Pozdrawiam z ZH

Dla nowych użytkowników na naszym forum jak i w Szwajcarii - przestaw się
Graeg
Posty: 3
Rejestracja: 30 listopada 2019, 19:09
Miasto: ZH

Pozdrawiam z ZH

Post autor: Graeg » 30 listopada 2019, 19:40

Cześć z Züri! Nie szukam pracy, ani mieszkania.... przynajmniej nie tu ;) W Szwajcarii jestem już od jakiegoś czasu i z braku lepszej alternatywy, chyba jeszcze troszkę zostanę. Mountain biking, motocross, moto, sport, podróże. wellness... hedonizm.. to wypełnia czas który zostaje po pracy. A wiec jeżeli ktoś z was ma czas, środki i brak presji uzbierania na mieszkanie albo samochód, wychowania potomstwa albo wyżywienia rodziny, to zapraszam do kontaktu. Wszystkim innym mogę może pomoc dobrą radą.
Pozdrawiam.

gagatek
Posty: 108
Rejestracja: 24 sierpnia 2019, 16:44
Miasto: Bazylea

Re: Pozdrawiam z ZH

Post autor: gagatek » 30 listopada 2019, 19:59

Czołem, hedonisto!
Witam na forum i serdecznie pozdrawiam z najfajniejszego miasta Helwecji :)
---
It is nice to be important, but it's more important to be nice.

Graeg
Posty: 3
Rejestracja: 30 listopada 2019, 19:09
Miasto: ZH

Re: Pozdrawiam z ZH

Post autor: Graeg » 30 listopada 2019, 20:13

Basel najfajniejszym miastem? ... nie prowokuj ;) ... Wysokie podatki, daleko w góry i za blisko do Niemiec i lotnisko z którego "nigdzie" nie można polecieć.... no ale Novartis macie ... Novartis wam zazdroszczę. :lol:

gagatek
Posty: 108
Rejestracja: 24 sierpnia 2019, 16:44
Miasto: Bazylea

Re: Pozdrawiam z ZH

Post autor: gagatek » 02 grudnia 2019, 09:18

Tak, tak, jest Novartis, Roche, Lonza, BASF, Syngenta... Baaardzo chemiczne miasto :)
A lotnisko, proszę Graega, jest rewelacyjnie skomunikowane z niemal całą Europą, a do tego tanimi liniami, co dodatkowo zachęca do "city breaks".
---
It is nice to be important, but it's more important to be nice.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości