Prośba o pomoc w chorobach

Tematy niezwiązane z kategoriami powyżej
bogwar
Posty: 934
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: bogwar » 15 kwietnia 2023, 14:01

Grzegorz 7952 pisze:
04 kwietnia 2023, 20:12
Co mam powiedzieć Boguś.Jak dotąd ty i tylko ty mnie wspierasz ,chociaż jesteśmy dla siebie obcy.No cóż mam nadzieję ,ze ktoś z forumowiczów okaże mi trochę serca ,może :?: :?:
Grzesiu, nikt Ci tu nie pomoze, (poza tymi, ktorzy Cie juz wsparli :P ), bo Polacy to biedacy. Szwajcaria to bogaty kraj biednych ludzi. Pamietaj o tym. :D Dlatego ja zyje w Polsce. Tu tylko pracuje. I wiem co pisze, bo pracuje tu juz 15 lat. :mrgreen: :lol: Nie jestem wiec nowicjuszem, jak niektorym sie wydaje. :evil: W ostatnim tygodniu byla zadyma na budowie (mnie nie dotyczyla :P ), bo jakas pop.......,a polska firma zatrudnila (wcisnela) chlopakow za smieszne pieniadze i zaraz sie zjechali zwiazkowcy. I dobrze k...a mac. :lol: W kwestii przepisow, jesli juz tu jestesmy, w Szwajcarii zadna firma spoza Szwajcarii nie ma prawa zatrudnic pracownika NAJEMNEGO, co podkreslam duzymi literami, bezposrednio na umowe o prace.
Poza oczywiscie 90dniowa w skali roku kalendorzowego mozliwoscia swiadczenia uslug jako polska zarejestrowana w Polsce firma. Niektorym sie jednak zdaje, ze jest inaczej. No coz, z braku wiedzy tak bywa koledzy. :mrgreen: :lol: :lol: I niech tu jakis prawnik zaprzeczy. :evil: :mrgreen:

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 16 kwietnia 2023, 07:31

Ahh Bogusław.Najważniejsze ,że Ty i jeszcze kilka innych osób nie z tego forum mnie wsparło,bez cukrowania Ty najwięcej :D :D .
Nikogo nie zmuszę do pomagania mi i nie zamierzam zmuszać/wymuszać,jest to wola każdego :!: :!: .Na szczęście są tacy jak Ty lub inni ,którzy mają empatię i dobro,nie kupują trumien z kieszeniami.Powiem Ci szczerze karma wraca jestem tego pewien :!: :mrgreen:
To bardzo smutne ,że jako naród nie jesteśmy zjednoczeni.trochę jakieś 10 lat jeżdziłem za chlebem po świecie i generalnie Polak jak mi nie zaszkodził to mi pomógł :mrgreen: ,chociaż sa wyjątki od reguły.Jestem /mam nadzieję ,że sprawy z Zusem wygram(Zakład Utylizacji Społecznej) :mrgreen: :mrgreen: może zdrowie mi pozwoli na pracę ,budowlanka już raczej nie wchodzi w rachubę ale mogę być też cieciem ,nie ważne ,ważne żeby uczciwie zarobić :D :D

Ps.

Jajca zaczynają się goić :D :D

Pozdrawiam Cię

Grzegorz 7952
Posty: 25
Rejestracja: 13 lipca 2022, 19:11
Miasto: Żagań

Re: Prośba o pomoc w chorobach

Post autor: Grzegorz 7952 » 16 kwietnia 2023, 07:43

Gdyby każdy kto czytał moje wypociny wpłacił bo jednym euro lub jednym franku a widzę ,ze było ponad 1000 odsłon moich wypocin :mrgreen: :mrgreen: ,była by to nie zła pomoc dla mnie

Pozdrawiam wszystkich czytających moje wypociny :D :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości