Opiekunka dziecięca z doświadczeniem i wykształceniem

Dla osób szukających pracy
Ewli89
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2021, 21:42
Miasto: Berno

Opiekunka dziecięca z doświadczeniem i wykształceniem

Post autor: Ewli89 » 17 maja 2021, 11:34

Witam,

W związku z pewnymi, nieoczekiwanymi zmianami w moim obecnym miejscu pracy, szukam nowego zajęcia. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie poparte referencjami. Mogę podjąć pracę u rodziny prywatnej oraz kicie. Dojazd nie stanowi dla mnie problemu. Proszę o wiadomość prywatną, gdyby ktoś słyszał o opisywanym przeze mnie stanowisku pracy. W chwili obecnej jako zajęcie dodatkowe

Dziękuję!

Szeffi
Posty: 6
Rejestracja: 11 sierpnia 2019, 21:21
Miasto: Horgen

Re: Opiekunka dziecięca z doświadczeniem i wykształceniem

Post autor: Szeffi » 11 listopada 2021, 20:47

Czy w dalszym ciągu szuka Pani pracy? Szukamy opiekunki i pomocy domowej.
Jeżeli tak to proszę o odpowiedz na e-mail: szeffi1@gmail.com.
Pozdrawiam
Ania

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Opiekunka dziecięca z doświadczeniem i wykształceniem

Post autor: bogwar » 12 listopada 2021, 02:36

Ewli89 pisze:
17 maja 2021, 11:34
Witam,

W związku z pewnymi, nieoczekiwanymi zmianami w moim obecnym miejscu pracy, szukam nowego zajęcia. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie poparte referencjami. Mogę podjąć pracę u rodziny prywatnej oraz kicie. Dojazd nie stanowi dla mnie problemu. Proszę o wiadomość prywatną, gdyby ktoś słyszał o opisywanym przeze mnie stanowisku pracy. W chwili obecnej jako zajęcie dodatkowe

Dziękuję!
Sorry, ze sie wcinam, ale nie "uzurpuje" sobie zadnych praw do wypowiedzi w kazdym temacie, co mi zarzucala jedna z Forumowiczek. :mrgreen: :evil: Chcialbym tylko wyjasnic slowo uzyte w poscie. Naprawde w dobrej wierze. :D Bo wyobrazcie sobie, ze Polak, specjalista IT, znajacy perfekt angielski (w takim zawodzie to norma) majacy duze szanse na znalezienie pracy w CH nawet nie znajac niemieckiego, francuskiego czy wloskiego (retoromanski pomijam), a ze na co dzien moze miec problemy w porozumieniu sie np. w sklepie, to juz jego ryzyko (kto jednak nie ryzykuje, nie pije szampana :P :lol: ) i majacy male dzieci sie waha, bo nie wie jak w tej Szwajcarii jest. I dobrze, ze sie waha :P , zanim podejmie wazna decyzje zyciowa. Zanim jednak ja podejmie, dobrze, zeby wiedzial na co sie pisze. :P A slowo uzyte w poscie, czyli kicie w mianowniku oznacza Kita, czyli po niemiecku Kindertagesbetreuung, co oznacza calodzienna opieke przedszkolna dla dzieci w wieku chyba 3-7 lat. W odroznieniu od Kindergarten, czyli przedszkola, ktore zapewnia opieke tylko do poludnia (czasem rowniez obiad). Cena jest oczywiscie inna w tych przypadkach. Dobrze jednak z tego sobie zdawac sprawe, bo to moze byc kwestia, czy mnie stac i przyjezdzam z rodzina (co polecam serdecznie, ale tylko czywiscie jesli mnie stac, bo do tego jednak trzeba doliczyc Krankenkasse na kazdego czlonka rodziny z pieniedzy "na reke", odpowiednio wieksze mieszkanie no i utrzymanie rodziny, samochodu itd.), czy nie ( i wtedy rodzina zostaje w kraju, a ja gonie jak najczesciej do domu, dopiescic zone lub kochanke (bo jak nie ja, to zrobi to ktos inny :mrgreen: :lol: :lol: ) i ucalowac dzieciska kochane :D :D . Pamietajcie o tym. Nie wiecie, ilu moich kolegow sie rozwiodlo lub musieli szukac nowej kochanki z powodu rozlaki. :( :( O tym jednak nikt glosno nie mowi. :evil: :mrgreen: Wsczyscy tylko widza ile to sie w tej Szwajcarii zarabia. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Dla uzmyslowienia sprawy polecam link ponizej. Oczywiscie jednym (no dobra, dwoma :mrgreen: :lol: ) kliknieciem mozna go przetlumaczyc na polski.

https://www.familienleben.ch/kind/betre ... ritik-5006

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości