Praca na początek

Dla osób szukających pracy
Krzysztof89
Miasto: Katowice

Praca na początek

Post autor: Krzysztof89 » 14 września 2022, 14:24

Witam wszystkich,

Dopiero zaczynam naukę niemieckiego, dlatego wiem na czym stoję i jestem świadomy fali hejtu i nienawiści części Polaków ze Szwajcarii na "takich".

Po wstępie, do sedna:
Szukam pracy na początek, żeby się zahaczyć i poznać Szwajcarie, żadnej pracy się nie boję(magazyn, produkcja, ogrodnictwo).
Praca pomocnika w budowlance byłaby idealna(regipsy, dachy, rusztowania).

Gdyby ktoś coś, proszę o priv.

bogwar
Miasto: Berno/Warszawa

Re: Praca na początek

Post autor: bogwar » 16 września 2022, 23:55

Krzysztof89 pisze:
14 września 2022, 14:24
Witam wszystkich,

Dopiero zaczynam naukę niemieckiego, dlatego wiem na czym stoję i jestem świadomy fali hejtu i nienawiści części Polaków ze Szwajcarii na "takich".

Po wstępie, do sedna:
Szukam pracy na początek, żeby się zahaczyć i poznać Szwajcarie, żadnej pracy się nie boję(magazyn, produkcja, ogrodnictwo).
Praca pomocnika w budowlance byłaby idealna(regipsy, dachy, rusztowania).

Gdyby ktoś coś, proszę o priv.
Witam Ciebie. :D
Czemu uwazasz, ze spotka Cie hejt i nienawisc czesci Polakow ze Szwajcarii na "takich". Przez chwile odebralem to osobiscie, bo rzeczywiscie "tepie" na Forum glupote w zarodku, ale Twoje ogloszenie nie jest przeciez glupie. Co najwyzej troche naiwne. Nie jest tez wzorcem, na ktory "poleci" jakis pracodawca. Zreszta na naszym Forum mozna , co najwyzej, znalezc prace "z polecenia", bo przeciez pracodawcy tu nie zagladaja. A z tym poleceniem tez uwazaj prosze, bo jak pisalem we wczesniejszych postach, zdarzaja sie mendy, ktore za znalezienie pracy Rodakowi , kasuja konkretna kase, co jest po prostu obrzydliwe. :evil: :cry: . Jak wielokrotnie podkreslalem, jestem czlowiekiem "do bolu" konkretnym i stapajacym po ziemi. Niektorzy jednak traktuja mnie czasem jako "buraka", "prostaka", "nieudacznika", "bufona" i jeszcze kogos tam. A ja staram sie zawsze przedstawic sytuacje "do bolu" realnie, zeby nie bylo rozczarowan. Co najwyzej mile zaskoczenie. Takich ludzi jednak czasem traktuje sie jako hejterow wlasnie. Dlaczego? Tu pytam tylko o siebie, bo zawsze wystepuje we wlasnym imieniu i nikogo nie reprezentuje. :mrgreen: A jesli juz, to o tym informuje. :D
Pozdrawiam.
bogwar

ODPOWIEDZ