Dofinansowanie z programu Czyste powietrze, sprawdź

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
krisjaworski
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2023, 12:29

Dofinansowanie z programu Czyste powietrze, sprawdź

Post autor: krisjaworski » 26 października 2023, 12:31

Szanowni Państwo,
Jestem doradcą specjalizującym się w pomocy osobom o najniższym dochodzie lub nie mających dochodów w tym kraju oraz tym, którzy posiadają dom w Polsce, a także w realizacji kompleksowej termomodernizacji w ramach programu "Czyste Powietrze". Moja misja to pomóc Państwu w uzyskaniu dostępnych dofinansowań oraz w efektywnej modernizacji domu, poprawiając komfort życia, jakość powietrza i obniżając koszty związane z energią.
Oferta mojej pomocy w zakresie termomodernizacji obejmuje:
1. Audyt Energetyczny:
o Przeprowadzimy profesjonalny audyt energetyczny Państwa domu, aby ocenić jego obecny stan energetyczny.
2. Projekt Termomodernizacji:
o Przygotujemy kompleksowy projekt termomodernizacji, który uwzględni Państwa unikalne potrzeby i dostępne środki finansowe.
3. Zlecenie naszym wykonawcom:
o Mamy sprawdzonych wykonawców, którzy przeprowadzą prace zgodnie z projektem.
4. Dofinansowanie:
o Przygotujemy wnioski o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze".
5. Realizacja Projektu:
o Nadzorujemy proces termomodernizacji, dbając o to, aby wszystkie prace były wykonywane zgodnie z planem.
6. Audyt Powykonawczy:
o Przeprowadzimy audyt powykonawczy, aby upewnić się, że Państwa dom spełnia nowe standardy energetyczne.
Jestem tutaj, aby pomóc Państwu w pełnym procesie termomodernizacji - od początkowej koncepcji, przez uzyskanie dofinansowania, aż po zakończenie prac i cieszenie się efektami poprawy efektywności energetycznej.
Proszę o kontakt pod adresem k.jaworski@byenergysolutions.pl lub numerem telefonu +48 503 855 000, aby omówić Państwa potrzeby i zacząć pracę nad kompleksową termomodernizacją Państwa domu.
Z poważaniem,
Krzysztof Jaworski

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości