WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Dla osób szukających lub oferujących usługi
247amz
Posty: 3
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 15:47

WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: 247amz » 16 lutego 2021, 17:14

OBSŁUGA SPRZEDAŻY NA AMAZON
★ Bezpieczne zakładanie konta Seller.
★ Wystawianie produktów do sprzedaży („aukcje”).
★ Tworzenie listingu – teksty pisane (nie tłumaczone!) przez copywriterów w ich języku ojczystym.

Aktualnie dostępne języki: angielski, niemiecki, polski, włoski, francuski, hiszpański, niderlandzki, szwedzki, portugalski, turecki, arabski, japoński, mandaryński, hindi, czeski.

Tworzymy (w zgodzie z Amazon Style Guide):
- optymalny tytuł
- bullet points / właściwości
- opis
- i na życzenie teksty do A+.
Ostatnio zmieniony 05 marca 2021, 10:30 przez 247amz, łącznie zmieniany 1 raz.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: bogwar » 20 lutego 2021, 03:36

Szanowni Admini, prosze natychmiast skasowac ten post. To kolejni naciagacze.

247amz
Posty: 3
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 15:47

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: 247amz » 20 lutego 2021, 09:26

bogwar pisze:
20 lutego 2021, 03:36
Szanowni Admini, prosze natychmiast skasowac ten post. To kolejni naciagacze.
Witam, nie wiem o co chodzi temu panu co napisał ten komentarz. Nie jesteśmy oszustami, tylko agencją która pomaga sprzedawać na Amazonie.
Pozdrawiam
Weronika Lednik

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: bogwar » 20 lutego 2021, 20:34

247amz pisze:
20 lutego 2021, 09:26
bogwar pisze:
20 lutego 2021, 03:36
Szanowni Admini, prosze natychmiast skasowac ten post. To kolejni naciagacze.
Witam, nie wiem o co chodzi temu panu co napisał ten komentarz. Nie jesteśmy oszustami, tylko agencją która pomaga sprzedawać na Amazonie.
Pozdrawiam
Weronika Lednik
Witam Pani Weroniko. :D :D
Milo, ze Pani zareagowala na mojego posta, bo generalnie o to mi chodzilo, czyli o reakcje. Naciagacze generalnie nie reaguja.
Wlasnie rozmawialem przez telefon z Panem z Waszej firmy. Poczatek rozmowy nie byl obiecujacy, ale doszlismy w koncu do jednego wspolnego wniosku i tak, jak mu obiecalem, chcialbym "odszczekac" slowa "kolejni naciagacze". Generalnie firma wyglada na wiarygodna i chcialbym Wam zyczyc powodzenia w interesach. :P Zwlaszcza po uwzglednieniu tego wspolnego wniosku, czyli podaniu chociazby nr wpisu do KRSu dla sprawdzenia legalnosci dzialania firmy. Pan, z ktorym rozmawialem obiecal, ze sie nad tym zastanowi, a ja zgodnie z obietnica "odszczekalem" swoje.
Jeszcze raz przepraszam wlasciciela podanego nr za "nocny", a rowniez weekendowy, czyli dzisiejszy telefon. Zasugerowalem sie tym, ze firma dziala 24/7, czyli "na okraglo", ale rzeczywiscie nie dotyczylo to podanego nr tel.
Pozdrawiam
bogwar

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: bogwar » 27 lutego 2021, 02:57

bogwar pisze:
20 lutego 2021, 20:34
247amz pisze:
20 lutego 2021, 09:26
bogwar pisze:
20 lutego 2021, 03:36
Szanowni Admini, prosze natychmiast skasowac ten post. To kolejni naciagacze.
Witam, nie wiem o co chodzi temu panu co napisał ten komentarz. Nie jesteśmy oszustami, tylko agencją która pomaga sprzedawać na Amazonie.
Pozdrawiam
Weronika Lednik
Witam Pani Weroniko. :D :D
Milo, ze Pani zareagowala na mojego posta, bo generalnie o to mi chodzilo, czyli o reakcje. Naciagacze generalnie nie reaguja.
Wlasnie rozmawialem przez telefon z Panem z Waszej firmy. Poczatek rozmowy nie byl obiecujacy, ale doszlismy w koncu do jednego wspolnego wniosku i tak, jak mu obiecalem, chcialbym "odszczekac" slowa "kolejni naciagacze". Generalnie firma wyglada na wiarygodna i chcialbym Wam zyczyc powodzenia w interesach. :P Zwlaszcza po uwzglednieniu tego wspolnego wniosku, czyli podaniu chociazby nr wpisu do KRSu dla sprawdzenia legalnosci dzialania firmy. Pan, z ktorym rozmawialem obiecal, ze sie nad tym zastanowi, a ja zgodnie z obietnica "odszczekalem" swoje.
Jeszcze raz przepraszam wlasciciela podanego nr za "nocny", a rowniez weekendowy, czyli dzisiejszy telefon. Zasugerowalem sie tym, ze firma dziala 24/7, czyli "na okraglo", ale rzeczywiscie nie dotyczylo to podanego nr tel.
Pozdrawiam
bogwar
Zgodnie z obietnica osobista, ktora dalem w wiadomosci prywatnej Pani Weronice, chcialbym promowac firme, ktora wg moich danych wydaje sie byc wiarygodna. Prosilbym tylko, zgodnie z ustaleniem w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy (nad czym mial sie zastanowic), w imieniu ewentualnych klientow, o nr wpisu do KRSu.
Pozdrawiam.
bogwar

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: bogwar » 27 lutego 2021, 21:35

bogwar pisze:
27 lutego 2021, 02:57
Zgodnie z obietnica osobista, ktora dalem w wiadomosci prywatnej Pani Weronice, chcialbym promowac firme, ktora wg moich danych wydaje sie byc wiarygodna. Prosilbym tylko, zgodnie z ustaleniem w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy (nad czym mial sie zastanowic), w imieniu ewentualnych klientow, o nr wpisu do KRSu.
Pozdrawiam.
bogwar
Witam Pania Weronike. Witam rowniez Przedstawiciela firmy, z ktorym rozmawialem tydzien temu. :D
Czy podanie nr wpisu do KRSu, czyli do Krajowego Rejestru Sadowego, czemu podlegaja wszystkie legalnie funkcjonujace firmy w Polsce, stanowi jakis problem??? :?: :shock: To nie sa jakies wrazliwe dane firmy. To podstawowe dane kazdej legalnie funkcjonujecej firmy w Polsce. O co wiec chodzi??? :shock: :shock: I niech ktos mi tu publicznie zaprzeczy. :evil: :evil: :evil: :evil:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: bogwar » 07 marca 2021, 02:31

bogwar pisze:
27 lutego 2021, 21:35
bogwar pisze:
27 lutego 2021, 02:57
Zgodnie z obietnica osobista, ktora dalem w wiadomosci prywatnej Pani Weronice, chcialbym promowac firme, ktora wg moich danych wydaje sie byc wiarygodna. Prosilbym tylko, zgodnie z ustaleniem w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy (nad czym mial sie zastanowic), w imieniu ewentualnych klientow, o nr wpisu do KRSu.
Pozdrawiam.
bogwar
Witam Pania Weronike. Witam rowniez Przedstawiciela firmy, z ktorym rozmawialem tydzien temu. :D
Czy podanie nr wpisu do KRSu, czyli do Krajowego Rejestru Sadowego, czemu podlegaja wszystkie legalnie funkcjonujace firmy w Polsce, stanowi jakis problem??? :?: :shock: To nie sa jakies wrazliwe dane firmy. To podstawowe dane kazdej legalnie funkcjonujecej firmy w Polsce. O co wiec chodzi??? :shock: :shock: I niech ktos mi tu publicznie zaprzeczy. :evil: :evil: :evil: :evil:
Kolejny tydzien mija , a informacja niczyja. :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:
Owszem, niektore firmy, jak, np. jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza lub spolka cywilna (obie formy dzialalnosci gwarantuja jednak pokrycie ewentualnych zobowiazan wlasnym majatkiem osobistym, za co placa zdecydowanie mniejszy podatek dochodowy), nie maja obowiazku wpisu do KRSu. Maja jednak wtedy obowiazek wpisu do CEIDG, czyli do Centralnej Ewidencji i Informacji o Dzialalnosci Gospodarczej. Czy sie myle? :evil: :evil: :evil: O co wiec chodzi? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Zaczynacie mnie wkurzac. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A mialem Was promowac. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: bogwar » 07 marca 2021, 03:30

bogwar pisze:
07 marca 2021, 02:31
bogwar pisze:
27 lutego 2021, 21:35
bogwar pisze:
27 lutego 2021, 02:57
Zgodnie z obietnica osobista, ktora dalem w wiadomosci prywatnej Pani Weronice, chcialbym promowac firme, ktora wg moich danych wydaje sie byc wiarygodna. Prosilbym tylko, zgodnie z ustaleniem w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy (nad czym mial sie zastanowic), w imieniu ewentualnych klientow, o nr wpisu do KRSu.
Pozdrawiam.
bogwar
Witam Pania Weronike. Witam rowniez Przedstawiciela firmy, z ktorym rozmawialem tydzien temu. :D
Czy podanie nr wpisu do KRSu, czyli do Krajowego Rejestru Sadowego, czemu podlegaja wszystkie legalnie funkcjonujace firmy w Polsce, stanowi jakis problem??? :?: :shock: To nie sa jakies wrazliwe dane firmy. To podstawowe dane kazdej legalnie funkcjonujecej firmy w Polsce. O co wiec chodzi??? :shock: :shock: I niech ktos mi tu publicznie zaprzeczy. :evil: :evil: :evil: :evil:
Kolejny tydzien mija , a informacja niczyja. :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:
Owszem, niektore firmy, jak, np. jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza lub spolka cywilna (obie formy dzialalnosci gwarantuja jednak pokrycie ewentualnych zobowiazan wlasnym majatkiem osobistym, za co placa zdecydowanie mniejszy podatek dochodowy), nie maja obowiazku wpisu do KRSu. Maja jednak wtedy obowiazek wpisu do CEIDG, czyli do Centralnej Ewidencji i Informacji o Dzialalnosci Gospodarczej. Czy sie myle? :evil: :evil: :evil: O co wiec chodzi? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Zaczynacie mnie wkurzac. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A mialem Was promowac. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A teraz dla porownania dane firmy, ktora legalnie funkcjonuje w Polsce i jeszcze ratuje zycie innych. Adres fizyczny, nr tel. (stacjonarnego!!!!!!!!), adres e-mailowy, nr wpisu do KRSu, nr NIP i nr Regon. Mozna, k...a, mozna!!!!

https://czaspomagac.pl/oliwia_101536802 ... omation=20

A juz tak "poza konkursem" dostalem ten apel na prywatnego e-maila, bo sie tam czasem udzielam finansowo. Pisza mi czasem w pilnych sprawach. Nie sa jednak natretni, wiec zawsze reaguje. Do czego Was tez zachecam. Przysiegam jednak, ze nie mam nic wspolnego z tematem, do ktorego zachecam. Lezka mi sie jednak zakrecila. :( :( :(
bogwar

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: WSPARCIE W SPRZEDAŻY NA AMAZON

Post autor: bogwar » 07 marca 2021, 03:50

bogwar pisze:
07 marca 2021, 03:30
Przysiegam jednak, ze nie mam nic wspolnego z tematem, do ktorego zachecam. Lezka mi sie jednak zakrecila. :( :( :(
bogwar
Wielkie SORRY, :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: dziecko to jednak przeciez nie "temat". To maly czlowiek jest. I Polaczka. Oliwka trzymaj sie. :!: :!: :!: W przyszlosci chlopaki na Ciebie licza. :P :P Chyba mnie od tych przepisow juz poje....lo.. Tym bardziej jednak zachecam do wsparcia. :geek:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości