#AniJednejWięcej

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: #AniJednejWięcej

Post autor: Betha » 07 listopada 2021, 09:19

bogwar pisze:
07 listopada 2021, 04:29
bogwar pisze:
07 listopada 2021, 02:27
Betha pisze:
07 listopada 2021, 01:32


a co sie szykuje? 4 rozbior Polski sie szykuje.. PO i inne PISY tylko walcza miedzy soba co doprowadzi (oby nie) do wewnetrznej wojny.. a Putin i Unia (czyt. Niemcy) tylko rece zacieraja.. najpierw przyjda z "niby" pomoca a potem juz zostana.. tak to czarno widze niestety.. a dziewczyna ktora zmarla jest tylko i az jedna z tysiecy ofiar tego po...go systemu i glupich miedzypartyjnych rozgrywek bo durne PISY dla elektoratu czarnym pająkom sie sprzedaly. PO zreszta tez nie lepsza tyle ze innego mocodawce ma.. wiadomo kogo.. zenada.. po prostu zenada..az plakac sie chce.. i wracaj tu do Polski..tam juz nie ma do czego wracac..Polski juz dawno nie ma.. sprzedana i rozdarta na czesci..i tylko ochlapy juz zostaly..
No i k...a mac tu przygulalas :evil: :evil: :evil: :evil: . Az mi sie ulalo. :evil: :evil: Babo jedna, :evil: :evil: Polska byla :mrgreen: , jest :mrgreen: i bedzie- :mrgreen: I zadne Babole tego nie zmienia. :mrgreen: :evil: :evil: :evil:
No nie, mialem juz isc spac, ale nie moge PATRZEC NA TEN WPIS. Betha, skasuj go prosze., bo pierdolisz tu glupoty.Jestes w tym mistrzynia na tym forum. Czyli w zmianie zdania. :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil: :evil:
nie zmieniam zdania.. wracam do Polski bo musze. nie dlatego ze chce.. zostalabym tutaj ale musialabym do emerytury harowac.. a za rok moze 2 wracajac do pl nie bede musiala..

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: #AniJednejWięcej

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 18:47

Betha pisze:
07 listopada 2021, 09:17
bogwar pisze:
07 listopada 2021, 02:27
Betha pisze:
07 listopada 2021, 01:32

"Polska byla jest i bedzie".. to cofnij sie do podstawowki bo chyba o rozbiorach zapomniales.. a jesli chodzi o dzisiejsze czasy to tez jest juz pod okupacja szczegolnie unijna.. co masz w Polsce polskiego czlowieku??? a czy bedzie to sie dopiero okaze.. jasnowidzem podejrzewam nie jestes.. a co bedzie to mozna tylko przypuszczac.. ale nie widze tego kolorowo.. poza tym skoro tak Polske kochasz to po kiego siedzisz w Szwajcarii?
Chcesz sie licytowac z historii???? :shock: :shock: Naprawde????? :shock: :shock: :shock: :shock: Ja ja znam na poziomie studiow wyzszych, bo zdajac na nie byla przedmiotem obowiazkowym. Czy wiesz np. kto byl pierwszym krolem Polski, kiedy byl Hold Pruski, kiedy byla podpisana Unia Lubelska, jakie byly stolice Polski (chronologicznie), kiedy przeniesiono stolice Polski z Krakowa do Warszawy, kto byl dyktatorem (tak, czasem potrzebny jest dyktator) Powstania Styczniowego 1864??? Ale tak nie zagladajac do internetu. Naprawde chcesz startowac????? :shock: :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen:
A jesli chodzi o rozbiory, to owszem Polski jako takiej nie bylo przez 123 lata. Bylo jednak Ksiestwo Warszawskie. Mowi Ci to cos???? A Polacy probowali na miare mozliwosci wybic sie na niepodleglosc. Powstania: Listopadowe, Styczniowe, Wielkopolskie, czy Powstania Slaskie sa faktem. I dlatego nie zdzierze na forum jakichkolwiek animozji regionalnych, bo mimo ze jestem z centralnej Polski, wiem ze jestesmy jednym narodem. I niech ktos tu k..wa sprobuje temu zaprzeczyc. Zaj....e zywcem. :evil: :evil: :evil: Zywiec jednak to tez piwo. :lol: :lol: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: #AniJednejWięcej

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 19:04

Betha pisze:
07 listopada 2021, 09:17
"Polska byla jest i bedzie".. to cofnij sie do podstawowki bo chyba o rozbiorach zapomniales.. a jesli chodzi o dzisiejsze czasy to tez jest juz pod okupacja szczegolnie unijna.. co masz w Polsce polskiego czlowieku??? a czy bedzie to sie dopiero okaze.. jasnowidzem podejrzewam nie jestes.. a co bedzie to mozna tylko przypuszczac.. ale nie widze tego kolorowo.. poza tym skoro tak Polske kochasz to po kiego siedzisz w Szwajcarii?
Dla kasy. :mrgreen: :mrgreen: Jak kazdy normalny czlowiek. :mrgreen: Pracuje tam, gdzie mi wiecej zaplaca za to, co potrafie. :lol: Tak zdecydowalem juz w szkole sredniej, za komuny, kiedy sam sie zaczalem uczyc niemieckiego. Juz wtedy wiedzialem, ze musze swoje umiejetnosci dobrze sprzedac. I robie to konsekwentnie. Co nie znaczy, ze dla mnie Polska jest be.... Wrecz przeciwnie, moim corkom odradzam emigracje. Skonczyly studia, maja dobrze platna prace (owszem, mniej zarabiaja niz ja, ale to tylko kwestia czasu, ja juz jestem za stary, zeby cos zmieniac w temacie) A czemu w Szwajcarii jest tylu Niemcow? Przeciez tam podobno tak dobrze.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: #AniJednejWięcej

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 19:29

Betha pisze:
07 listopada 2021, 09:19
nie zmieniam zdania.. wracam do Polski bo musze. nie dlatego ze chce.. zostalabym tutaj ale musialabym do emerytury harowac.. a za rok moze 2 wracajac do pl nie bede musiala..
O....... :shock: :shock: , a to cos nowego. :P Zdradz prosze na to przepis. :P Ja tu juz haruje ponad 13 lat, ale po powrocie do Polski (czego chce choc nie musze, :mrgreen: bo na moim pozwoleniu C po 15 latach pobytu moglbym tu siedziec "do zdechu", :mrgreen: :lol: ale to bylaby egzystencja, a w Polsce bede zyl jak czlowiek) finansowego szalu nie bedzie. :cry: Moze wiesz, czego ja nie wiem. Podziel sie prosze ta "magiczna" wiedza. :D

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: #AniJednejWięcej

Post autor: LAIK-onik » 07 listopada 2021, 20:14

magG pisze:
06 listopada 2021, 20:30
Witam,
Nie wiem jak Wy, ale ja z bardzo poważnym zaniepokojeniem obserwuję sytuację w Polsce. Trybunał Konstytucyjny szaleje, wydając wyroki których skutkiem jest śmierć kobiet ciężarnych w Polsce, nakładanie kar pieniężnych przez UE na Polskę (za co płacą nasze rodziny), itd. Nie wiem jak Wy, ale ja się z tym nie utożsamiam. Nie taką Polskę pamiętam. Co Wy na to?
Nic tu, w Polsce niepokojącego się nie dzieje...Trybunał nie szaleje, kary nakładają ,ale nikt ich nie zamierza płacić i obecnie nie są płacone. Kobieta ciężarna z Pszczyny umarła z powodu błędu lekarskiego, jakich wiele popełniają lekarze, ale ten przypadek jest wykorzystywany przez opozycje totalną i Strajk Kobiet do osiągniecia korzyści politycznych , bo nie potrafią przekonać do siebie większości Polaków, którzy z kolei im nie wierzą ,bo donoszą na rząd do Brukseli.
Masz prawo do własnego zdania i utożsamiania się z kim chcesz, mamy demokrację. Każdy posiada pamięć i wspomina z nostalgią czasy, gdy w kraju był wuj ,dupa i kamieni kupa i wielu rodaków z tego powodu masowo opuszczało Polskę udając się na emigrację. Teraz " niestety " wracają do tego okropnego reżimu kaczystowskiego.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polacy ... 11632.html

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: #AniJednejWięcej

Post autor: bogwar » 07 listopada 2021, 20:40

LAIK-onik pisze:
07 listopada 2021, 20:14
magG pisze:
06 listopada 2021, 20:30
Witam,
Nie wiem jak Wy, ale ja z bardzo poważnym zaniepokojeniem obserwuję sytuację w Polsce. Trybunał Konstytucyjny szaleje, wydając wyroki których skutkiem jest śmierć kobiet ciężarnych w Polsce, nakładanie kar pieniężnych przez UE na Polskę (za co płacą nasze rodziny), itd. Nie wiem jak Wy, ale ja się z tym nie utożsamiam. Nie taką Polskę pamiętam. Co Wy na to?
Nic tu, w Polsce niepokojącego się nie dzieje...Trybunał nie szaleje, kary nakładają ,ale nikt ich nie zamierza płacić i obecnie nie są płacone. Kobieta ciężarna z Pszczyny umarła z powodu błędu lekarskiego, jakich wiele popełniają lekarze, ale ten przypadek jest wykorzystywany przez opozycje totalną i Strajk Kobiet do osiągniecia korzyści politycznych , bo nie potrafią przekonać do siebie większości Polaków, którzy z kolei im nie wierzą ,bo donoszą na rząd do Brukseli.
Masz prawo do własnego zdania i utożsamiania się z kim chcesz, mamy demokrację. Każdy posiada pamięć i wspomina z nostalgią czasy, gdy w kraju był wuj ,dupa i kamieni kupa i wielu rodaków z tego powodu masowo opuszczało Polskę udając się na emigrację. Teraz " niestety " wracają do tego okropnego reżimu kaczystowskiego.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polacy ... 11632.html
No i wreszcie glos rozsadku. :P :P

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości