neguję ,ani nie wykluczam głównego wątku : np. "kawka i ciastko" , kino , kawiarnia i spacer. Dla obrażonych bezpośredniością z mojej strony kładę sie krzyżem na wznak.
[/quot

tyle ze ta "propozycja" zrobilaby z tego miejsca burdel- point. i niewazne czy to bylby "zaulek" czy glowna.. co za roznica..sens pozostaje ten sam..ale to rowniez mowi wiele o tobie.. czyli brak szacunku do kobiet i traktowanie ich instrumentalnie..

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: LAIK-onik » 07 października 2021, 08:46

Betha pisze:
06 października 2021, 20:15
LAIK-onik pisze:
05 października 2021, 21:49
Propozycja jest, jak sama nazwa wskazuje tylko wnioskiem czy postulatem podtytułu, o czym sugerowałem cudzysłowiem " zaułek" i skierowaną do konkretnych osób, mężczyzn z jajami i takich samych kobiet (bez jaj). Nie neguję ,ani nie wykluczam głównego wątku : np. "kawka i ciastko" , kino , kawiarnia i spacer. Dla obrażonych bezpośredniością z mojej strony kładę sie krzyżem na wznak.
[/quot

tyle ze ta "propozycja" zrobilaby z tego miejsca burdel- point. i niewazne czy to bylby "zaulek" czy glowna.. co za roznica..sens pozostaje ten sam..ale to rowniez mowi wiele o tobie.. czyli brak szacunku do kobiet i traktowanie ich instrumentalnie..
[/quote

Którą kobietę potraktowałem instrumentalnie lub pozbawiłem szacunku? :shock:

Zwrot "Spuszczę z krzyża" kierowałem do mężczyzn, nie mając pojęcia ,ze tak szybko zareaguje mój nowy friend @Shark, choć myślałem o innym :lol: :lol: :lol: aktywnym na forum. Nie znasz mnie kompletnie i pochopnie wysuwasz hipotezy ( głodnemu .. na myśli) związane z burdelem., bo ten przybytek jest mi zupełnie obcy i nie sugerowałem poboru gotówki za " instrument" :oops: Dziękuje @sharkowi, ze poluzował gumki i Tobie ,tez życzę więcej luzu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości