Termy w Szaflarach
Termy w Szaflarach
Czy ktoś był w termach w Szaflarach i może powiedzieć jak to wygląda? Interesuje mnie czy to jest coś w stylu aquaparku z dziećmi i zjeżdżalniami czy bardziej spokojne termy dla dorosłych?
Re: Termy w Szaflarach
Byłam tam w maju i mogę powiedzieć że to jest raczej spokojniejszy klimat niż aquapark z zjeżdżalniami i krzykiem dzieci. Baseny są termalne więc woda jest ciepła i przyjemna, jest kilka stref o różnych temperaturach, jest jacuzzi, ogólnie nastawione bardziej na relaks. Widok z basenów na Tatry jest naprawdę ładny szczególnie przy dobrej pogodzie. Dzieciaki pewnie też się tam dobrze bawią ale to nie jest tego rodzaju miejsce gdzie się stoi w kolejce do zjeżdżalni, bardziej miejsce do wyluzowania się. Plusem jest że nocleg można wziąć na miejscu w apartamentach i nie trzeba nigdzie dojeżdżać, po prostu schodzisz do basenu kiedy masz ochotę. To jest duże ułatwienie bo omijasz problemy z parkowaniem i dojazdem. Szczegóły dotyczące apartamentów są na https://www.termyszaflary.com/apartamenty/ gdybyś chciał sprawdzić.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość