wycieczka po Zurychu :)

Komentarze na temat wydarzeń i 'newsów'
Betha
Posty: 146
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 17:43
Miasto: Zurych

wycieczka po Zurychu :)

Post autor: Betha » 09 września 2021, 18:28

z tego co widze poprzedni post nie przeszedl wiec pisze jeszcze raz.. czy mialby ktos czas i ochote w niedziele oprowadzic mnie troszke po Zurychu? atrakcje, fajne miejsca itp.. jestem tu nowa i calkiem zielona;) zapraszam do kontaktu i pozdrawiam rodakow :)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: wycieczka po Zurychu :)

Post autor: bogwar » 11 września 2021, 02:11

Betha pisze:
09 września 2021, 18:28
z tego co widze poprzedni post nie przeszedl wiec pisze jeszcze raz.. czy mialby ktos czas i ochote w niedziele oprowadzic mnie troszke po Zurychu? atrakcje, fajne miejsca itp.. jestem tu nowa i calkiem zielona;) zapraszam do kontaktu i pozdrawiam rodakow :)
Witaj oficjalnie (bo znamy sie juz troche przez priva). :D :D
Ide o zaklad, ze nikt sie nie zglosi, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chyba, ze.............bede to ja, ale nie po Zurychu, tylko po Bernie i niestety nie w najblizsza niedziele, ani w trzy kolejne. :( :(
W Zurychu znam tylko kilka lokali, w ktorych bylem na imprezach z Forumowiczami z poprzedniego forum, przejazdzke po jeziorze statkiem, Landesmuseum Zürich obok dworca kolejowego no i lotnisko Kloten, chociaz to tylko Zurych z nazwy, bo to juz peryferie Zurychu. (tam to rzeczywiscie moglbym Cie oprowadzic, bo znam je "od podszewki" :lol: :lol: :lol: )
Pozdr.
bogwar :D :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości