Tak sobie myślę.....

Luźne dyskusje na różne tematy
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Tak sobie myślę.....

Post autor: Betha » 08 września 2021, 21:03

mysle ze to nasza "wada narodowa" ale z drugiej strony nie nalezy wszystkich wrzucac do jednego worka.. ludzie sa rozni..

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Tak sobie myślę.....

Post autor: bogwar » 11 września 2021, 01:38

Betha pisze:
08 września 2021, 21:03
mysle ze to nasza "wada narodowa" ale z drugiej strony nie nalezy wszystkich wrzucac do jednego worka.. ludzie sa rozni..
Masz racje oczywiscie. :D Tylko jak odroznic te "dobre egzemplarze" od tych "zlych egzemplarzy"??? Z pewnoscia na podstawie wlasnych doswiadczen. A te mam rozne. :mrgreen: Na co wiec postawic? Na nastepne 500CHF "w plecy", albo nieciekawe, pazerne na kase "egzemplarze", czy ludzic sie, ze nastepni "koledzy" to juz sa spoko?? :?: :?: Moje doswiadczenia, to tylko czubek gory lodowej, bo nie wspominalem o sytuacjach zaslyszanych, poniewaz nie lubie powtarzac czegos, na co nie mam "kwitow". A w opisanych przypadkach "kwity" to moja wiedza bezposrednia.
Jak juz pisalem, lepiej miec "oczy dookola glowy". :idea: :idea: :idea: Co nie znaczy, ze odciac sie od rodakow w ogole. Trzeba ryzykowac, ale z otwartymi oczami.
bogwar

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości