Apel o pomoc

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Apel o pomoc

Post autor: Grzegorz 7952 » 13 lipca 2022, 19:20

Witam,mam 43 lata i zachorowałem poważne na kilka chorób .W maju miałem ostry zawał ,choruje na ciężką chorobę autoimmunologiczną "zespół Ormonda",jaskrę, zaćmę, dnę moczanowa i serce.Prowadze zbiórke na swoje leczenie i rehabilitację.Szukam ludzi dobrego serca, którzy mogą i chcą wesprzeć mnie jakąś kwotą.
Za pomoc z góry dziękuję

https://zrzutka.pl/77jzsg?utm_medium=so ... ing_button

Oczywiście zrzutka jest zweryfikowana dokumentacja medyczną i urzedowa

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Apel o pomoc

Post autor: bogwar » 17 lipca 2022, 01:06

Grzegorz 7952 pisze:
13 lipca 2022, 19:20
Witam,mam 43 lata i zachorowałem poważne na kilka chorób .W maju miałem ostry zawał ,choruje na ciężką chorobę autoimmunologiczną "zespół Ormonda",jaskrę, zaćmę, dnę moczanowa i serce.Prowadze zbiórke na swoje leczenie i rehabilitację.Szukam ludzi dobrego serca, którzy mogą i chcą wesprzeć mnie jakąś kwotą.
Za pomoc z góry dziękuję

https://zrzutka.pl/77jzsg?utm_medium=so ... ing_button

Oczywiście zrzutka jest zweryfikowana dokumentacja medyczną i urzedowa
Witaj na naszym forum. :D
Twoj apel na pierwszy rzut oka brzmi bardzo wiarygodnie i jesli prawda jest to, co piszesz, chetnie pomoge w miare mozliwosci finansowych. Poniewaz jednak jestem czlowiekiem bardzo konkretnym i dociekliwym, chcialbym dopytac w temacie weryfikacji dokumentacji medycznej, bo urzedowa jest jak najbardziej o.k. Twoja "zrzutka" jest zweryfikowana "przelewem i dowodem osobistym". Na stronie internetowej "zrzutka.pl" istnieje jednak rowniez stopien weryfikacji polegajacy na przeslaniu dokumentow potwierdzajacych prawdziwosc zrzutki, czyli rozumiem, ze w Twoim przypadku chodzi o dokumenty medyczne.

https://zrzutka.pl/blog/71/bezpieczenst ... zrzutka-pl

Tego "certyfikatu" na stronie "zrzutka.pl" jednak nie masz, mimo, ze piszesz, "Oczywiście zrzutka jest zweryfikowana dokumentacja medyczną" Dokumentacje medyczna (skadinad bardzo wiarygodna) zamiesciles jedynie na stronie internetowej dotyczacej Twojej zrzutki.
Jesli to uzupelnisz, jak najbardziej mozesz liczyc na moje wsparcie finansowe dotyczace LECZENIA. To podkreslam, bo palenie papierosow w Twoim przypadku z pewnoscia powinienes rzucic. Na papierosy nie zamierzam sie "zrzucac". :evil:
Pozdrawiam.
bogwar

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Apel o pomoc

Post autor: Grzegorz 7952 » 26 lipca 2022, 09:54

Ponawiam mój apel o pomoc. Zgodnie z prośbą uwiarygodniłem na portalu zrzutka.pl swoją zrzutkę.
Proszę wszystkich którzy mogą i chcą o pomoc w chorobach

Grzegorz

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Apel o pomoc

Post autor: bogwar » 27 lipca 2022, 20:20

Grzegorz 7952 pisze:
26 lipca 2022, 09:54
Ponawiam mój apel o pomoc. Zgodnie z prośbą uwiarygodniłem na portalu zrzutka.pl swoją zrzutkę.
Proszę wszystkich którzy mogą i chcą o pomoc w chorobach

Grzegorz
Witam. :D
Tak widzialem. :D
Ja rowniez dotrzymalem obietnicy. 8-)
Zycze postepow w leczeniu i zachecam Forumowiczow do wsparcia.
Pozdrawiam.
bogwar

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Apel o pomoc

Post autor: Grzegorz 7952 » 28 lipca 2022, 17:14

Dziękuję za pomoc Panie Bogusławie.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Apel o pomoc

Post autor: bogwar » 28 lipca 2022, 21:00

Grzegorz 7952 pisze:
28 lipca 2022, 17:14
Dziękuję za pomoc Panie Bogusławie.
Nie ma za co Grzegorz. :D Trzeba sie wspierac. Kto wie, moze ja kiedys bede w potrzebie? :shock: :shock: A wiem, ze tzw. "karma" wraca. Daj spokoj prosze z tym "Pan". My tu wszyscy per "Ty" smigamy. :P :P
bogwar pisze:
27 lipca 2022, 20:20
Grzegorz 7952 pisze:
26 lipca 2022, 09:54
Ponawiam mój apel o pomoc. Zgodnie z prośbą uwiarygodniłem na portalu zrzutka.pl swoją zrzutkę.
Proszę wszystkich którzy mogą i chcą o pomoc w chorobach

Grzegorz
Witam. :D
Tak widzialem. :D
Ja rowniez dotrzymalem obietnicy. 8-)
Zycze postepow w leczeniu i zachecam Forumowiczow do wsparcia.
Pozdrawiam.
bogwar
A Wy co Forumowicze? :evil: Rodak w potrzebie. :!: :!: :!: Szkoda Wam kasy? :twisted: Gosc zrobil ze swojej strony wszystko, co mogl i powinien. Teraz kolej na Wasz/moj ruch. Ja swoj zrobilem. Pamietajcie, "karma" wroci. Ja sie staram cale zycie pomagac bezinteresownie, jak widzicie rowniez na Forum, ale tez finansowo w zyciu w rodzinie. A i na portalu "Zrzutka.pl" jestem aktywny finansowo od czasu do czasu. I "karma" do mnie wraca. Zawsze jakies pieniadze sie kolo mnie kreca. Nie miliony oczywiscie, ale na rachunki i piwo starcza. :lol: A jak cos jeszcze zostanie, to trzeba sie troche podzielic, bo fart zniknie. Pamietajcie o tym prosze i.............. "do boju". :lol:
bogwar

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Apel o pomoc

Post autor: bogwar » 02 sierpnia 2022, 20:56

bogwar pisze:
28 lipca 2022, 21:00
Grzegorz 7952 pisze:
28 lipca 2022, 17:14
Dziękuję za pomoc Panie Bogusławie.
Nie ma za co Grzegorz. :D Trzeba sie wspierac. Kto wie, moze ja kiedys bede w potrzebie? :shock: :shock: A wiem, ze tzw. "karma" wraca. Daj spokoj prosze z tym "Pan". My tu wszyscy per "Ty" smigamy. :P :P
bogwar pisze:
27 lipca 2022, 20:20
Grzegorz 7952 pisze:
26 lipca 2022, 09:54
Ponawiam mój apel o pomoc. Zgodnie z prośbą uwiarygodniłem na portalu zrzutka.pl swoją zrzutkę.
Proszę wszystkich którzy mogą i chcą o pomoc w chorobach

Grzegorz
Witam. :D
Tak widzialem. :D
Ja rowniez dotrzymalem obietnicy. 8-)
Zycze postepow w leczeniu i zachecam Forumowiczow do wsparcia.
Pozdrawiam.
bogwar
A Wy co Forumowicze? :evil: Rodak w potrzebie. :!: :!: :!: Szkoda Wam kasy? :twisted: Gosc zrobil ze swojej strony wszystko, co mogl i powinien. Teraz kolej na Wasz/moj ruch. Ja swoj zrobilem. Pamietajcie, "karma" wroci. Ja sie staram cale zycie pomagac bezinteresownie, jak widzicie rowniez na Forum, ale tez finansowo w zyciu w rodzinie. A i na portalu "Zrzutka.pl" jestem aktywny finansowo od czasu do czasu. I "karma" do mnie wraca. Zawsze jakies pieniadze sie kolo mnie kreca. Nie miliony oczywiscie, ale na rachunki i piwo starcza. :lol: A jak cos jeszcze zostanie, to trzeba sie troche podzielic, bo fart zniknie. Pamietajcie o tym prosze i.............. "do boju". :lol:
bogwar
No co jest ludziska? :?: :?: :shock: Przeciez to zal d..e sciska. Ta bogata szwajcarska Polonia zaluje chocby 20PLN na leczenie Rodaka? :evil: :evil: Przysiegam, ze Goscia nie znam, ale poniewaz zrobil, co mogl i powinien, wypadaloby Go choc symbolicznie wspomoc. Nie badzcie Dziadami. :evil: Ja pierdziele, z kim ja sie zadaje? :evil: :evil: :mrgreen: Jak ktos z Was potrzebuje pomocy (takiej czy owakiej), to pisze i staram sie pomoc, a tu Gosc jest naprawde w nieciekawej sytuacji, a Wy kuzwa nic :evil: :cry: , nawet 5 PLN? :evil: No...., ku..a chyba zwatpie w ludzi. :evil: i przestane sie tu udzielac, bo to jazda ulica jednokierunkowa jest. :evil: :evil: :evil: :mrgreen:

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Apel o pomoc

Post autor: Grzegorz 7952 » 07 sierpnia 2022, 11:52

Dziękuję Bogusław że mnie wsparles finansowo.Moze ktoś z forumowiczów mógłby pomóc mi w chorobach??
Proszę o jakiekolwiek wsparcie

Grzegorz

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Apel o pomoc

Post autor: bogwar » 17 sierpnia 2022, 01:12

Grzegorz 7952 pisze:
07 sierpnia 2022, 11:52
Dziękuję Bogusław że mnie wsparles finansowo.Moze ktoś z forumowiczów mógłby pomóc mi w chorobach??
Proszę o jakiekolwiek wsparcie

Grzegorz
Spoko Grzesiu. 8-) Widzialem, ze machina "drgnela" i pojawila sie druga osoba wspierajaca Twoja zrzutke. I to nie bylem ja. :shock: Nie wiem, czy z naszego Forum, czy ktos spoza. Niezaleznie jednak od tego, dzieki dla Goscia. :P :P Ja,jak Ci pisalem na priva, jak ogarne swoje finanse po wyplacie, a te mam 20tego kazdego miesiaca (lub wczesniej :D , jesli 20ty wypada w dzien wolny od pracy), wespre Cie znow. W ramach mozliwosci. :D
Trzymaj sie. :D
bogwar

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Apel o pomoc

Post autor: Grzegorz 7952 » 18 sierpnia 2022, 17:53

Dziękuję ci Bogusław z całego serca . Kolejną osobą ,która mnie wsparła była jakaś Pani -:). Bardzo dziękuję Tobie i innym z całego serca za okazane dobre serducho .Dzięki wcześniejszym wpłatom wykupiłem lekarstwa i mam mniej stresu,bo nie muszę się martwić do końca sierpnia o leki a to już jest dużo.
Dziękuję i Pozdrawiam
Grzegorz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości