Szukam męża w St Margrethen

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 20 września 2021, 21:30

bogwar pisze:
20 września 2021, 21:11
Betha pisze:
20 września 2021, 19:56
bogwar pisze:
19 września 2021, 23:02


Nalegam. :ugeek: :P :D
Miśku. to bardzo proste.wejdz na MyPolacy.de potem na tablice, i schodz w dol az ja znajdziesz :D :D. od tej pory jak to widzialam z milion postow juz tam weszlo.. to zajmie z pare godzin.. a tyle dla jakiejs // nie mam czasu
:lol: Tyle czasu to ja nie mam.
Beatko, zartowalem oczywiscie. :lol: :lol: :lol: Gdzie ja bym sie tam do Berlina wlokl. kiedy "pod reka" tyle pieknych naszych rodaczek. :P :P :P :P
Trzeba troche poswirowac, :lol:
zeby tutaj nie zwariowac. :P :P :P
A ze jajca robic lubie, :P :P :P :P
witam Ciebie w moim klubie. :D
Bo jak razem damy czadu,
nikt nie dojdzie z nami ladu. :lol: :lol:
Jedno sypnie cos dowcipnie, :lol:
drugie walnie pryncypialnie, :shock:
forum cale smiac sie bedzie, :lol:
i nas czytac bedzie wszedzie. :P
Smiech nikomu nie zaszkodzi,
W koncu przeciez o to chodzi. :D :P :lol:
no to kamien z serca.. juz myslalam ze Ty jakis napaleniec-zboczeniec jestes :D :D ja tez pisze wiersze.. mozemy sie poscigac troche ;)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 20 września 2021, 22:08

Betha pisze:
20 września 2021, 21:30
no to kamien z serca.. juz myslalam ze Ty jakis napaleniec-zboczeniec jestes :D :D ja tez pisze wiersze.. mozemy sie poscigac troche ;)
Zboczeniec na pewno nie. Preferencje seksualne mam jasne, czyste i przejrzyste. :lol: :lol: :lol: :lol:
A napaleniec bylem, kiedy 20 lat konczylem. :lol: :lol:
Teraz to juz spokojnie podchodze "do tematu". Co nie znaczy, ze juz tak calkiem "nic w temacie". :P :P :P :P
:lol: :lol:
No po prostu miod na moje oczy. :shock: :shock: :shock: Czy zagladalas do watku "Wojna na rymy" w kategorii "Rozne"? Zapraszam serdecznie. :D

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 30 września 2021, 11:50

To jest medycyna holistyczna proszę panów a nie anonse erotyczne !!!A że wolę czasem być w De. a czasem w CH. w międzyczasie w Pl to różnorodność i odskocznia od monotonii wskazana dla komfortu psychiki a jeśli czasem lubię zatańczyć taniec brzucha bo to sztuka i artyzm a nie tam od razu sex czy zrobić relaxujacy masaż odprężający lub regenerujący mięśnie nie znaczy że od razu mam na myśli masaż pena !!😖😫
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Awatar użytkownika
Aniela1989
Posty: 21
Rejestracja: 29 czerwca 2021, 16:18
Miasto: St Margrethen

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Aniela1989 » 30 września 2021, 11:59

Przy okazji a co mi tam 👅 znajdę męża w buszu z palm! O to jest poezja🌞😃
Czasem wystarczy jeden nieśmiały gest drugiej osoby, by słońce uśmiechnęło się, by przegoniło niczym wicher listopadowy ten dystans i obawy - i odsłoniło te gęste jak mleko mgieł zasłony ;)

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 30 września 2021, 15:24

Aniela1989 pisze:
30 września 2021, 11:59
Przy okazji a co mi tam 👅 znajdę męża w buszu z palm! O to jest poezja🌞😃
no w St Margrethen palm nie widzialam, a tym bardziej buszu.. ale na poczatek mozesz przetestowac Pana Bogwara..swego czasu byl chetny na relaksujacy masaz.. ;) a do tego ma w swoim inwentarzu palme w buszu.. :D co prawda (tylko albo az) "standardzik" (cokolwiek to znaczy) ;), ale zawsze lepsze to niz nic.. :D pozdrawiam i zycze sukcesow w pracy :)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 30 września 2021, 15:34

Betha pisze:
30 września 2021, 15:24
Aniela1989 pisze:
30 września 2021, 11:59
Przy okazji a co mi tam 👅 znajdę męża w buszu z palm! O to jest poezja🌞😃
no w St Margrethen palm nie widzialam, a tym bardziej buszu.. ale na poczatek mozesz przetestowac Pana Bogwara..swego czasu byl chetny na relaksujacy masaz.. ;) a do tego ma w swoim inwentarzu palme w buszu.. :D co prawda (tylko albo az) "standardzik" (cokolwiek to znaczy) ;), ale zawsze lepsze to niz nic.. :D pozdrawiam i zycze sukcesow w pracy :)
Hola, hola, Beatko nie wpuszczaj mnie na mine. :evil: Przeczytaj prosze dokladnie tytul watku. Ja nie szukam zony (w zyciu trzeba sie uczyc na bledach :lol: :lol: ) i nie mieszkam w St Margrethen. Ja uprawiam wylacznie sex pozamalzenski. :P :P :P A jak sie Anieli spodoba, to przepadlem :lol: :lol: :lol:

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 30 września 2021, 15:49

fault file
Ostatnio zmieniony 07 października 2021, 20:25 przez Betha, łącznie zmieniany 1 raz.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 30 września 2021, 15:50

bogwar pisze:
30 września 2021, 15:34
Betha pisze:
30 września 2021, 15:24
Aniela1989 pisze:
30 września 2021, 11:59
Przy okazji a co mi tam 👅 znajdę męża w buszu z palm! O to jest poezja🌞😃
no w St Margrethen palm nie widzialam, a tym bardziej buszu.. ale na poczatek mozesz przetestowac Pana Bogwara..swego czasu byl chetny na relaksujacy masaz.. ;) a do tego ma w swoim inwentarzu palme w buszu.. :D co prawda (tylko albo az) "standardzik" (cokolwiek to znaczy) ;), ale zawsze lepsze to niz nic.. :D pozdrawiam i zycze sukcesow w pracy :)
Hola, hola, Beatko nie wpuszczaj mnie na mine. :evil: Przeczytaj prosze dokladnie tytul watku. Ja nie szukam zony (w zyciu trzeba sie uczyc na bledach :lol: :lol: ) i nie mieszkam w St Margrethen. Ja uprawiam wylacznie sex pozamalzenski. :P :P :P A jak sie Anieli spodoba, to przepadlem :lol: :lol: :lol:
Oj tam zaraz palme. :P :P Powiedzmy palemke :oops: :oops: :oops: i to zdecydowanie mniejsza niz te na Wielkanoc. :lol: A z tym buszem to przesadzasz. ;) Pustynia praktycznie. :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: bogwar » 30 września 2021, 15:58

Betha pisze:
30 września 2021, 15:49

Kochaniutki , to wszystko dla Twojego dobra..:) Ty bedziesz mial relaks a dziewczyna prace..a z czasem moze i hajtanko..kto wie.. to nie byloby w tym przypadku takie złe.. codzienne masaze za darmoche.. zyc nie umierac.. :D :D
No nie moge, ale mnie rozbawilas. Ubaw po pachy. :lol: :lol: :lol: Za darmoche? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ty wiesz ile kosztuje zona??? A codziennie to jest przed slubem. Potem juz tylko gorzej. Ty chyba nigdy zony nie mialas. :shock: :shock: :shock: :shock:

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Szukam męża w St Margrethen

Post autor: Betha » 30 września 2021, 16:43

bogwar pisze:
30 września 2021, 15:58
Betha pisze:
30 września 2021, 15:49

Kochaniutki , to wszystko dla Twojego dobra..:) Ty bedziesz mial relaks a dziewczyna prace..a z czasem moze i hajtanko..kto wie.. to nie byloby w tym przypadku takie złe.. codzienne masaze za darmoche.. zyc nie umierac.. :D :D
No nie moge, ale mnie rozbawilas. Ubaw po pachy. :lol: :lol: :lol: Za darmoche? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ty wiesz ile kosztuje zona??? A codziennie to jest przed slubem. Potem juz tylko gorzej. Ty chyba nigdy zony nie mialas. :shock: :shock: :shock: :shock:
oj tam oj tam.. ile taka zonka moze kosztowac.. :) :P jak sobie pare bluzeczek, majteczek, spodniczek, sukieneczek, spodenek, kurteczek, czapeczek, szaliczkow i bucikow dziennie kupi to zaraz wielkie hallo.. :) nie patrz na piekno, lecz na serce czlowieka, bo serce zostaje a piekno ucieka :D :D.. wiec jakie tam znaczenie maja te pieniadze wydane na taka zonke jesli serce ma piekne :lol: :lol: a takiego serca drugi raz nie znajdziesz.. :D :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości