Praca

Dyskusję odnośnie pracy i kariery. Bez ogłoszeń
Xyz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2021, 13:31

Praca

Post autor: Xyz » 11 lutego 2022, 15:33

Szukam pracy fizycznej w Szwajcarii z zakwaterowaniem.Najlepiej bez Polaków. Np praca w magazynach,produkcji,pomoc na budowie(monter rusztowań ).Mam 35l.Kontakt777888999
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2022, 13:23 przez Xyz, łącznie zmieniany 1 raz.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Praca

Post autor: bogwar » 12 lutego 2022, 02:59

Xyz pisze:
11 lutego 2022, 15:33
Szukam pracy fizycznej w Szwajcarii z zakwaterowaniem.Najlepiej bez Polaków. Np praca w magazynach,produkcji,pomoc na budowie(monter rusztowań ).Mam 35l.Kontakt535601730
Witaj Gosciu. :D
Zarejestrowales sie rok temu, szukajac pracy w Szwajcarii. No chyba nie znalazles, skoro ponawiasz ogloszenie. Zmieniles nr tel. do kontaktu. Nie chcesz pracowac z Polakami (co poniekad rozumiem, ale bez przesady :evil: :evil:), a oglaszasz sie na forum Polakow w Szwajcarii. O co chodzi??? Czy ja tu czegos nie rozumiem (jestem poj.bany), czy z Toba cos jest nie tak? Ze niby kto, nie bedacy Polakiem, mialby Ci zaproponowac w ciemno prace w Szwajcarii na forum Polakow? Szwajcar???? I jeszcze kuzwa z zakwaterowaniem??? :evil: I pewnie praniem i sprzataniem? :shock: :shock: A Ty tylko przyjedziesz i krolem bedziesz. Chlopie, ogarnij sie i dostosuj oczekiwania do mozliwosci ich zrealizowania. Takich ogloszen, jak Twoje, chetnie napisalyby dziesiatki tysiecy Polakow.
pozdr.
bogwar

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Praca

Post autor: bogwar » 12 lutego 2022, 12:43

bogwar pisze:
12 lutego 2022, 02:59
Xyz pisze:
11 lutego 2022, 15:33
Szukam pracy fizycznej w Szwajcarii z zakwaterowaniem.Najlepiej bez Polaków. Np praca w magazynach,produkcji,pomoc na budowie(monter rusztowań ).Mam 35l.Kontakt535601730
Witaj Gosciu. :D
Zarejestrowales sie rok temu, szukajac pracy w Szwajcarii. No chyba nie znalazles, skoro ponawiasz ogloszenie. Zmieniles nr tel. do kontaktu. Nie chcesz pracowac z Polakami (co poniekad rozumiem, ale bez przesady :evil: :evil:), a oglaszasz sie na forum Polakow w Szwajcarii. O co chodzi??? Czy ja tu czegos nie rozumiem (jestem poj.bany), czy z Toba cos jest nie tak? Ze niby kto, nie bedacy Polakiem, mialby Ci zaproponowac w ciemno prace w Szwajcarii na forum Polakow? Szwajcar???? I jeszcze kuzwa z zakwaterowaniem??? :evil: I pewnie praniem i sprzataniem? :shock: :shock: A Ty tylko przyjedziesz i krolem bedziesz. Chlopie, ogarnij sie i dostosuj oczekiwania do mozliwosci ich zrealizowania. Takich ogloszen, jak Twoje, chetnie napisalyby dziesiatki tysiecy Polakow.
pozdr.
bogwar
Zeby jednak nie bylo, ze jestem taki arogancki (choc tak naprawde sprowadzam tylko na Ziemie :mrgreen:). Mimo wszystko mam dobre intencje. :P Jesli naprawde szukasz pracy, wpisz w wyszukiwarke haslo np. "praca w Szwajcarii". albo "Temporärbüro Schweiz" (lub w innym jezyku obowiazujacym w CH, ktory znasz choc komunikatywnie) i wysylaj zapytania. Najpierw przyjmij cokolwiek. Przyjedziesz, rozejrzysz sie, okrzepniesz i potem bedziesz mogl wybierac. Bo praca jest, tylko trzeba podchodzic logicznie i systematycznie do tematu. Nikt rozsadny w ciemno nie zatrudni obcego goscia. Tak moze zrobic tylko Biuro Posrednictwa Pracy, ktore juz tu na miejscu, jak znajdziesz cos lepszego, zawsze mozesz zmienic. Probuj.
Pozdr. :D
bogwar

Xyz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2021, 13:31

Re: Praca

Post autor: Xyz » 12 lutego 2022, 21:45

1hit
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2022, 09:28 przez Xyz, łącznie zmieniany 1 raz.

Xyz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2021, 13:31

Re: Praca

Post autor: Xyz » 12 lutego 2022, 21:49

Lkuht

Xyz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2021, 13:31

Re: Praca

Post autor: Xyz » 13 lutego 2022, 17:41

Burak.Prostak. Nieudacznik

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Praca

Post autor: bogwar » 13 lutego 2022, 22:26

Xyz pisze:
13 lutego 2022, 17:41
Burak.Prostak. Nieudacznik
A moze po prostu szczery do bolu? :mrgreen:
:shock: :shock: :shock: Poki co, ja juz od 14 lat pracuje w Szwajcarii, a od 4 lat na stale.
Czego i Tobie zycze. :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Praca

Post autor: bogwar » 14 lutego 2022, 08:24

Xyz pisze:
13 lutego 2022, 17:41
Burak.Prostak. Nieudacznik
Chociaz o tym nie wiesz, prawda bedzie taka, :shock:
ze i tak skorzystasz z porady prostaka/buraka. :mrgreen: :lol:
Bardzo mnie ujales swa inteligencja,
obyciem, oglada i swoja prezencja. :D
Zasob slow olbrzymi, zdanie rozwiniete. :P
Na pierwszy rzut oka CV ogarniete. :mrgreen:
Bys mial wieksze szanse, napisz w aplikacji
cos wiecej na temat swych kwalifikacji. :D
Lepiej sie zastanow, zamiast brac mnie krzykiem.
Moze tez zostaniesz tym "nieudacznikiem". :D :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość