Lista Przebojów

Luźne dyskusje na różne tematy
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 18:17

bogwar pisze:
22 maja 2021, 23:00
LAIK-onik pisze:
22 maja 2021, 22:36
Nie trzeba być Mickiem Jaggerem... ale fajny jacht będzie pomocny przy " kołysaniu" do snu.
Do jakiego snu????Mlody, czy Ciebie pogielo? :evil: Dzis jest sobota, u mnie jutro niedziela, a pojutrze poniedzialek Zielonych Swiatek, czyli dzien wolny od pracy. A ja mam isc spac?????? Czy ja cos popsulem??
No i miales racje. Pomoglo. Nie tylko to jednak. Wystarczyly 2 rozmowy telefoniczne, od mamy i kochanki. I przeszly mi wszystkie inne "zachcianki". :lol: :lol: :lol: Po nich wlasnie zamiast "chlac", :lol: :lol: zachcialo mi sie tylko spac. :lol: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 18:43

Dzieki jednak tym moim ukochanym kobietom, dzis funkcjonuje normalnie. :D :lol:
Nic mnie nie boli, nic nie uwiera, :D
ba....., nawet kaca nie ma, cholera. :lol: :lol:
dlatego dzisiaj znow jestem w stanie,
zaprosic Panow jak rowniez Panie,
liste przebojow kontynuowac.
Dzis jednak chcialbym zaproponowac
liste staroci, a nawet smieci. :lol: :lol:
Mlodziez wiec moze niech na dwor (pole czy tam rower) leci. :lol: :lol: :lol:
Zaczne od mojej pierwszej milosci muzycznej. I tu sie przyznam, dalem sobie "lapowke" ( chociaz sie tym brzydze :evil: :evil: :evil: :evil: ) z jednej kieszeni do drugiej, zeby bylo pierwsze. :lol: :lol: :lol:
Moja pierwsza milosc muzyczna. :D :lol: ,
czyli "slodka dziecieca milosc" i zespol The Rubettes.

https://www.youtube.com/watch?v=HxsNy4NoZUs

I bez podrobek prosze, :evil: bo "podrobionej" pierwszej milosci nie znosze. :mrgreen: :evil: To bylo, zanim sie pierwszy raz zakochalem. :oops: :P

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 18:55

I zwroccie uwage na perkusiste, co on wyprawia czasem z tymi paleczkami. Mistrzunio po prostu. :D :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 19:00

bogwar pisze:
23 maja 2021, 18:55
I zwroccie uwage na perkusiste, co on wyprawia czasem z tymi paleczkami. Mistrzunio po prostu. :D :lol:
Perkusista oczywiscie w nastepnym utworze. W pierwszym gral na "klawikordzie" :D :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 19:11

A teraz The Rubettes w wydaniu "emerytalnym", czyli rok 2015. :D :lol: Ech........kuzwa, lezka sie w oku kreci. Sa juz tylko we czterech. :D :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=uTYp-TVEVPs

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 19:20

bogwar pisze:
23 maja 2021, 19:11
Sa juz tylko we czterech. :D :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=uTYp-TVEVPs
No i walnalem tu "babola". Powinno byc "Sa juz tylko we czterech. :cry: :cry: :cry:"
Sorry. :oops:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 19:47

A jakie sa Wasze "pierwsze milosci muzyczne"? Piszcie cos, bo kuzwa sam nie dam rady. Tzn. zaleje Was moimi pomyslami. :mrgreen: Czy jednak o to chodzi??? :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 20:18

bogwar pisze:
23 maja 2021, 19:47
A jakie sa Wasze "pierwsze milosci muzyczne"? Piszcie cos, bo kuzwa sam nie dam rady. Tzn. zaleje Was moimi pomyslami. :mrgreen: Czy jednak o to chodzi??? :lol:
No co jest kuzwa,-----naprawde nie chcecie??? :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Co w takim razie na to powiecie??? :lol: :lol: :lol:
To moj aktualny nr 1. Juz od szkoly sredniej. Mozna powiedziec, ze jestem bardziej wierny niz zonie (bylej oczywiscie, zreszta pozniej ja poznalem :lol: :lol: :lol: ), bo tego utworu jeszcze nie zdradzilem. Choc jestem kochliwy. Z poprzednim sie dogadalem. Zawsze bede o nim pamietal. :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=xFrGuyw1V8s

:lol: :lol: No i jak mi tu ktos zaproponuje "podrobe", to sie naprawde "wkurze". :evil: :evil: :evil: :evil: Choc mozliwosci mam nieduze. :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 20:32

Ech........, gdyby ta blondyna wiedziala ilu chlopakow sie w niej kocha, :lol: :lol: to moglaby spokojnie olac tego meza, ktoremu potem sodowka uderzyla do glowy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pewnie, ze wszyscy by sie z nia nie ozenili, bo to niemozliwe. Czulaby sie jednak lepiej psychicznie. A laska byla spoko. 172 cm wzrostu, szczupla, blond wlosy., rocznik 1950. Czego chciec wiecej??? :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 23 maja 2021, 20:48

:lol: :lol: No i jak mi tu ktos zaproponuje "podrobe", to sie naprawde "wkurze". :evil: :evil: :evil: :evil: Choc mozliwosci mam nieduze. :D


Tresc utworu jest tak prosta, ze nawet ja (cymbal grzmiacy) w zasadzie wszystko rozumiem. :evil: :mrgreen: :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości