Szukam męża w St Margrethen

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 30 września 2021, 16:53

Betha pisze:
30 września 2021, 16:43
oj tam oj tam.. ile taka zonka moze kosztowac.. :) :P jak sobie pare bluzeczek, majteczek, spodniczek, sukieneczek, spodenek, kurteczek, czapeczek, szaliczkow i bucikow dziennie kupi to zaraz wielkie hallo.. :) nie patrz na piekno, lecz na serce czlowieka, bo serce zostaje a piekno ucieka :D :D.. wiec jakie tam znaczenie maja te pieniadze wydane na taka zonke jesli serce ma piekne :lol: :lol: a takiego serca drugi raz nie znajdziesz.. :D :D
Takiego nie, ale zawsze moge znalezc lepsze. :D
Poza tym z zona jest jak z kredytem "chwilowka". Bierzesz jakies 50kg a za chwile masz 90kg. :lol:
Pozwolmy moze jednak Alicji wyjsc za maz. :D Bo odstraszamy chyba, no moze bardziej ja :mrgreen: , potencjalnych kandydatow. :P

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 30 września 2021, 16:56

bogwar pisze:
30 września 2021, 16:53
Takiego nie, ale zawsze moge znalezc lepsze. :D
Poza tym z zona jest jak z kredytem "chwilowka". Bierzesz jakies 50kg a za chwile masz 90kg. :lol:
Pozwolmy moze jednak Alicji wyjsc za maz. :D Bo odstraszamy chyba, no moze bardziej ja :mrgreen: , potencjalnych kandydatow. :P
Upsss, przepraszam :oops: :oops: , Anieli oczywiscie. :D

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 30 września 2021, 17:01

Bogumiś pisze : "Takiego nie, ale zawsze moge znalezc lepsze. :D "

lepsze jest wrogiem dobrego wiec raczej bym nie ryzykowala :D no ale jak to mowia- wlasne bledy lecza najskuteczniej, chociaz tez nie kazdego.. :cry:
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:27 przez Betha, łącznie zmieniany 2 razy.

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Shark » 03 października 2021, 12:12

Bardzo dobre podejście do sprawy.
Konkretnie pisze o co jej chodzi.
Połowa szuka tutaj kontaktu z płcią przeciwną tylko z obawy na hejt i głupie komentarze nie pisze tego oficjalnie.
Nie ukrywajmy że weekend to tu porażka ,nudy i monotonia,na tygodniu można wytrzymać praca wieczorem do domu i jakoś leci .
Jak ktoś nie pije na umòr to czas wlecze się jak żółw.
Warto by czasami spotkać się porozmawiać lub nawet pisać o życiu.
Nikt nie mówi by zaraz wskakiwać do łóżka choć i to było by wskazane ibo przecież to jeden z ważniejszych elementów naszego życia.
Tym postem wywołam może burzę ale przyznajcie w duchu sami czy nikt z was nie myślał nigdy by spotkać drugą połówkę do spotkań rozmów przyjaźni.
A tobie życzę byś znalazła męża bo łatwiej jest przejść przez życie we dwoje a już na obczyźnie to mieć obok przyjaciela przyjaciółkę to podstawa..
Życie za krótkie jest by samemu przez nie iść.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 03 października 2021, 13:52

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:27 przez Betha, łącznie zmieniany 2 razy.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 04 października 2021, 00:30

Shark pisze:
03 października 2021, 12:12
Bardzo dobre podejście do sprawy.
Konkretnie pisze o co jej chodzi.
Połowa szuka tutaj kontaktu z płcią przeciwną tylko z obawy na hejt i głupie komentarze nie pisze tego oficjalnie.
Nie ukrywajmy że weekend to tu porażka ,nudy i monotonia,na tygodniu można wytrzymać praca wieczorem do domu i jakoś leci .
Jak ktoś nie pije na umòr to czas wlecze się jak żółw.
Warto by czasami spotkać się porozmawiać lub nawet pisać o życiu.
Nikt nie mówi by zaraz wskakiwać do łóżka choć i to było by wskazane ibo przecież to jeden z ważniejszych elementów naszego życia.
Tym postem wywołam może burzę ale przyznajcie w duchu sami czy nikt z was nie myślał nigdy by spotkać drugą połówkę do spotkań rozmów przyjaźni.
A tobie życzę byś znalazła męża bo łatwiej jest przejść przez życie we dwoje a już na obczyźnie to mieć obok przyjaciela przyjaciółkę to podstawa..
Życie za krótkie jest by samemu przez nie iść.
Nooooo......... :shock: zainspirowales mnie do zalozenia nowego watku, a moze nawet dwoch.:D Mamy przeboje, mamy dowcipy, mamy rymy, mamy podatki, a dlaczego nie mielibysmy miec watka towarzyskiego. :P :P I niniejszym to zrobie. :D A wszelki hejt i glupie komentarze zniszcze w zarodku z cala moca zartu i dowcipu. :evil: :evil: A jak bedzie trzeba uzyje jezyka bardziej dosadnego. :evil: A pracuje na budowie, wiec znam ten jezyk doskonale i nie zawaham sie go uzyc. :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil: :evil: :evil: A jesli to nie pomoze, poprosze Adminow o usuwanie wyzej wymienionych. :D Kwestia tylko czy zakladamy jeden pt. np Poznajmy sie, czyli ogloszenia w celu poznania kogos do niezobowiazujacych spotkan na kawe, drinka i rozmowe, czy tez dwa, drugi pt np Randki, czyli ogloszenia w celu spotkan z bardziej sprecyzowanym finalem ;) , ale przeciez bez przymusu. :P Chodzi o to, zeby kazdy wiedzial jakie sa granice, jesli sie oglosi w danym watku. :P
Co Wy na to? Piszcie cos kuzwa, bo normalnie forum wyginie jak dinozaury. :mrgreen:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 04 października 2021, 00:37

bogwar pisze:
04 października 2021, 00:30
Shark pisze:
03 października 2021, 12:12
Bardzo dobre podejście do sprawy.
Konkretnie pisze o co jej chodzi.
Połowa szuka tutaj kontaktu z płcią przeciwną tylko z obawy na hejt i głupie komentarze nie pisze tego oficjalnie.
Nie ukrywajmy że weekend to tu porażka ,nudy i monotonia,na tygodniu można wytrzymać praca wieczorem do domu i jakoś leci .
Jak ktoś nie pije na umòr to czas wlecze się jak żółw.
Warto by czasami spotkać się porozmawiać lub nawet pisać o życiu.
Nikt nie mówi by zaraz wskakiwać do łóżka choć i to było by wskazane ibo przecież to jeden z ważniejszych elementów naszego życia.
Tym postem wywołam może burzę ale przyznajcie w duchu sami czy nikt z was nie myślał nigdy by spotkać drugą połówkę do spotkań rozmów przyjaźni.
A tobie życzę byś znalazła męża bo łatwiej jest przejść przez życie we dwoje a już na obczyźnie to mieć obok przyjaciela przyjaciółkę to podstawa..
Życie za krótkie jest by samemu przez nie iść.
Nooooo......... :shock: zainspirowales mnie do zalozenia nowego watku, a moze nawet dwoch.:D Mamy przeboje, mamy dowcipy, mamy rymy, mamy podatki, a dlaczego nie mielibysmy miec watka towarzyskiego. :P :P I niniejszym to zrobie. :D A wszelki hejt i glupie komentarze zniszcze w zarodku z cala moca zartu i dowcipu. :evil: :evil: A jak bedzie trzeba uzyje jezyka bardziej dosadnego. :evil: A pracuje na budowie, wiec znam ten jezyk doskonale i nie zawaham sie go uzyc. :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil: :evil: :evil: A jesli to nie pomoze, poprosze Adminow o usuwanie wyzej wymienionych. :D Kwestia tylko czy zakladamy jeden pt. np Poznajmy sie, czyli ogloszenia w celu poznania kogos do niezobowiazujacych spotkan na kawe, drinka i rozmowe, czy tez dwa, drugi pt np Randki, czyli ogloszenia w celu spotkan z bardziej sprecyzowanym finalem ;) , ale przeciez bez przymusu. :P Chodzi o to, zeby kazdy wiedzial jakie sa granice, jesli sie oglosi w danym watku. :P
Co Wy na to? Piszcie cos kuzwa, bo normalnie forum wyginie jak dinozaury. :mrgreen:
Zeby wiec bylo jasne, :D :D
bez chamstwa prosze,
bo chamstwa nie zosze. :mrgreen:
Chamow tu nie zapraszamy,
niech zostana w domu chamy. :evil: :evil: :evil:

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 04 października 2021, 17:55

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:28 przez Betha, łącznie zmieniany 3 razy.

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Shark » 04 października 2021, 19:52

Siemka
I tu zgadzam się z Tobą.Zainicjowalem coś, Bogwar rzucił propozycje zainspirowany moim wątkiem więc zrobię pierwszy krok.
Może ożywi się przez to Forum i kilka "gości" którzy tylko śledzą forum odważy się napisać.
Mam dość samotności ,nie szukam żony jak nasza koleżanka męża ,szukam osoby tzn.kobiety z którą można porozmawiać poznać się później spotkać gdy dojrzejemy do tego,choć dojrzały to już jestem.
Można zorganizować też spotkanie w większej grupie ,pomysł też dobry.

A więc kochane moje panie.
45 lat Kanton Luzern ,7 lat w Szwajcarii ,zPolski -Krakow
Z zawodu cieśla szalunkowy i ciężko pracuje na budowie ale weekend zawsze wolny i wieczory.
Dużo przeszedłem, dużo widziałem i chce jeszcze więcej od tego życia by nie kręciło się tylko dom praca i tak w kółko.
Więcej o sobie na priv.
I teraz niech się dzieje co chce ja zrobiłem pierwszy krok zobaczymy co z tego wyniknie...

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 04 października 2021, 20:28

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:29 przez Betha, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości