Pytania do Bogwara. Referat.

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
LAIK-onik
Posty: 158
Rejestracja: 26 stycznia 2021, 21:44
Miasto: Gdańsk

Re: Pytania do Bogwara. Referat.

Post autor: LAIK-onik » 07 lutego 2021, 14:07

Widzę ,ze masz melodię do pisania, w sensie płodny jesteś.
Nie ogłaszam się w necie na schadzki romantyczne i to nie ja spotkałem się z Twoją córka. I to jeszcze dwa razy. Cztery razy po dwa razy, osiem razy, raz po raz i nad ranem ze dwa razy...
Coś mnie się wydaje ,ze nie masz tu dyskutanta i zapraszasz do dyskusji w "ciepłym" wątku.
bogwar pisze: Bo zeby dyskutowac o odchylach, trzeba najpierw okreslic baze, czyli "norme". Co jest wiec aktualnie "norma" , a co "odchylem od normy"???? :?: To wspanialy temat na odrebny watek. Ja oczywiscie swoje poglady mam, ale mam rowniez argumenty. Zdaja sobie jednak sprawe, ze istnieja rowniez inne, wcale nie gorsze od moich. Zapraszam do dyskusji. Z argumentami oczywiscie. :D

Pewnie zwiódł Ciebie mój tekst, na który wyraziłeś zdziwienie i moje pro tęczowe wyjaśnienie, jako całość. Wręcz przeciwnie, mógłbym nazwać siebie homofobem i to byłoby zgodne z moimi obserwacjami, co do tych środowisk (chyba 59 odmian). Nie podzielam ich nachalnej, publicznie wyznawanej odmienności, którą starają się prezentować, jako obowiązujący trend. Każda próba krytyki czy kontestacji ideologii LGBt+ budzi w nich agresję, a zarazem prowokacje z ich strony przenoszoną na inne grupy społeczne. Obrzydzili mi tęczę jako zjawisko meteorologiczne, choć ich tęcza jest uboga w ilość kolorów(6). Ideowo stoję po przeciwnej stronie, ponieważ uczestniczą w każdej zadymie ulicznej ze swoimi kolorowymi sztandarami, profanują wartości innych grup, biorąc na celownik przedmioty kultu religijnego. Mają gęby wypchane... tolerancją, demokracją, wolnością słowa etc., ale tylko na własne cele i jako oręż do walki z przeciwnikami. Przypomina to przedsiębiorstwo typu "holokaust", gdzie każdy antysemita jest publicznie piętnowany i rujnowana jest jego kariera i życie, vide Mel Gibson.
Pozdrawiam.
Laj -Konik( na biegunach)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości