TABLICA czyli wszystko w jednym

Luźne dyskusje na różne tematy
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 16 października 2021, 16:24

Shark pisze:
16 października 2021, 15:58
Betha
Co do twojej ,"dziewiędziesiątki,"na Giewoncie to chętnie bym się pisał ale to będzie dopiero za pół wieku około, a ja pracując dalej jako cieśla szalunkowy po 10godzin dziennie to raczej za 15 lat butów nie będę mógł zasznurować
dam Ci rade.. ja tak robie..traktuj prace jako sport.. nawet niech bedzie wyczynowy.. 😁wtedy nie bedziesz czul sie zmeczony, a jesli nawet troche bedziesz to bedzie to przyjemne zmeczenie.. np takie jak po joggingu lub 10-h wedrowce po gorach.. od razu lzej na duszy😃.. sprobuj.. to dziala😄 wystarczy tylko troche w glowie poprzestawiac😁 polecam filmy na YT Free Flow Energy.. dziewczyna fajnie i przystepnym jezykiem mowi o tym jak zmienic swoje zycie poprzez myslenie, wysylanie intencji, wdziecznosc itp itd.. fajny jest jej jeden z ostatnich filmow pt. "Pytania kwantowe".. polecam😊

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Shark » 16 października 2021, 17:54

Pomyślałem i dalej boli ,ci wszyscy trenerzy personalni doradcy życiowi co mają swoje kanały na necie oderwani są od rzeczywistości teoria teorią a życie życiem.
Ból bez wyobrażania że pokonało się Mont Everest najlepszy jest po upojnej nocy wtedy to przyjemny ból i zmęczenie jest,ale nie będę pisał bo pomyślą żem seksoholik lub maso jakiś .

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 16 października 2021, 18:35

Shark pisze:
16 października 2021, 17:54
Pomyślałem i dalej boli ,ci wszyscy trenerzy personalni doradcy życiowi co mają swoje kanały na necie oderwani są od rzeczywistości teoria teorią a życie życiem.
Ból bez wyobrażania że pokonało się Mont Everest najlepszy jest po upojnej nocy wtedy to przyjemny ból i zmęczenie jest,ale nie będę pisał bo pomyślą żem seksoholik lub maso jakiś .
wiec wyobrazaj sobie upojna noc.. 🤪wszystko jedno.. byle cos milego.. tylko z tym raczej musisz w pracy uwazac.. bo mozesz sie zapomniec i niechcacy szefowi zlozyc niedwuznaczna propozycje haha :D :D
i nie zawsze sa to pseudo trenerzy.. niektorzy po prostu dziela sie tylko wiedza.. a ze wiele razy te tezy u mnie sie sprawdzily wiec stosuje je w zyciu codziennym..bez odrywania sie od rzeczywistosci..😉 robie to bo sa bardzo praktyczne.. nie dlatego ze w nie wierze..nigdy nie zaszkodzi podziekowac za dobry dzien i powiedziec "jak moze byc jeszcze lepiej".. 🙂

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Shark » 16 października 2021, 19:32

Każdy następny dzień może przynieść coś ciekawego i dlatego czekamy aż nadejdzie.Zmiany są dobre a jeszcze jak to są zmiany na lepsze lub kolejny dzień przyniesie miła niespodziankę to połowa sukcesu mijający dzień przeleciał i nie wróci a jutro, ,jutro może wszystko się zdarzyć........
Np.pojawi się 999999 nowych wątków na forum i zaczną pisać nowi ludzie ...........oj Seba za dużo o lampkę wina wypiłeś albo naprawdę w cuda wierzysz lub będę musiał leki zmienić bo te przestały działać .

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 16 października 2021, 20:01

Shark pisze:
16 października 2021, 19:32
Każdy następny dzień może przynieść coś ciekawego i dlatego czekamy aż nadejdzie.Zmiany są dobre a jeszcze jak to są zmiany na lepsze lub kolejny dzień przyniesie miła niespodziankę to połowa sukcesu mijający dzień przeleciał i nie wróci a jutro, ,jutro może wszystko się zdarzyć........
Np.pojawi się 999999 nowych wątków na forum i zaczną pisać nowi ludzie ...........oj Seba za dużo o lampkę wina wypiłeś albo naprawdę w cuda wierzysz lub będę musiał leki zmienić bo te przestały działać .
pojawi sie 999999 watkow na tym forum.. no rozwaliles mnie teraz.. :lol: .. chyba ze przez nastepne 999999 lat :lol:.. ale mnie juz raczej wtedy tutaj nie bedzie.. az tak dlugo nie planuje zyc..😁 chociaz raz mi sie snilo ze zylam 500 lat.. zajebiste uczucie😄

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Shark » 16 października 2021, 20:18

500 lat ,nie rób tego Zusowi czy innym potencjalnym płatnikom emerytury nie dadzą rady zrujnujesz cały system emerytalny.
Z matematycznego punktu widzenia biorąc średnią postów i aktywnych członków forum to powiny zacząć pisać dinozaury pierwsze posty by 99999 post pojawił się przed następną epoka lodowcową .

Wszystko już tu było a cisza jak na okręcie podwodnym gdy sonary go wykrywają i tak chyba zostanie ,trzeba się z tym pogodzić i przestać się łudzić że coś się poprawi
Chyba na FB trzeba będzie konto założyć choć bronie się nogami i rękami od tego .

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 16 października 2021, 20:46

Shark pisze:
16 października 2021, 20:18
500 lat ,nie rób tego Zusowi czy innym potencjalnym płatnikom emerytury nie dadzą rady zrujnujesz cały system emerytalny.
Z matematycznego punktu widzenia biorąc średnią postów i aktywnych członków forum to powiny zacząć pisać dinozaury pierwsze posty by 99999 post pojawił się przed następną epoka lodowcową .

Wszystko już tu było a cisza jak na okręcie podwodnym gdy sonary go wykrywają i tak chyba zostanie ,trzeba się z tym pogodzić i przestać się łudzić że coś się poprawi
Chyba na FB trzeba będzie konto założyć choć bronie się nogami i rękami od tego .
a ja Zusu nie potrzebuje.. mam swoja "inna emeryturke"".. :D..

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 24 października 2021, 10:35

moi ulubiency. Kubań- Łuksza
tylko nie zrazajcie sie tutulem..jest troche przewrotny bo nic o pis tam nie ma.. a ogolem o machlojach wladzy. naprawde interesujaca dyskusja.. spotykaja sie co 2 tygodnie. FIZYKA ZYCIA

https://youtu.be/17mRujFuxDs

magol13
Posty: 72
Rejestracja: 18 sierpnia 2019, 15:28
Miasto: Sempach

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: magol13 » 25 października 2021, 16:27

Mam pytanie do Was forumowiczów. Czy ktoś z was miał tutaj unfall?konkretnie upadek ze schodów na klatce schodowej w miejscu zamieszkania. Bo miałbym parę pytań, może być na priv.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 25 października 2021, 19:07

magol13 pisze:
25 października 2021, 16:27
Mam pytanie do Was forumowiczów. Czy ktoś z was miał tutaj unfall?konkretnie upadek ze schodów na klatce schodowej w miejscu zamieszkania. Bo miałbym parę pytań, może być na priv.
hej. ja mialam taki wypadek ale w de. zapomnij ze cos dostaniesz. nawet mi za chorobowe ( i przez to brak premii) nie zwrocili mimo ze ewidentnie wina byla po stronie administratora budynku.. syf i piasek rozsypany byl na schodach i spadlam z samej gory na sam dol.. na szczescie nic nie polamalam..nawet zdjecia im wyslalam z milionami sincow i nic.. tak wiec bez adwokata nawet nie zaczynaj a to koszty rzedu kilku tys wiec sie zastanow.. w innym wypadku gdy gosc mi wjechal w auto i 3 mce bylam na chorobowym (skrecenie kregoslupa szyjnego i inne uszkodzenia) dostalam tylko 500 euro i to z adwokatem bo jego wina byla.. tak ze zanim cos zrobisz zasiegnij info u adwokata..i przelicz czy skorka warta wyprawki.. no chyba ze masz Rechtsschutzversicherung.. wtedy juz zajma sie wszystkim z automatu

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości