Firma budowlana

Dla osób szukających lub oferujących usługi
Bluepool
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2019, 20:30
Miasto: Bern

Firma budowlana

Post autor: Bluepool » 03 sierpnia 2019, 20:44

irma budowlana z siedzibą w Szwajcarii poszukuje zleceń.
zajmujemy się budowaniem domów pod klucz,remontami mieszkań,budowaniem basenów,tarasów,ogrodów,podejmiemy się również nietypowych zleceń budowlanych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem,oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą.Gwarantujemy najwyższą jakość,oraz najniższe ceny usług.

tel.+48 666 086 588

georg
Posty: 5
Rejestracja: 22 sierpnia 2019, 12:18
Miasto: Basel

Re: Firma budowlana

Post autor: georg » 22 sierpnia 2019, 12:25

telefon polski ??? kim wy jestescie??

Adi
Posty: 10
Rejestracja: 13 sierpnia 2019, 20:26

Re: Firma budowlana

Post autor: Adi » 22 sierpnia 2019, 15:08

georg pisze:
22 sierpnia 2019, 12:25
telefon polski ??? kim wy jestescie??
@georg - Wystarczy kultularnie zapytac o wiecej informacji nt. firmy...

Dawiddd
Posty: 36
Rejestracja: 25 stycznia 2019, 22:12
Miasto: CH

Re: Firma budowlana

Post autor: Dawiddd » 22 sierpnia 2019, 17:07

Wlaściwie trafna uwaga/pytania. Jeśli firma z siedzibą w Szwajcarii, to powinna mieć szwajcarski numer telefonu.

Bluepooo - czy macie referencje z prac budowlanych w Szwajcarii? Czy ktoś już może korzystał?

magol13
Posty: 72
Rejestracja: 18 sierpnia 2019, 15:28
Miasto: Sempach

Re: Firma budowlana

Post autor: magol13 » 25 sierpnia 2019, 22:55

jesli robicie wzystko,i jestescie od wszystkiego .to przepraszam ,ale tutaj bedziecie traktowani jako do niczego.konkretnie specjalizacja i referencje ,bynajmniej na poczatek.i nie polecam fałszowac referencjii.Szwajcarzy to sprawdza,gdzie i dla kogo wykonywałes prace.

georg
Posty: 5
Rejestracja: 22 sierpnia 2019, 12:18
Miasto: Basel

Re: Firma budowlana

Post autor: georg » 26 sierpnia 2019, 22:29

ja juz napisalem dwa posty ale znikly?? po pierwsze kazda firma musi miec nazwe , siedzibe i numer rejstracyjny sadowy jezsil osobowosc prawna lub z urzedu ja cywinlna lub gewerba.. telefon moga miec z Chin .. ale urzedowo musi byc telef. szwajcarski i konto banku szwajc. To nic innego jak szukanie roboty na czarno!!! bez rachunku i gwarancji!! na polskich materialach lichej jakosci. tu panowie jest Szwajcaria!! uslugi budowlane sa b. drogie i kazdy chce miec rachunek , gwarancje . i zabezpieczenie finansowe kto was wpusci na udowe jak nie pokazesz 50% wartosc robot zabezpieczonej w banku lub polisa!!! Najwazniejsze polaczki tu nie ma firmy budowlanej ktora robi wszystko!!! murarz to murarz , elektryk to elektryk i tak dalej , jaki urzad wam zarejestrowal wasz kombinat!!!)) my nie chcemy cwaniakow i czarnej roboty !!! tu nie sa Niemcy gdzie polacy na czarno i rozwalaja rynek budowlny ! jak nie otrzymam odpowiedzi sensownej informuje ze zglaszam wasze ogloszenie do odpowiednich organow szwajcarskich.. te formum jest zarejestrowane na terenie Szwajcari i odpowiada prawu szwajcari i tu pytanie do administratora dlaczego pozwala na takie ogloszenia!!?? ktore maja wyraznie znamiona lamania prawa!!! czekam..

georg
Posty: 5
Rejestracja: 22 sierpnia 2019, 12:18
Miasto: Basel

Re: Firma budowlana

Post autor: georg » 26 sierpnia 2019, 22:30

ja mam dzialalnosc od 1997 roku i place podatki i mam prawo zareagowac !!!!!!!!!!!!!!!

georg
Posty: 5
Rejestracja: 22 sierpnia 2019, 12:18
Miasto: Basel

Re: Firma budowlana

Post autor: georg » 26 sierpnia 2019, 22:37

w Szwajcari w kazdym kantonie do otworzenia gewerby budowlanej wymagany jest tytul mistrza!! w danej brnazy!! i Szwajcaria chonoruje szwajcaskie dyplomy , niemieckie , francukie i to koniec!!! jakie macie dplomy mistrzow????

magol13
Posty: 72
Rejestracja: 18 sierpnia 2019, 15:28
Miasto: Sempach

Re: Firma budowlana

Post autor: magol13 » 28 sierpnia 2019, 05:47

brawo georg.pogonic takich cwaniaczow od drazu i to ostro.tutaj jest porzadek i ład i trzeba tego pilnowac za wszelka cenę.Szwajcaria to juz chyba jedna z ostatnich ostoji w Europie gdzie wszystko działa sprawnie i prawnie.spadac do Niemiec lesery i p[artacze.

georg
Posty: 5
Rejestracja: 22 sierpnia 2019, 12:18
Miasto: Basel

Re: Firma budowlana

Post autor: georg » 29 sierpnia 2019, 12:14

witam ponownie , dla wszystkich ktorzy zechca w przyszlosci zrobic remont mieszkania , lub domku informuje
kazdy rzemieslnik po zapoznaniu sie z zakresem robot musi nam przedstawic angebot czyli oferte w formie pisemnej
nie kazda firma musi miec biuro , firmowe blankiety , wizytowki .... ale oferta musi byc w formie pisemnej z podanym
adresem pod ktorym jest zameldowana w dobrym tonie jest pieczatka ,a najwazniejsze numer indyfikacyjny z urzedu skarbowego!!!
na ofercie podatek obrotowy po polsk Vat musi byc wyszczegolniony?? jezeli wystepuje zakup materialow i srodkow transportu tez!!! .. Szwajcaria ma gospodarke rynkowa i cena uslug jest dowolna nie ma cennikow jak to bylo w Polsce KNR lub KWCJ
zwracam uwage zeby podawac przy pierwszym spotkaniu wszystkie swoje zyczenia , w trakcie prac rzemieslnik nie musi wykonac dodatkowych rzeczý... Naturalnie do zlecajacego nalerzy wybor materialow i rodz. technologi , co moze rzutowac na wysokos kosztu wyknania..napisalem wybor bo rzemiesnik musi przedstawic kilka rozwiazan wykonania uslugi i dokonac wyceny. Oczywiscie placimy tylko na konto bankowe rzemieslnika!!! zadnych przedplat!!!! przy duzych inwetscyjach architekt prowadzi nadzor , przy malych jezeli nie mamy z rodziny , znajomych mozna zworcic sie i nalezy do IHK to jest otpowiednik polskiego Cechu Rzemiosl tam sa rzeczowznawcy , i kazdy mistrz budowlany z danej branzy jest oblikatoryjnie czlonkiem i ma swoj numer , dlatego latwo sprawdzic juz na etapie pierwszego spotkania , pytajac sie jaki numer mistrz posiada??)) Uslugi budowlane naprawde w tym kraju sa drogie , na tym forum rodacy przewaznie maja wynajete mieszkania , zadkoscia jest posiadanie wlasnego domku , znam tylko kilka rodzin i to mieszane mazonek , zona jest szwajcarem... dlatego taka moja reakcja bo zal mi osob ktore padly ofiara cwaniakow tzw. zlotych raczek co potrafia wszystko ?! sa przewaznie z polski , ale ze starej Jugoslawi tu jest duzo oszustow . dlatego przestrzegam , moja firma nie robi malych uslug ale darmowo , porade zawsze napisze ))

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości