Badania naukowe nad Szwajcarska Polonia - bardzo serdeczna prośba o wypelnienie ankiety:)

Luźne dyskusje na różne tematy
ABudziszewska
Posty: 2
Rejestracja: 02 stycznia 2024, 13:01
Miasto: Geneva

Badania naukowe nad Szwajcarska Polonia - bardzo serdeczna prośba o wypelnienie ankiety:)

Post autor: ABudziszewska » 02 stycznia 2024, 13:23

Drodzy Członkowie Grupy i Forumowicze :-))

Mam nadzieje, ze post nie lamie żadnych zasad Forum. Mieszkam w Szwajcarii od niedawna, pracując naukowo w Genewie. Realizuje obecnie grant naukowy dot. charakterystyki zachowań charytatywnych (szeroko rozumiana działalność pomocowa/filantropijna/charytatywna/prowadzenie organizacji która wspiera itd.) Polaków mieszkających w Szwajcarii.

Pozwalam sobie zamieścić poniżej link do ankiety z bardzo serdeczna prośba - do Wszystkich, którzy maja chwile czasu i zechcieliby mi pomóc i poświęcić kilka minut - o jej wypełnienie:).

Kwestionariusz jest krotki - liczy ok. 15 pytań. Ankieta jest całkowicie anonimowa, bez trudnych pytań, danych wrażliwych, itd.
Bardzo mi zależy aby te badania były jak najbardziej reprezentatywne. Jak najbardziej można tę ankietę rownież udostępniać.

Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna! Więcej informacji znajduje sie w opisie ankiety - zostawiam również na wszelki wypadek mój kontakt:).

Korzystając z okazji życzę fantastycznego 2024 roku!:)

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1Mm08_2 ... zZJOE/edit

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości