Szukam męża w St Margrethen

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 29 czerwca 2021, 19:28

:oops: Jest tu jakiś miły rodak na tym słodkim zadupiu ? :oops:
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 04 lipca 2021, 20:03

:arrow:
Ostatnio zmieniony 15 września 2021, 12:43 przez Aniela1989, łącznie zmieniany 1 raz.
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 15 września 2021, 12:37

Aniela1989 pisze:
04 lipca 2021, 20:03
Kelneruje w pubie hihi o właśnie w takim stroju ludowym nie smiej się Panie Polaku :oops: ...tyle tu Szwaj,Austr i Szfab że zaczynam się czuć jak gronostaj pomiędzy ławicą wygłodniałych sumów :mrgreen: jezusienku i wcale to nie jest takie przytulne komfortowe i bezpieczne odczucie :oops: Obrazek tylko takie jak w amazońskiej dziczy :roll:
Chciałam podkreślić że donoszę tylko driny i że nie jest to club gogo ani nic z tym wspólnego, jesli wiesz czym jest taka tradycja święta piwoszy i inne zwyczaje a czasem tak ktoś dokręci ogrzewanie że robi się sauna że muszę pomorsować w pobliskim jeziorku żeby się schłodzić :mrgreen:
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 19 września 2021, 13:02

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:09 przez Betha, łącznie zmieniany 1 raz.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 19 września 2021, 19:12

Betha pisze:
19 września 2021, 13:02
nie dalej jak wczoraj widzialam na MyPolacy.de twoj anons w stroju Ewy oferujacy "przyjemny masaz" i nr tel.. tutaj szukasz meza.. rozdwojenie jazni czy zmiana frontu?
Czy moglabys mi prosze na priva przeslac linka do tego anonsu??? :P :P Ostatnio mnie jakos bola plecy po ciezkiej pracy na budowie i taki masaz zlagodzilby te bole. :P :P :P A polaczenie "przyjemnego" z pozytecznym zawsze jest mile widziane. :P :P :P
Poprosze jednak, jak wspomnialem na priva, bo obawiam sie, ze jak go podasz na forum, to ilosc wyswietlen przebije liste przebojow. :mrgreen: :mrgreen:
Szukalem, ale niestety nie znalazlem. :( :( :( :(

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 19 września 2021, 20:26

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:10 przez Betha, łącznie zmieniany 1 raz.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 19 września 2021, 21:59

quote=Betha post_id=1589 time=1632075981 user_id=546]
bogwar pisze:
19 września 2021, 19:12
Betha pisze:
19 września 2021, 13:02
nie dalej jak wczoraj widzialam na MyPolacy.de twoj anons w stroju Ewy oferujacy "przyjemny masaz" i nr tel.. tutaj szukasz meza.. rozdwojenie jazni czy zmiana frontu?
Czy moglabys mi prosze na priva przeslac linka do tego anonsu??? :P :P Ostatnio mnie jakos bola plecy po ciezkiej pracy na budowie i taki masaz zlagodzilby te bole. :P :P :P A polaczenie "przyjemnego" z pozytecznym zawsze jest mile widziane. :P :P :P
Poprosze jednak, jak wspomnialem na priva, bo obawiam sie, ze jak go podasz na forum, to ilosc wyswietlen przebije liste przebojow. :mrgreen: :mrgreen:
Szukalem, ale niestety nie znalazlem. :( :( :( :(
wejdz na tablice MyPolacy.de Aniela..tylko moze byc maly problem..ona jest z okolic Berlina..wiec bedziesz mial niemaly kawalek by dojechac na ten masaz :D.. chyba ze przeprowadza za "niewielka oplata" rowniez "przyjemny masaz przez telefon" :mrgreen: .. zapytaj.. moze i to ma w pakiecie :D
[/quote]

Oj tam, oj tam. :mrgreen: Jak masaz bedzie skuteczny, to "dolece" (samolotem, bo ja nie mam tu samochodu), :P :P a potem (mam nadzieje :mrgreen:
) "dojde". :P :P :lol: :lol: Czego sie nie robi w ramach "leczenia specjalistycznego i rehabilitacji". :lol: :lol:
Pozostaje pytanie, czy moj "kawalek" wystarczy, by "dojechac"?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 19 września 2021, 23:02

bogwar pisze:
19 września 2021, 19:12
Betha pisze:
19 września 2021, 13:02
nie dalej jak wczoraj widzialam na MyPolacy.de twoj anons w stroju Ewy oferujacy "przyjemny masaz" i nr tel.. tutaj szukasz meza.. rozdwojenie jazni czy zmiana frontu?
Czy moglabys mi prosze na priva przeslac linka do tego anonsu??? :P :P Ostatnio mnie jakos bola plecy po ciezkiej pracy na budowie i taki masaz zlagodzilby te bole. :P :P :P A polaczenie "przyjemnego" z pozytecznym zawsze jest mile widziane. :P :P :P
Poprosze jednak, jak wspomnialem na priva, bo obawiam sie, ze jak go podasz na forum, to ilosc wyswietlen przebije liste przebojow. :mrgreen: :mrgreen:
Szukalem, ale niestety nie znalazlem. :( :( :( :(
Nalegam. :ugeek: :P :D

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 20 września 2021, 19:56

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:11 przez Betha, łącznie zmieniany 1 raz.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 20 września 2021, 21:11

Betha pisze:
20 września 2021, 19:56
bogwar pisze:
19 września 2021, 23:02
bogwar pisze:
19 września 2021, 19:12


Czy moglabys mi prosze na priva przeslac linka do tego anonsu??? :P :P Ostatnio mnie jakos bola plecy po ciezkiej pracy na budowie i taki masaz zlagodzilby te bole. :P :P :P A polaczenie "przyjemnego" z pozytecznym zawsze jest mile widziane. :P :P :P
Poprosze jednak, jak wspomnialem na priva, bo obawiam sie, ze jak go podasz na forum, to ilosc wyswietlen przebije liste przebojow. :mrgreen: :mrgreen:
Szukalem, ale niestety nie znalazlem. :( :( :( :(
Nalegam. :ugeek: :P :D
Miśku. to bardzo proste.wejdz na MyPolacy.de potem na tablice, i schodz w dol az ja znajdziesz :D :D. od tej pory jak to widzialam z milion postow juz tam weszlo.. to zajmie z pare godzin.. a tyle dla jakiejs // nie mam czasu
:lol: Tyle czasu to ja nie mam.
Beatko, zartowalem oczywiscie. :lol: :lol: :lol: Gdzie ja bym sie tam do Berlina wlokl. kiedy "pod reka" tyle pieknych naszych rodaczek. :P :P :P :P
Trzeba troche poswirowac, :lol:
zeby tutaj nie zwariowac. :P :P :P
A ze jajca robic lubie, :P :P :P :P
witam Ciebie w moim klubie. :D
Bo jak razem damy czadu,
nikt nie dojdzie z nami ladu. :lol: :lol:
Jedno sypnie cos dowcipnie, :lol:
drugie walnie pryncypialnie, :shock:
forum cale smiac sie bedzie, :lol:
i nas czytac bedzie wszedzie. :P
Smiech nikomu nie zaszkodzi,
W koncu przeciez o to chodzi. :D :P :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości