TABLICA czyli wszystko w jednym

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 10 października 2021, 11:52

Shark pisze:
10 października 2021, 11:41
Trudny temat wizji Orwella by móc to wytłumaczyć słowem pisanym.
Dużo aspektów życia porusza ,ogólnie daje nam do zrozumienia że człowiek dla chęci zysku potrafi przejąć instynkty zwierząt bez zahamowań by osiągnąć cel .
Wartości podstawowe idą w bok gdy chodzi o zysk.
Każdy z nas tego doświadcza na własnej skórze i sami po części uczestniczymy w tym "zezwierzęcenie"i nie pisze tego by obrazić kogoś tylko by pokazać że Corwell miał rację przedstawiając świat rządzony przez zwierzęta bo nimi jesteśmy zapominając że byliśmy ludźmi
trafiles w punkt👍

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 10 października 2021, 12:13

a co do Jackowskiego to sie nie zgodze.. nie jest "wypromowany" przez media a odwrotnie media sie na nim promuja..on zaczynal jeszxze w swiecie czarno-bialych telewizorow, braku komorek czy internetu wiec gdzie tu mowa o jakiejs promocji.. nie mowie ze jest "Α i Ω" ale wiele zdarzen przewidzial.. chocby smierc Kaczynskiego czy innych tragicznych zdarzen..chociaz ta jego dzialalnosc nie nalezy akurat do moich wielkich zainteresowan.. to co w moim mniemaniu jest najwazniejsze -pomaga ludziom w odnajdywaniu zaginionych bliskich lub pomogl rowniez w skazaniu winnych smierci kilku osob.. sama rowniez mialam z nim kontakt wiec wiem o czym mowie (nie jestem glupim naiwnym dziewczeciem).. a ze telepatia to temat jeszcze malo poznany nie znaczy ze nie istnieje i moze tym samym dawac wielu sceptykom pole do popisu.. twierdza oni ze jesli nie jest znany mechanizm dzialania efekt jest malo wiarygodny.. tyle tylko ze analogicznie z funkcjonowaniem naszego organizmu jest podobnie.. naukowcy jeszcze wielu rzeczy nie odkryli a przeciez zyjemy, rodzimy sie, rozwijamy nie majac pojecia o wielu mechanizmach zachodzacych w ciele.. a wiec teoretycznie powinnismy NIE wierzyc w to ze w ogole zyjemy a tak przeciez nie jest
Ostatnio zmieniony 10 października 2021, 13:28 przez Betha, łącznie zmieniany 4 razy.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 10 października 2021, 13:06

zmiany w unii europejskiej

https://youtu.be/353XQn2ACr4

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 10 października 2021, 13:18

a tu troche "do smichu, do chichu" 😃
z dedykacja dla bogwara.. moze dlatego nie chce sie zenic.. :lol:

https://www.mypolacy.de/files/wall/5c32 ... 9e8a26.jpg

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Shark » 10 października 2021, 14:14

My wiemy ile musimy by egzystować w tym świecie ,naukowcy tłumaczą mam jak to wszystko działa choć ilu ludzi tyle teorii.Nawet w ich gronie są odmienne zdania i ite i te poparte badaniami więc komu wierzyć.
Trzeba wierzyć samemu że to co widzę istnieje, że jest, a nie jest to efekt wyobraźni czy jakiegoś wyimaginowana rzeczywistość.

Próbuje wyobrazić sobie ciebie ,zrobić obraz psychologiczny Twój, po tym co piszesz ,na tej podstawie i przyznaje trudny przypadek jesteś bo każdym następnym postem burzysz obraz jaki sobie o Tobie stworzyłem.

A co do tego że napisałaś"trafiłeś w punkt" to dzięki ,bo jedynie co trafiam bezbłędnie to w punkt"G"a tu widzę że i w inne potrafię.To tak dla rozluźnienia bo ciężkie tematy dałaś na niedzielę.
"Dreszcze"film dobry ,realia tamtych czasów i z łezka się wracado tamtych bo było ciężko ale jakoś lepiej .
Ja lata 80 i 90 wspominam najlepiej bo potem zaczoł się wyścig szczurów , który trwa do dziś

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 10 października 2021, 14:35

"
Próbuje wyobrazić sobie ciebie ,zrobić obraz psychologiczny Twój, po tym co piszesz ,na tej podstawie i przyznaje trudny przypadek jesteś bo każdym następnym postem burzysz obraz jaki sobie o Tobie stworzyłem"

hmm zaskoczyles mnie.. nie wiedzialam ze moge byc obiektem jakichs glebszych analiz..:) a tu prosze.. takie wyroznienie..;) wiec analizuj, testuj i wnioskuj bo jestem ciekawa rezultatu..😃 mam nadzieje ze nie jest ze mna az tak zle i ze dasz mi o tych wnioskach szybko znac.. moze dowiem sie czegos nowego o sobie.. kto wie.. a moze jeszcze wyciagne z tego pozytywne wnioski na przyszlosc... to moze byc ciekawe doswiadczenie.. jestem otwarta, rowniez na konstruktywna krytyke.. w koncu jestem tylko czlowiekiem.. ale by Ci moze troszke dopomoc w tej Twojej analizie i wskazac dobry kierunek powiem, ze jestem tylko prosta dziewczyna ktora kocha nature i chce byc z nia i w niej szczesliwa..😊 a wiec mysl, pisz i analizuj.. czekam😊

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Shark » 10 października 2021, 15:04

Szczęście to pojęcie względne.Dla niektórych do szczęścia potrzeba niewiele inny jest szczęśliwy gdy kupi 7 Lamborghini.Szczescie też raz jest raz nas opuszcza i trzeba dążyć by je znaleźć.Wiec tym że chcesz być szczęśliwa wiele podpowiedzi nie dostarczylaś.
A co do tego że jesteś prostą dziewczyną piszesz to też jakaś zmyłka i sprowadzenie mnie na fałszywy trop bo kto czyta Corwella i poleca film choć dobry ale trudny dający do myślenia bo lekką rozrywką nie jest.
Tak jak mówisz będę cię obserwował bo jesteś narazie połączeniem nocy i dnia a to wbrew naturze w naszym czasie środkowoeuropejskim.
Jak zarysuje mi się Twój wyraźniejszy obraz to napiszę ,narazie jesteś zagadką ,ale powoli popracuje nad Tobą ,nie masz mi chyba tego za złe.My faceci jesteśmy prości do rozgryzienia i nie potrzeba żadnych studiów psychologicznych by zakwalifikować nas do którejś z grup,wy kobiety za bardzo złożoną psychikę macie i trzeba nieźle pogłówkować by wiedzieć z kim ma się do czynienia

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 10 października 2021, 15:22

jakzebym mogla sprowadzic Cie na falszywy trop? 😉 to nie w moim stylu..😊 a moglabym wiedziec kiedy beda pierwsze rezultaty Twojej pracy?

Shark
Posty: 45
Rejestracja: 04 września 2021, 09:48
Miasto: Zurich

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Shark » 10 października 2021, 15:31

Pierwsze już są ale poczekaj na całokształt, będziesz pierwsa wiedziała.
Jesteś moją "Muzą" narazie, powolutku ulepie z tych kawałków całość.

Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

Re: TABLICA czyli wszystko w jednym

Post autor: Betha » 10 października 2021, 15:43

no dobrze.. nic juz nie mowie.. czekam🙂

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości