Lista Przebojów

Luźne dyskusje na różne tematy
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 29 stycznia 2023, 20:26

LAIK-onik pisze:
23 stycznia 2023, 16:35
Nie popiszę się Asnykiem
A szkoda, bo troche na to liczylem. Niekoniecznie oczywiscie Asnykiem. :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 29 stycznia 2023, 21:50

bogwar pisze:
29 stycznia 2023, 20:26
LAIK-onik pisze:
23 stycznia 2023, 16:35
Nie popiszę się Asnykiem
A szkoda, bo troche na to liczylem. Niekoniecznie oczywiscie Asnykiem. :D
No dobra jednak, nie sama poezja zyje czlowiek. :D
Czasem trzeba jednak dostac k..a w d..e, zeby zaczac zyc. :mrgreen: :mrgreen:
I ja takiego dostalem.......,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I Wam tego zycze. :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 29 stycznia 2023, 22:50

LAIK-onik pisze:
23 stycznia 2023, 16:35
Szanowny adepcie i miłośniku... w zakresie muzyki, to co nazywasz "trącaniem myszki" nazywa się fachowo EVERGREENem. Rozumiem ,ze z rozpędu trąciłbyś tę "podśpiewajke" ( Lidija Bacic), co poza rozebraniem się nic atrakcyjnego nie wnosi do rosołu. Ponadto dwa pierwsze utwory, używając Twojej nomenklatury, również trącą myszką, bo już od ponad roku są znane i góra za rok będą zapomniane, bo nie mają potencjału, aby zostać wiecznie zielone ( evergreen).
Rozumiem, ze każdy lubi, to co mu się podoba i o gustach się nie dyskutuje, dlatego i ja nie rozpisuje się, bo żaden zemnie krytyk.

Nie popiszę się Asnykiem ale też będzie coś na rzeczy... od Miłego Pana, ten od Defisa :
Gosciu, to nie jest "traceniem myszki", bo to robie regularnie co tydzien lub dwa, tylko "traceniem myszka", czyli prezentowanie czegos, co jest przestarzale lub staroswieckie, jak mowi wikipedia.pl. Chcesz kwit? :mrgreen: :evil: A jezyk angielski w zakresie opisanym przez Ciebie znalem juz pewnie zanim sie urodziles :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: .

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 29 stycznia 2023, 23:27

LAIK-onik pisze:
23 stycznia 2023, 16:35
Rozumiem ,ze z rozpędu trąciłbyś tę "podśpiewajke" ( Lidija Bacic), co poza rozebraniem się nic atrakcyjnego nie wnosi do rosołu. Ponadto dwa pierwsze utwory, używając Twojej nomenklatury, również trącą myszką, bo już od ponad roku są znane i góra za rok będą zapomniane, bo nie mają potencjału, aby zostać wiecznie zielone ( evergreen).
Otoz nie. :mrgreen: :evil: :lol: :lol: Po raz kolejny zle rozumiesz moje wpisy. Nie rozumiem wrecz dlaczego, bo to nie jest pierwszy raz. Teraz Ci to jednak wyjasnie "do bolu" dlaczego: po pierwsze: mam kogo "tracac" i jest mi z tym dobrze, a nawet cudownie, po drugie Lidija Bacic jest ladna kobieta, ale nie zamienilem z nia nawet zdania i nie ma na to nawet szans, a jak pisalem (czytal :evil: :evil: :?: :?: :?: :?: ), dla mnie cialo to za malo, po trzecie ona ma 179 cm wzrostu (a chodzi w szpilkach), wiec nie mam czego szukac :lol: /color]I W zwiazku z powyzszym, Obywatelu nie pieprz bez sensu. :evil: :evil: :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 29 stycznia 2023, 23:59

bogwar pisze:
29 stycznia 2023, 23:27
LAIK-onik pisze:
23 stycznia 2023, 16:35
Rozumiem ,ze z rozpędu trąciłbyś tę "podśpiewajke" ( Lidija Bacic), co poza rozebraniem się nic atrakcyjnego nie wnosi do rosołu. Ponadto dwa pierwsze utwory, używając Twojej nomenklatury, również trącą myszką, bo już od ponad roku są znane i góra za rok będą zapomniane, bo nie mają potencjału, aby zostać wiecznie zielone ( evergreen).
Otoz nie. :mrgreen: :evil: :lol: :lol: Po raz kolejny zle rozumiesz moje wpisy. Nie rozumiem wrecz dlaczego, bo to nie jest pierwszy raz. Teraz Ci to jednak wyjasnie "do bolu" dlaczego: po pierwsze: mam kogo "tracac" i jest mi z tym dobrze, a nawet cudownie, po drugie Lidija Bacic jest ladna kobieta, ale nie zamienilem z nia nawet zdania i nie ma na to nawet szans, a jak pisalem (czytal :evil: :evil: :?: :?: :?: :?: ), dla mnie cialo to za malo, po trzecie ona ma 179 cm wzrostu (a chodzi w szpilkach), wiec nie mam czego szukac :lol: /color]I W zwiazku z powyzszym, Obywatelu nie pieprz bez sensu. :evil: :evil: :lol: :lol:


A na "dobicie" dodam, ze "chodzimy" w roznych kategoriach......, wiekowych. :mrgreen: :evil: :lol: :lol:

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Lista Przebojów

Post autor: LAIK-onik » 31 stycznia 2023, 09:27

Rozbawiłeś mnie swoją upierdliwością w tak wątłej kwestii, jaką okazała się rzeczona myszka i jej trącanie. Dla osoby ogarniętej powinno być zrozumiałe, bo zostało ujęte w widoczny cudzysłów i dające coś więcej do myślenia, niż literalny zwrot . Do bólu walczysz z wiatrakiem... masz taka potrzebę i to, rozumiem... ponadto wzrost , szpilki podśpiewajki i jej wdzięki, maja się do tego działu jak piernik do wiatraka. Możesz promować chałę na własne konto, ja wyraziłem swoją opinię o tym wygogolonym "zjawisku"...

Szanowny interlokutorze, odbieram Twój nadmiernie rozbudowany komentarz, jako bufonadę i pozostawiam do tworzenia kolejnych twórczych rozpraw i opraw muzycznych bez mojej osoby. Spieraj się sam ze sobą w nieistotnej materii, dla mnie to tylko muzyka rozrywkowa, a "poważniej" (tematyki) i na poważnie. mam pod dostatkiem na innych portalach. Pożegnam się czymś co zupełnie nie trąca myszką.

https://www.youtube.com/watch?v=eFQV0XtLjBU

https://www.youtube.com/watch?v=xPT7Ckw-hTA

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 11 lutego 2023, 03:57

LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Rozbawiłeś mnie swoją upierdliwością w tak wątłej kwestii, jaką okazała się rzeczona myszka i jej trącanie. Dla osoby ogarniętej powinno być zrozumiałe, bo zostało ujęte w widoczny cudzysłów i dające coś więcej do myślenia, niż literalny zwrot . Do bólu walczysz z wiatrakiem... masz taka potrzebę i to, rozumiem... ponadto wzrost , szpilki podśpiewajki i jej wdzięki, maja się do tego działu jak piernik do wiatraka. Możesz promować chałę na własne konto, ja wyraziłem swoją opinię o tym wygogolonym "zjawisku"...

Szanowny interlokutorze, odbieram Twój nadmiernie rozbudowany komentarz, jako bufonadę i pozostawiam do tworzenia kolejnych twórczych rozpraw i opraw muzycznych bez mojej osoby. Spieraj się sam ze sobą w nieistotnej materii, dla mnie to tylko muzyka rozrywkowa, a "poważniej" (tematyki) i na poważnie. mam pod dostatkiem na innych portalach. Pożegnam się czymś co zupełnie nie trąca myszką.

https://www.youtube.com/watch?v=eFQV0XtLjBU

https://www.youtube.com/watch?v=xPT7Ckw-hTA
Witaj i wybierz prosze, :D
Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa rozmówca to: druga strona, interpelant, adwersarz, interpelator, interlokutor, strona, polemista, dyskutant, gadacz, antagonista, panelista, współzawodnik, wywiadujący, nieprzyjaciel, dysputant, wywiadowany, dialogista, rywal, w dyskusji oponent, konkurent, oponent, ..
Ja preferuje, jesli pozwolisz, "rozmowca". :mrgreen: Moze byc?
Bede wdzieczny w dalszej czesci dyskusji. :mrgreen: :D
A jesli juz, to oczywiscie dyskutujemy na temat przebojow. Z jednej strony ja, skromny Forumowicz, ktory chce po prostu rozruszac wiare pracujaca w Szwajcarii, z drugiej strony Ty, jak pisales wczesniej, prezenter muzyczny. ;) , czyli DJ. :D
LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Rozbawiłeś mnie swoją upierdliwością
Zawsze bede upierdliwy, kiedy ktos pisze glupoty. :evil:
LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Dla osoby ogarniętej powinno być zrozumiałe, bo zostało ujęte w widoczny cudzysłów i dające coś więcej do myślenia, niż literalny zwrot .
Zapewniam Cie, ze jestem osoba ogarnieta pod kazdym wzgledem i nie zamierzam tego udowadniac. :mrgreen: Bo nie mam na to kwitow. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A jesli uwazasz, ze czegos nie zrozumialem, to niech tak zostanie. :D Dam rade z tym zyc. :lol:
LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Do bólu walczysz z wiatrakiem
Jesli bedzie taka potrzeba, bede walczyl nawet ze sciana. :evil: :mrgreen: :lol: A mam narzedzia do tego (firmowe :D :lol: :lol: ). Czesto nie bedzie to wielkim wyzwaniem, bo w Szwajcarii czesto sa stosowane sciany gipsowe. :D :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 11 lutego 2023, 04:04

No dobra, pierdu, pirerdu,.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 11 lutego 2023, 08:07

bogwar pisze:
11 lutego 2023, 03:57
LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Rozbawiłeś mnie swoją upierdliwością w tak wątłej kwestii, jaką okazała się rzeczona myszka i jej trącanie. Dla osoby ogarniętej powinno być zrozumiałe, bo zostało ujęte w widoczny cudzysłów i dające coś więcej do myślenia, niż literalny zwrot . Do bólu walczysz z wiatrakiem... masz taka potrzebę i to, rozumiem... ponadto wzrost , szpilki podśpiewajki i jej wdzięki, maja się do tego działu jak piernik do wiatraka. Możesz promować chałę na własne konto, ja wyraziłem swoją opinię o tym wygogolonym "zjawisku"...

Szanowny interlokutorze, odbieram Twój nadmiernie rozbudowany komentarz, jako bufonadę i pozostawiam do tworzenia kolejnych twórczych rozpraw i opraw muzycznych bez mojej osoby. Spieraj się sam ze sobą w nieistotnej materii, dla mnie to tylko muzyka rozrywkowa, a "poważniej" (tematyki) i na poważnie. mam pod dostatkiem na innych portalach. Pożegnam się czymś co zupełnie nie trąca myszką.

https://www.youtube.com/watch?v=eFQV0XtLjBU

https://www.youtube.com/watch?v=xPT7Ckw-hTA
Witaj i wybierz prosze, :D
Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa rozmówca to: druga strona, interpelant, adwersarz, interpelator, interlokutor, strona, polemista, dyskutant, gadacz, antagonista, panelista, współzawodnik, wywiadujący, nieprzyjaciel, dysputant, wywiadowany, dialogista, rywal, w dyskusji oponent, konkurent, oponent, ..
Ja preferuje, jesli pozwolisz, "rozmowca". :mrgreen: Moze byc?
Bede wdzieczny w dalszej czesci dyskusji. :mrgreen: :D
A jesli juz, to oczywiscie dyskutujemy na temat przebojow. Z jednej strony ja, skromny Forumowicz, ktory chce po prostu rozruszac wiare pracujaca w Szwajcarii, z drugiej strony Ty, jak pisales wczesniej, prezenter muzyczny. ;) , czyli DJ. :D
LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Rozbawiłeś mnie swoją upierdliwością
Zawsze bede upierdliwy, kiedy ktos pisze glupoty. :evil:
LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Dla osoby ogarniętej powinno być zrozumiałe, bo zostało ujęte w widoczny cudzysłów i dające coś więcej do myślenia, niż literalny zwrot .
Zapewniam Cie, ze jestem osoba ogarnieta pod kazdym wzgledem i nie zamierzam tego udowadniac. :mrgreen: Bo nie mam na to kwitow. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A jesli uwazasz, ze czegos nie zrozumialem, to niech tak zostanie. :D Dam rade z tym zyc. :lol:
LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Do bólu walczysz z wiatrakiem
Jesli bedzie taka potrzeba, bede walczyl nawet ze sciana. :evil: :mrgreen: :lol: A mam narzedzia do tego (firmowe :D :lol: :lol: ). Czesto nie bedzie to wielkim wyzwaniem, bo w Szwajcarii czesto sa stosowane sciany gipsowe. :D :lol:
A teraz przejdzmy do sedna, czyli do przebojow.
Co do "chaly", ktora rzekomo zaprezentowalem, to wystarczy kliknac kilka razy w klawiature i porownac ilosc wyswietlen na "you tubie". Twoj idol, ponoc gwiazda :shock: , "lezy tu na lopatkach". Matematyka nie klamie. Jesli dodac do tego, ze Lidija spiewa w jezyku ojczystym, czyli chorwackim, i spiewa utwory skomponowane dla niej, w przeciwienstwie do Twojego idola, ktory sie lansuje na cudzych utworach :lol: :lol: (chcesz kwity :evil: :evil: ????, chociaz, jako "prezenter muzyczny" z pewnoscia o tym wiesz :evil:), mamy pelnie obrazu. Jako "prezenter muzyczny" powinienes sobie zdawac sprawe (piszac o chale), ze utwory spiewane w jezyku ojczystym nie maja zadnych szans, zeby sie stac przebojem swiatowym. Na dowod: czy zespol Lady Pank nie jest gwiazda w Polsce???? (tak tylko przykladowo). Zaprzecz prosze. A jesli jest, to czemu NIGDY nie slyszalem ich utworow w jezyku polskim w radio szwajcarskim?t Natomiast ich utwor "Marchewkowe pole", ktore nagrali rowniez po angielsku, slysze dosc czesto w rzeczonym radio. :P

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 11 lutego 2023, 08:58

LAIK-onik pisze:
31 stycznia 2023, 09:27
Szanowny interlokutorze, odbieram Twój nadmiernie rozbudowany komentarz, jako bufonadę


Tak, :D masz racje. W zyciu trzeba z..........c do przodu. Inaczej stoisz w miejscu i sie blyskawicznie starzejesz. :D O.K. czasem jestem "pyszalkowaty, czyli,...."bufonowaty" i zdaje sobie z tego sprawe(zdziwiony????).
Nikomu jednak i w niczym nie szkodze, a czasem nawet pomoge. Wkurzaja mnie jednak faceci bez jaj, ktorzy "chcieliby", ale sie boja. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość