TABLICA czyli wszystko w jednym

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: bogwar » 21 października 2021, 20:52

Betha pisze:
21 października 2021, 18:27
bogwar pisze:
20 października 2021, 20:20
Betha pisze:
20 października 2021, 20:01


znowu w punkt ;)
Prosze Pana, prosze Pani.
kiedy personel "do bani",
zaden lekarz nic nie zdziala.
Ot i taka prawda cala. :mrgreen: :lol:
no ja tu widze tylko :
-dwoch lekarzy( Pan Dr Shark- specjalizacja: ginekologia i poloznictwo i Pan Dr Konik -specjalizacja: psychiatria i neurologia),
-dwie pielegniarki (Siostra Alicja i Siostra Betha)
i jednego ordynatora( Pan Dr Prof. re-habilitowany Bogwar - wszystkie specjalizacje :P 😁)
i akurat ten personel jest bardzo aktywny, zaangazowany i kompetentny wiec nie wiem o jakim personelu w ogole mowisz.. 😄
No wlasnie jeszcze nie re-......... Na razie mam tylko nizszy stopien. Zeby byc re-......, musialbym odbyc stosun.......kowo dluga edukacje w dziedzinie re-......witalizacji starych czesci ciala. Bo (stosunkowo ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) mlode mam tylko dwie. Mozg i..........mojego p........rzyjaciela, ktory mnie jeszcze nigdy (upsss, tu sklamalem, raz sie zdarzylo, jak sie zbyt duzo wypilo :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :lol: :lol: ) nie zawiodl. Chetnie sie jednak zapisze na re-habilitacje do jakiejs siostry (niejednokrotnie :P) przelozonej. Czy sa tu jakies punkty rehabilitacyjne? :D Zaznaczam, ze w przypadku niektorych zabiegow ;) ;) wymagam, zeby ta siostra miala minimum 35 lat, bo mlodszym.........moge zemdlec w czasie zabiegu i bedzie problem. :lol: :lol:

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 21 października 2021, 20:55

:D :D
Załączniki
IMG-20211021-WA0005.jpg
IMG-20211021-WA0005.jpg (92.69 KiB) Przejrzano 3288 razy
Ostatnio zmieniony 21 października 2021, 21:02 przez Betha, łącznie zmieniany 1 raz.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: bogwar » 21 października 2021, 20:59

Betha pisze:
21 października 2021, 20:55
:D :D
Czy Twoj post oznacza, ze masz ukonczone 35 lat i kwalifikujesz sie do....... nadania mi tytulu?? :P :P

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 21 października 2021, 21:09

bogwar pisze:
21 października 2021, 20:52
Betha pisze:
21 października 2021, 18:27
bogwar pisze:
20 października 2021, 20:20


Prosze Pana, prosze Pani.
kiedy personel "do bani",
zaden lekarz nic nie zdziala.
Ot i taka prawda cala. :mrgreen: :lol:
no ja tu widze tylko :
-dwoch lekarzy( Pan Dr Shark- specjalizacja: ginekologia i poloznictwo i Pan Dr Konik -specjalizacja: psychiatria i neurologia),
-dwie pielegniarki (Siostra Alicja i Siostra Betha)
i jednego ordynatora( Pan Dr Prof. re-habilitowany Bogwar - wszystkie specjalizacje :P 😁)
i akurat ten personel jest bardzo aktywny, zaangazowany i kompetentny wiec nie wiem o jakim personelu w ogole mowisz.. 😄
No wlasnie jeszcze nie re-......... Na razie mam tylko nizszy stopien. Zeby byc re-......, musialbym odbyc stosun.......kowo dluga edukacje w dziedzinie re-......witalizacji starych czesci ciala. Bo (stosunkowo ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) mlode mam tylko dwie. Mozg i..........mojego p........rzyjaciela, ktory mnie jeszcze nigdy (upsss, tu sklamalem, raz sie zdarzylo, jak sie zbyt duzo wypilo :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :lol: :lol: ) nie zawiodl. Chetnie sie jednak zapisze na re-habilitacje do jakiejs siostry (niejednokrotnie :P) przelozonej. Czy sa tu jakies punkty rehabilitacyjne? :D Zaznaczam, ze w przypadku niektorych zabiegow ;) ;) wymagam, zeby ta siostra miala minimum 35 lat, bo mlodszym.........moge zemdlec w czasie zabiegu i bedzie problem. :lol: :lol:
no dobrze.. zwracam honor.. Pan Dr Prof. wielorazowo habilitowany Bogwar🤪🤪

a co do siostry niejednokrotnie przelozonej to ja nie pomoge.. ja tylko jednokrotnie przelozona🤪 taki nie-do-uk troche..😁😁😁wiec moze Siostra Alicja SPROBOWAWSZY 😝😝

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 21 października 2021, 21:12

bogwar pisze:
21 października 2021, 20:59
Betha pisze:
21 października 2021, 20:55
:D :D
Czy Twoj post oznacza, ze masz ukonczone 35 lat i kwalifikujesz sie do....... nadania mi tytulu?? :P :P
nie.. obrazek NIE WLAS 🤪(jak to MISZCZE nieraz pisza;) i musialam go przerabiac..

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: bogwar » 21 października 2021, 21:15

bogwar pisze:
21 października 2021, 20:59
Betha pisze:
21 października 2021, 20:55
:D :D
Czy Twoj post oznacza, ze masz ukonczone 35 lat i kwalifikujesz sie do....... nadania mi tytulu?? :P :P
Fajnie, ze sie zreflektowalas, :P bo Twoj post bez zalacznika wygladal dziwnie (zachecajaco). ;) ;) :P Gwoli scislosci jednak (jak wiesz jestem szczegolarzem do bolu :mrgreen: :mrgreen: ), ten co wymyslil te obrazki, byl jednak "niedouczonym madrala", :mrgreen: bo sedes sie czysci szczotka po podniesieniu rowniez deski sedesowej :mrgreen: , a nie tylko klapy Abb.4 :lol: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: bogwar » 21 października 2021, 21:19

bogwar pisze:
21 października 2021, 21:15
bogwar pisze:
21 października 2021, 20:59
Betha pisze:
21 października 2021, 20:55
:D :D
Czy Twoj post oznacza, ze masz ukonczone 35 lat i kwalifikujesz sie do....... nadania mi tytulu?? :P :P
Fajnie, ze sie zreflektowalas, :P bo Twoj post bez zalacznika wygladal dziwnie (zachecajaco). ;) ;) :P Gwoli scislosci jednak (jak wiesz jestem szczegolarzem do bolu :mrgreen: :mrgreen: ), ten co wymyslil te obrazki, byl jednak "niedouczonym madrala", :mrgreen: bo sedes sie czysci szczotka po podniesieniu rowniez deski sedesowej :mrgreen: , a nie tylko klapy Abb.4 :lol: :lol:
Sorry, mam oczywiscie nadzieje, ze........ jest.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 21 października 2021, 21:25

Betha pisze:
21 października 2021, 21:12
bogwar pisze:
21 października 2021, 20:59
Betha pisze:
21 października 2021, 20:55
:D :D
Czy Twoj post oznacza, ze masz ukonczone 35 lat i kwalifikujesz sie do....... nadania mi tytulu?? :P :P
nie.. obrazek NIE WLAS 🤪(jak to MISZCZE nieraz pisza;) i musialam go przerabiac..
i a propos MISZCZA😄 cos mi sie przypomnialo.. to mozna 100 razy ogladnac i za kazdym razem miseczka sie cieszy😊

https://youtu.be/ViGCnJ7Li7g

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 21 października 2021, 21:33

bogwar pisze:
21 października 2021, 21:15
bogwar pisze:
21 października 2021, 20:59
Betha pisze:
21 października 2021, 20:55
:D :D
Czy Twoj post oznacza, ze masz ukonczone 35 lat i kwalifikujesz sie do....... nadania mi tytulu?? :P :P
Fajnie, ze sie zreflektowalas, :P bo Twoj post bez zalacznika wygladal dziwnie (zachecajaco). ;) ;) :P Gwoli scislosci jednak (jak wiesz jestem szczegolarzem do bolu :mrgreen: :mrgreen: ), ten co wymyslil te obrazki, byl jednak "niedouczonym madrala", :mrgreen: bo sedes sie czysci szczotka po podniesieniu rowniez deski sedesowej :mrgreen: , a nie tylko klapy Abb.4 :lol: :lol:
PRZYZNAWSZY- nie przygladalam sie..ale jesli mamy byc jeszcze bardziej szczegolowi to na trzech pierwszych Abb. klapy wcale nie ma.. ten malarz to faktycznie po jakims jednym glebszym chyba byl😝😝

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: bogwar » 21 października 2021, 21:41

Betha pisze:
21 października 2021, 21:09
no dobrze.. zwracam honor.. Pan Dr Prof. wielorazowo habilitowany Bogwar🤪🤪

a co do siostry niejednokrotnie przelozonej to ja nie pomoge.. ja tylko jednokrotnie przelozona🤪 taki nie-do-uk troche..😁😁😁wiec moze Siostra Alicja SPROBOWAWSZY 😝😝
Ojojoj, dziewczyno :shock: :shock: , to ty jeszcze zycia nie znasz :? :? :? . No chyba, ze jednokrotnie, ale przez wielu. :mrgreen: :lol: :lol: To tak jak z piciem na imprezie. :P Ja np. zawsze pije tylko 2 kieliszki. Pierwszy i..........kilkadziesiat drugich. :mrgreen: :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości