Wojna na rymy

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Wojna na rymy

Post autor: bogwar » 25 września 2021, 01:21

:D :D
Ostatnio zmieniony 25 września 2021, 12:08 przez bogwar, łącznie zmieniany 1 raz.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Wojna na rymy

Post autor: Betha » 25 września 2021, 01:26

a tak na marginesie.. jak skasowac tutaj post? raczej nie poprzez prosbe do admina?? to byloby bez sensu..😑

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Wojna na rymy

Post autor: bogwar » 25 września 2021, 01:33

Betha pisze:
25 września 2021, 01:26
a tak na marginesie.. jak skasowac tutaj post? raczej nie poprzez prosbe do admina?? to byloby bez sensu..😑
Bez pomocy Admina nie ma takiej mozliwosci. :( Napisane posty zostana do konca istnienie forum. :( Dlatego gdzies pisalem, ze za swoje wpisy odpowiadam. Nawet te pisane troche "na bani". Zawsze przed wyslaniem klikam "podglad", koryguje bledy i sie zastanawiam czy tak moze isc w eter. Czasem moze "przegne", ale uwazam, zeby bylo w miare przyzwoicie. :D

Marek G
Posty: 11
Rejestracja: 18 stycznia 2020, 19:55
Miasto: Radlin

Re: Wojna na rymy

Post autor: Marek G » 01 października 2021, 22:34

Cześć bogwar. Jestem pod wrażeniem twoich rymowanek i w ogóle wpisów na forum, wszędzie ich pełno, ciekawe i pouczające.
Fajnie się czyta. tak trzymaj.
( nie mieszkam w Szwajcarii, ale kiedyś jeszcze na wycieczkę się wybiorę )
Do wojny na rymy nie wystartuję: jesteś najlepszy.

Pozdrawiam.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Wojna na rymy

Post autor: bogwar » 02 października 2021, 00:44

bogwar pisze:
25 września 2021, 01:33
Betha pisze:
25 września 2021, 01:26
a tak na marginesie.. jak skasowac tutaj post? raczej nie poprzez prosbe do admina?? to byloby bez sensu..😑
Bez pomocy Admina nie ma takiej mozliwosci. :( Napisane posty zostana do konca istnienie forum. :( Dlatego gdzies pisalem, ze za swoje wpisy odpowiadam. Nawet te pisane troche "na bani". Zawsze przed wyslaniem klikam "podglad", koryguje bledy i sie zastanawiam czy tak moze isc w eter. Czasem moze "przegne", ale uwazam, zeby bylo w miare przyzwoicie. :D
I znowu tu sklamalem, jak kazdy niedoinformowany madrala. :evil: :mrgreen: :lol: Posta jako takiego wprawdzie nie mozna "unicestwic" bez pomocy Admina, ale jego tresc mozna jak najbardziej wymazac. Trzeba jednak zostawic jakies (chyba) 3 znaki, czyli np. emotikon, albo 2 emotikony, albo jakies slowo, np. "przepraszam, chcialem/am inaczej". :D Betha mnie zmobilizowala do nauki (dzieki Beatko :D ), ktora mi ciezko idzie, :mrgreen: :mrgreen: :P :P ale czasami sie nie da inaczej. Po zalogowaniu trzeba kliknac na oloweczek (taki "zaczarowany" on jest wtedy po prostu :lol: :lol: )w prawym gornym rogu WLASNEGO (cudzego nie da sie), posta i wtedy mozna z nim robic, co sie chce.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Wojna na rymy

Post autor: bogwar » 02 października 2021, 01:15

Marek G pisze:
01 października 2021, 22:34
Cześć bogwar. Jestem pod wrażeniem twoich rymowanek i w ogóle wpisów na forum, wszędzie ich pełno, ciekawe i pouczające.
Fajnie się czyta. tak trzymaj.
( nie mieszkam w Szwajcarii, ale kiedyś jeszcze na wycieczkę się wybiorę )
Do wojny na rymy nie wystartuję: jesteś najlepszy.

Pozdrawiam.
Witaj na forum. :D
Milo mi, ze ktos docenia moja mierna poezje, :D
bo przy wieszczu Mickiewiczu
to po prostu kawal kiczu. :oops: :oops: :oops:
Staram jednak sie jak moge
rozweselic te zaloge, :P
ktora tu w Szwajcarii zyje,
mieszka, pracuje i pije. :lol: :lol:
I ja rowniez tu przebywam,
choc do Polski wciaz wyrawam
i nie wyobrazam sobie,
zeby spoczac tutaj w grobie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Zapraszam. :D Gdybys mial jakies pytania, pytaj prosze. Powiem co wiem w kazdym temacie. A czego nie wiem, to sie dowiem, albo zapytam, gdzie trzeba. W kazdym razie sprobuje. :D
Pozdrawiam.
bogwar

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: Wojna na rymy

Post autor: Betha » 10 października 2021, 17:11

fault file

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości