Lista Przebojów

Luźne dyskusje na różne tematy
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 02 października 2021, 03:57

Cos mi sie zebralo dzis na Stachurskiego Jacka. :D Kiedys byl gwiazda, moze nie pierwszej wielkosci, ale jednak. I ma fajnych kilka kawalkow (nie wszystkie oczywiscie), ktore sprobuje przypomniec. :D Co tu duzo gadac, bo je lubie. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=bdpqNi2R59Q

Ten pod melodie Zbigniewa Wodeckiego. Piekne slowa. :D

https://www.youtube.com/watch?v=LwnR9GVOn0M

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 02 października 2021, 04:34

Wydlubalem w internecie jeszcze kilka fajnych i kiedys znanych kawalkow Jacka Stachurskyego.

https://www.youtube.com/watch?v=XH__tJ3vuBU

https://www.youtube.com/watch?v=ZwaGeFojN4A

Zreszta, komu sie podoba, znajdzie. Ja tylko tak dla przypomnienia, bo gosciu jest spoko. :D :P

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Lista Przebojów

Post autor: Betha » 02 października 2021, 15:57

bogwar pisze:
02 października 2021, 02:07
Betha pisze:
12 września 2021, 23:35
I got you
And you got me

:) :)

https://www.youtube.com/watch?v=p_GnJTl2HqI
Witamy nowa wspolpracowniczke. :D
Fajny utwor, zwlaszcza na moje ostatnie nastroje. :( :(
Wiara jednak chce sie bawic. :P
I ja ich rozumiem. :P
Do roboty wiec. :mrgreen:
Jacek zapomniany Stachursky w utworze "Nic o tym nie wiem".
Pod trescia sie podpisuje rekami i nogami. :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=GDTPsmiEiNs

Podobnie w tym utworze. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=u2NLmfS ... fSJXAI&t=0
"Witamy nowa wspolpracowniczke. :D "
Witam, witam :) a ile placicie za wspoltworzenie tego watku?? :D

"Pod trescia sie podpisuje rekami i nogami."
- ręcamy i nogamy- sie mowi :roll: ach, no ciagle musze wszystkich uczyc.. :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 02 października 2021, 17:42

Betha pisze:
02 października 2021, 15:57
"Witamy nowa wspolpracowniczke. :D "
Witam, witam :) a ile placicie za wspoltworzenie tego watku?? :D

"Pod trescia sie podpisuje rekami i nogami."
- ręcamy i nogamy- sie mowi :roll: ach, no ciagle musze wszystkich uczyc.. :lol:

bogwar pisze:
20 czerwca 2021, 16:42
Noooooo, ciesze sie, ze wspierasz mnie w tym trudnym, ale w sumie fajnym (bo lubie muzyke i to bardzo rozna :D ) zadaniu. :D :D Chociaz trudno to nazwac "zadaniem", bo przeciez nikt mi tego nie "zadawal". :lol: To gagatek :evil: mnie w to "wpakowal".
Jam nie winien, on jest winien,
on "zakladac" nie powinien. :evil:
Mam oczywiscie na mysli watek przebojow. :P :P
Zalozyl kuzwa, splodzil cos i zniknal. :evil: A gdzie alimenty?? :evil: :shock: :shock: :lol:
To "cos" uroslo, sie uksztaltowalo,
bo wyswietlen jest niemalo, :D
trzeba karmic to i poic,
a nic nie da sie wydoic. :mrgreen:
Bo Adminy kuzwa mac,
nawet stowki nie chca dac. :evil: :mrgreen: :mrgreen:

I tak chowam te sierote,
wykonujac swa robote. :lol:
Mila jednak ta robota
i kochana ta sierota. :P
Bo przeboje to moj swiat
i choc jestem stary dziad, :mrgreen: :lol:
Chetnie nowe wciaz testuje :lol:.
W starych tez sie dobrze czuje. :P
bogwar bierz sie do roboty, :D
kto tu czyta te glupoty. :lol:
A niby z czego mamy placic? :shock: :shock:
Mamy doplacac do roboty? :shock: :shock:


No sorry, ja juz tak od podstawowki kuleje z tym jezykiem polskim. :lol: :lol: :lol:

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Lista Przebojów

Post autor: Betha » 02 października 2021, 18:13

Bogumisiu.. napisales "wspolpracowniczke" a mi 100 razy nie trzeba powtarzac..:D przyjales mnie na etat (mam to na pismie :D ) wiec teraz plac, nie moja brocha skad na mnie wezmiesz.. :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 03 października 2021, 01:37

Betha pisze:
02 października 2021, 18:13
Bogumisiu.. napisales "wspolpracowniczke" a mi 100 razy nie trzeba powtarzac..:D przyjales mnie na etat (mam to na pismie :D ) wiec teraz plac, nie moja brocha skad na mnie wezmiesz.. :D
No dobra, sama chcialas. :mrgreen: :D :D :D :D Poprosze w takim razie na priva zyciorys, list motywacyjny, kopie dokumentu tozsamosci, swiadectwa wyksztalcenia kierunkowego, kopie ubezpieczenia AHV i swiadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Poniewaz nie mamy budzetu, wyplata bedzie w naturze. :P :P Raz w miesiacu (czestotliwosc do uzgodnienia) kolacja ze sniadaniem w jednym kawalku z noclegiem w schronisku mlodziezowym :lol: :lol: w moim towarzystwie :mrgreen: :mrgreen: . Warunek: masz ukonczone 35 lat i..........nie uciekne na Twoj widok. :lol: :lol: Wchodzisz? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Z moich zaskorniakow, :D :D bo jak wiesz na Adminow nie mozna liczyc. :mrgreen: :mrgreen:

To jesli chodzi o mnie. Nie wiem jakie propozycje ma moj wspolnik. LAIK-onik prosimy o wypowiedz. :D :P

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Lista Przebojów

Post autor: LAIK-onik » 03 października 2021, 09:36

Bierzemy w ciemno i z zamkniętymi powiekami. Po zapachu i ciemku będziemy delektować się... miłą nutą (którą zaproponowała w pierwszym wejściu Betha.) Na " wejściu" niech też i ona ma zamknięte oczy, bo nasz wiek może ja skłonić do ucieczki. Wiem , wiem, alkohol czyni cuda... w naturze.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Lista Przebojów

Post autor: Betha » 03 października 2021, 16:59

LAIK-onik pisze:
03 października 2021, 09:36
Bierzemy w ciemno i z zamkniętymi powiekami. Po zapachu i ciemku będziemy delektować się... miłą nutą (którą zaproponowała w pierwszym wejściu Betha.) Na " wejściu" niech też i ona ma zamknięte oczy, bo nasz wiek może ja skłonić do ucieczki. Wiem , wiem, alkohol czyni cuda... w naturze.
chlopaki. nie przesadzajcie... nie jestescie tacy starzy..na jakich... myslicie ze wygladacie..😁 i dzieki za przyjecie do mafii.. dam z siebie wszystko😎😎😆

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 03 października 2021, 17:36

Betha pisze:
03 października 2021, 16:59
LAIK-onik pisze:
03 października 2021, 09:36
Bierzemy w ciemno i z zamkniętymi powiekami. Po zapachu i ciemku będziemy delektować się... miłą nutą (którą zaproponowała w pierwszym wejściu Betha.) Na " wejściu" niech też i ona ma zamknięte oczy, bo nasz wiek może ja skłonić do ucieczki. Wiem , wiem, alkohol czyni cuda... w naturze.
chlopaki. nie przesadzajcie... nie jestescie tacy starzy..na jakich... myslicie ze wygladacie..😁 i dzieki za przyjecie do mafii.. dam z siebie wszystko😎😎😆
Ja ukonczylem juz 35 lat i jeszcze jestem "na chodzie". :D :lol:
Noooooooo............odwaznie. W tym aspekcie bedziemy mocno trzymac za ;) ;) .......slowo. :D :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 03 października 2021, 21:11

bogwar pisze:
03 października 2021, 17:36
Betha pisze:
03 października 2021, 16:59
LAIK-onik pisze:
03 października 2021, 09:36
Bierzemy w ciemno i z zamkniętymi powiekami. Po zapachu i ciemku będziemy delektować się... miłą nutą (którą zaproponowała w pierwszym wejściu Betha.) Na " wejściu" niech też i ona ma zamknięte oczy, bo nasz wiek może ja skłonić do ucieczki. Wiem , wiem, alkohol czyni cuda... w naturze.
chlopaki. nie przesadzajcie... nie jestescie tacy starzy..na jakich... myslicie ze wygladacie..😁 i dzieki za przyjecie do mafii.. dam z siebie wszystko😎😎😆
Noooooooo............odwaznie. W tym aspekcie bedziemy mocno trzymac za ;) ;) .......slowo. :D :lol:
I egzekwowac. :mrgreen: :mrgreen: Szczegolnie przy "wyplacie". :P :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości