Lista Przebojów

Luźne dyskusje na różne tematy
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 31 stycznia 2022, 23:01

LAIK-onik pisze:
30 stycznia 2022, 22:12
bogwar pisze:
30 stycznia 2022, 11:51

Pewnosc siebie jednak zawsze w zyciu sie przydaje. O ile sie oczywiscie nie przegina. Ja az tak pewny siebie w tematach muzycznych nie jestem, bo konczac podstawowke, jedynym przedmiotem, z ktorego mialem 4 byla muzyka. Pozostale to oczywiscie 3 :shock: :shock: :shock: (zartuje :lol: , poza muzyka mialem same 5 i to wtedy byly noty maksymalne. Moze wiec mam jakis "kompleks muzyczny" :mrgreen: :lol: i powinienem sie udac do psychologa???? :shock: :shock: :shock: :shock: ).

Jeśli z muzyki miałeś czwórkę, to wniosek nasuwa się, że nie trzymałeś linii melodycznej ( okrutnie fałszowałeś) lub nie zapamiętywałeś tekstu piosenek, o nutach nie wspomnę i gry na flecie prostym. Z biografii Chopina , Moniuszki, Wieniawskiego, nie miałeś problemów, bo to sugerują piątki w pozostałych ocenach z przedmiotów szkolnych.
O kompleksach nie będę się rozpisywał, bo każdego może gryźć zmora... i nie jest to wiodący takt w tej przygrywce, gdzie harmonia gra pierwsze skrzypce.

https://www.youtube.com/watch?v=HQxq_-dWYsc
O kuzwa, jasnowidzem jestes czy co? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jakbyc cytowal moja biografie. Ty jakis Jackowski jestes czy Baba Wanga? :shock: :shock: :shock: :shock: :lol:
Tu masz u mnie szacun. W temacie muzyki "rozebrales" mnie na czynniki pierwsze. :lol:
Rzeczywiscie spiewanie jest najslabsza strona mojej osobowosci i bardzo sie z tego powodu wstydze. :oops: :oops: :oops: :oops: Musze przyznac, ze te "krzyzyki", "bemole" i nuty zawsze sprawialy mi trudnosci :oops: :oops: :oops: :oops: . A i ta 4 w osmej klasie pewnie byla naciagana, bo Pani od muzyki (a fajna laska byla :P :lol: ) nie chciala mi psuc swiadectwa. A co do biografii wspomnianych wirtuozow, moze i mialbys racje, tylko jakos sie ich nie uczylem, a i nikt mnie do tego nie zmuszal. :P Co do zasady jednak, jesli chodzi o daty i liczby, to czuje sie jak ryba w wodzie. :P :lol: Po prostu je uwielbiam. :P :P
Kiedys chlopaki byli u mnie na imprezie (zakrapianej oczywiscie :lol: ) i na poczatku imprezy zalozylem sie z jednym kolega, ze on napisze 12cyfrowa liczbe, da mi na chwile do zapamietania i odtworze ja z pamieci na koniec imprezy (jak wspomnialem, zakrapianej :lol: ). I zaklad wygralem. :D :lol: I przysiegam, ze nie klamie. :D :D .
Dzis nie mam zadnych propozycji, bo wlasnie wrocilem z Polski i inne zajecia maja priorytet.
Pozdrowka. :D
P.S. A takie mam jeszcze pytanie: czy flety bywaja "krzywe"? :shock: Mam oczywiscie na mysli instrumenty muzyczne, bo, ze inne "flety" bywaja krzywe to wiem. :lol: :lol: :lol: :lol: Kiedys w mlodosci po treningach kapalem sie z chlopakami pod wspolnymi prysznicami w meskiej lazience. :P :P :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 01 lutego 2022, 01:26

bogwar pisze:
31 stycznia 2022, 23:01

Dzis nie mam zadnych propozycji, bo wlasnie wrocilem z Polski i inne zajecia maja priorytet.
Pozdrowka. :D
Bogwar nie piernicz. :evil: :evil: :evil: Co beda sluchac chlopaki jadac rano do pracy? :?: :?: :lol:
Specjalnie dla Was chlopaki na droge do pracy. W drodze powrotnej tez mozecie sluchac. :P :P :D

https://www.youtube.com/watch?v=6uU_Kj_jsKM

Jest na kogo popatrzec. :P :P No moze poza tym gosciem. Taka niby gwiazda, a nie stac go na porzadne spodnie, tylko musi chodzic w podartych. :lol: :lol: :lol: :lol: No dobra,........zartuje. :P :P Wiem, wiem. :lol: :lol: Ja jednak w takich portkach na ulice nie wyjde. :P :lol: :lol: :lol:

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Lista Przebojów

Post autor: LAIK-onik » 01 lutego 2022, 10:12

bogwar pisze:
31 stycznia 2022, 23:01

O kuzwa, jasnowidzem jestes czy co? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jakbyc cytowal moja biografie. Ty jakis Jackowski jestes czy Baba Wanga? :shock: :shock: :shock: :shock: :lol:
Tu masz u mnie szacun. W temacie muzyki "rozebrales" mnie na czynniki pierwsze. :lol:
Rzeczywiscie spiewanie jest najslabsza strona mojej osobowosci i bardzo sie z tego powodu wstydze. :oops: :oops: :oops: :oops: Musze przyznac, ze te "krzyzyki", "bemole" i nuty zawsze sprawialy mi trudnosci :oops: :oops: :oops: :oops: . A i ta 4 w osmej klasie pewnie byla naciagana, bo Pani od muzyki (a fajna laska byla :P :lol: ) nie chciala mi psuc swiadectwa. A co do biografii wspomnianych wirtuozow, moze i mialbys racje, tylko jakos sie ich nie uczylem, a i nikt mnie do tego nie zmuszal. :P Co do zasady jednak, jesli chodzi o daty i liczby, to czuje sie jak ryba w wodzie. :P :lol: Po prostu je uwielbiam. :P :P
Kiedys chlopaki byli u mnie na imprezie (zakrapianej oczywiscie :lol: ) i na poczatku imprezy zalozylem sie z jednym kolega, ze on napisze 12cyfrowa liczbe, da mi na chwile do zapamietania i odtworze ja z pamieci na koniec imprezy (jak wspomnialem, zakrapianej :lol: ). I zaklad wygralem. :D :lol: I przysiegam, ze nie klamie. :D :D .
Dzis nie mam zadnych propozycji, bo wlasnie wrocilem z Polski i inne zajecia maja priorytet.
Pozdrowka. :D
P.S. A takie mam jeszcze pytanie: czy flety bywaja "krzywe"? :shock: Mam oczywiscie na mysli instrumenty muzyczne, bo, ze inne "flety" bywaja krzywe to wiem. :lol: :lol: :lol: :lol: Kiedys w mlodosci po treningach kapalem sie z chlopakami pod wspolnymi prysznicami w meskiej lazience. :P :P :lol: :lol:
" Lecąc od brzega" kontynuuje swoje wizje: - mogę być Babą Jandą, ale nie tym nawiedzonym cymbałem Jackowskim, którego brednie co rusz publikują różnej maści "pudelkowe" onety. Nie przesadzaj z moją rozkminką odnośnie zajęć z muzyki, ponieważ ścisłe umysły tak mają, ze śpiewać nie kumaja, a prawdziwe talenty muzyczne wykuwają się w dedykowanym szkolnictwie muzycznym odpowiednio stopniowanym do zapału dziecka i rodziców posyłających swoje pociechy na " katorgi" leczących swoje rzeczone wcześniej kompleksy.
Jedyny " flet krzywy" , który przychodzi mi do głowy, to góralska zakrzywiona fujarka, a raczej Fujara, długa na trzy metry, wygięta w róg ( alpejski), natomiast kąpiele po treningach i w młodości nie są niczym zdrożnym, pod warunkiem ,że to nie Ty pochylasz się po mydełko upuszczone przez muzyka z trąbą bożą.

3maj się tam, hen daleko.

https://www.youtube.com/watch?v=TyZEwpDPCCw

LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Lista Przebojów

Post autor: LAIK-onik » 05 lutego 2022, 12:48

Lata 80-te obfitowały bogactwem przebojów na wielu poziomach i stylach muzyki. Zaprezentuję dwa światy, które nie gryzły się ówcześnie i przenikały się w muzyce rozrywkowej.
W tym duecie, Rock i Italo-disco można było miksować dowolnie dla bawiących się ludzi na parkiecie, bez zgrzytów w odbiorze; takcie, rytmie, etc.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGTmZOfJylE

https://www.youtube.com/watch?v=tl6u2NASUzU

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 05 lutego 2022, 17:50

LAIK-onik pisze:
05 lutego 2022, 12:48
Lata 80-te obfitowały bogactwem przebojów na wielu poziomach i stylach muzyki. Zaprezentuję dwa światy, które nie gryzły się ówcześnie i przenikały się w muzyce rozrywkowej.
W tym duecie, Rock i Italo-disco można było miksować dowolnie dla bawiących się ludzi na parkiecie, bez zgrzytów w odbiorze; takcie, rytmie, etc.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGTmZOfJylE

https://www.youtube.com/watch?v=tl6u2NASUzU
I to rozumiem. :D :D :D :D :D :D :D Komentarz i 1, gora 2 kawalki. Nie wiem czy zrobiles to swiadomie czy nieswiadomie (czy moze posluchales mojej rady, choc nie sadze, bo jak wiadomo: " lepsze jest najwiekszym wrogiem dobrego" :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: ), ale osobiscie po wlaczeniu laptopa, pierwsze co zrobilem, to je wysluchalem. Przysiegam. 4, czy 5 pod rzad pewnie nie dalbym rady. Mowie to jako laik muzyczny, jesli chodzi o nuty. Bo to co mi sie podoba, jako srednio inteligentny czlowiek, to oczywiscie wiem. Tak trzymaj. :P :P :P :P I niech to nawet bedzie glos zwyklego Forumowicza :mrgreen: :mrgreen: . A propos Was wlasnie Dziady, zwykli Forumowicze, piszczcie cos do k...y nedzy. Forum jest dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sie ogarne, cos poszukam i zaprezentuje, bo dzis niestety pracowalem i wczoraj nie funkcjonowalem. :D :D :D :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 05 lutego 2022, 18:17

LAIK-onik pisze:
01 lutego 2022, 10:12
natomiast kąpiele po treningach i w młodości nie są niczym zdrożnym, pod warunkiem ,że to nie Ty pochylasz się po mydełko upuszczone przez muzyka z trąbą bożą.
No nie, w czasach mojej mlodosci moglem sie spokojnie schylic po mydelko. Koledzy (lub ja tez :mrgreen: :lol: :lol: ) zerkajac na "flety" :lol: :lol: :lol: :lol: , chcieli sie co najwyzej upewnic, ze nie sa inwalidami lub nie odstaja od standardu europejskiego. Z tego, co pamietam, to jednak paru "inwalidow" bylo. :lol: :lol: :lol: :lol: I to nie z powodu braku "krzywosci", :shock: :shock: lecz z nadmiaru "dlugosci". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Co ja jednak moglem poradzic. :cry: :cry: :cry: :cry: Co najwyzej:
Nie bierz tej "sprawy" w swoje rece. :D :D
Zostaw to innym. Nie powiem nic wiecej. :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 05 lutego 2022, 20:01

bogwar pisze:
05 lutego 2022, 17:50
Sie ogarne, cos poszukam i zaprezentuje, bo dzis niestety pracowalem i wczoraj nie funkcjonowalem. :D :D :D :lol: :lol:
Sie ogarnalem i prezentuje. :D
A prezentuje zawsze co czuje. :mrgreen:
A ze sobota, w Polsce nie bylem :P
i damskich piersi nie popiescilem, :cry: :P
to pozostaje filmik, niestety, :cry: :cry:
zeby popiescic piersi kobiety. :cry: :cry:
Tu jednak oczy tylko niestety,
moga podziwiac piersi kobiety. :cry: :cry: :lol:
Choc nie do konca, bo wszystko zakryte, :evil: :evil:
a chetnie obejrzalbym gola kobite. :lol: :lol:
Za tydzien jednak do Polski jade,
i tam nadrobie wszystko "z okladem". :lol: :lol: :lol: :P :P :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=iq2WsfJpAyI

P.S. Chlopaki spoko, jak to ogladalem, to tez sline lykalem. :cry: :cry: :cry: :cry:
Goncie do domu, albo robcie to po kryjomu. :P :P
Natury nie oszukacie, :mrgreen: :mrgreen:
nawet jak sie zes....e w g.cie :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: .

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 05 lutego 2022, 20:51

bogwar pisze:
05 lutego 2022, 20:01
to pozostaje filmik, niestety, :cry: :cry:
zeby popiescic piersi kobiety. :cry: :cry:
A skoro juz jestesmy przy damskich piersiach, :P :P :P :P to popatrzcie co te Panie z nimi wyrabiaja, :evil: :evil: :evil: :evil: a nas nie dopuszczaja. :mrgreen: :mrgreen: To powinno byc karalne. :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=qUrI2aJEfUE

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 05 lutego 2022, 23:01

bogwar pisze:
05 lutego 2022, 20:51
bogwar pisze:
05 lutego 2022, 20:01
to pozostaje filmik, niestety, :cry: :cry:
zeby popiescic piersi kobiety. :cry: :cry:
A skoro juz jestesmy przy damskich piersiach, :P :P :P :P to popatrzcie co te Panie z nimi wyrabiaja, :evil: :evil: :evil: :evil: a nas nie dopuszczaja. :mrgreen: :mrgreen: To powinno byc karalne. :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=qUrI2aJEfUE
No dobra. nie my pierwsi i nie ostatni. A piersi zawsze godne obejrzenia. Oczywiscie te w sieci, bo w naturze tylko w domu. I tego sie trzymajcie :P :P :lol: :lol: .

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Lista Przebojów

Post autor: bogwar » 05 lutego 2022, 23:54

bogwar pisze:
05 lutego 2022, 23:01
No dobra. nie my pierwsi i nie ostatni. A piersi zawsze godne obejrzenia. Oczywiscie te w sieci, bo w naturze tylko w domu. I tego sie trzymajcie :P /quote]


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości