Pomoc psychologiczna w Zurychu

Dla osób szukających lub oferujących usługi
Iwi8
Posty: 2
Rejestracja: 08 września 2019, 14:24
Miasto: Zurych

Pomoc psychologiczna w Zurychu

Post autor: Iwi8 » 18 listopada 2019, 10:24

Jeśli zmagasz się ze stresem związanym z życiem za granicą, uczuciem osamotnienia, poczuciem odrzucenia i braku sensu życia, doświadczasz trudności w swoim związku lub masz problemy z jego stworzeniem, przechodzisz przez stresujący okres w swoim życiu, nie radzisz sobie z trudną sytuacją czy też po prostu jesteś zainteresowany głębszym poznaniem siebie i rozwojem osobistym – zapraszam na konsultacje, a następnie na terapię do mojego gabinetu w Zurychu (łatwy i szybki dojazd z Dworca Głównego w Zurychu).
Sesja: Psychoterapia Psychodynamiczna
Czar trwania sesji: 50 min.
Cena: 50 CHF/ zniżka dla studentów i osób nie mających pracy
Iwona Hałgas, psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie czteroletniego szkolenia i certyfikacji.

Kontakt tel: 076 688 1108
lub przez stronę FB: https://www.facebook.com/Gabinet-Psycho ... 449966839/

O mnie
Kształcę się i rozwijam swój warsztat psychoterapeutyczny w czteroletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Pracuję w nurcie psychodynamicznym, głównie z osobami dorosłymi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów, w nurcie psychodynamicznym.
Jako psychoterapuetka kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Dużą wagę przywiązuję do ochrony danych osobowych i poufności informacji przekazywanych mi przez pacjentów.
Zasady dotyczące sesji psychoterapeutycznych są omawiane i ustalane w trakcie pierwszych spotkań z pacjentem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości