"Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Dla osób szukających lub oferujących usługi
Arletta Bolesta
Posty: 1
Rejestracja: 12 lipca 2020, 15:57

"Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: Arletta Bolesta » 12 lipca 2020, 15:59

Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą

Mail: a.bolesta@op.pl

dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 12 lipca 2020, 19:02

Arletta Bolesta pisze:
12 lipca 2020, 15:59
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą

Mail: a.bolesta@op.pl

dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)
Witam na forum Pani Arletto. :D :D
Mysle, ze sporo naszych rodakow ma na mysli to, co Pani oferuje. :P A czy jakis cennik porad istnieje, czy wszystko jest gratis, tak po chrzescijansku, jak ja to robie?????? :D

Pozdrawiam
bogwar
nieautoryzowany doradca w sprawch administracyjnych w Szwajcarii

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 12 lipca 2020, 19:19

bogwar pisze:
12 lipca 2020, 19:02
Arletta Bolesta pisze:
12 lipca 2020, 15:59
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą

Mail: a.bolesta@op.pl

dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)
Witam na forum Pani Arletto. :D :D
Mysle, ze sporo naszych rodakow ma na mysli to, co Pani oferuje. :P A czy jakis cennik porad istnieje, czy wszystko jest gratis, tak po chrzescijansku, jak ja to robie?????? :D

Pozdrawiam
bogwar
nieautoryzowany doradca w sprawch administracyjnych w Szwajcarii
W uzupelnieniu
mgr ekonomii (bez dyplomu, ale z absolutorium), technik elektryk (z dyplomem) o specjalizacji automatyka przemyslowa :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 20 lipca 2020, 19:02

bogwar pisze:
12 lipca 2020, 19:19
bogwar pisze:
12 lipca 2020, 19:02
Arletta Bolesta pisze:
12 lipca 2020, 15:59
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą

Mail: a.bolesta@op.pl

dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)
Witam na forum Pani Arletto. :D :D
Mysle, ze sporo naszych rodakow ma na mysli to, co Pani oferuje. :P A czy jakis cennik porad istnieje, czy wszystko jest gratis, tak po chrzescijansku, jak ja to robie?????? :D

Pozdrawiam
bogwar
nieautoryzowany doradca w sprawch administracyjnych w Szwajcarii
W uzupelnieniu
mgr ekonomii (bez dyplomu, ale z absolutorium), technik elektryk (z dyplomem) o specjalizacji automatyka przemyslowa :D
No nie, tu oczywiscie przesadzilem. ;) Nie mam prawa do uzywania tego tytulu. :mrgreen: Juz sie poprawiam. Wieloletni (niegdys nazywany wiecznym, chociaz mysle, ze na az tak "zaszczytny" tytul nie zasluguje), doswiadczony student ekonomii... :lol: :lol: :lol: Reszta aktualna. :D :D
A skoro juz jestesmy przy tytulach. Czy wiecie co oznacza skrot mgr inz? Czekam na ciekawe odpowiedzi.

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 25 grudnia 2020, 23:15

bogwar pisze:
20 lipca 2020, 19:02
A skoro juz jestesmy przy tytulach. Czy wiecie co oznacza skrot mgr inz? Czekam na ciekawe odpowiedzi.
Minal sierpien, minal wrzesien.
Przeminela cala jesien.
Ja cierpliwie wciaz czekalem.
Odpowiedzi nie dostalem.
A odpowiedz bardzo prosta,
bedzie trescia tego posta. :D :lol:

mgr inz. (zauwazcie, ze po skrocie mgr nie ma kropki, a po inz. jest. I to bedzie nastepne pytanie. Kto odpowie na nie? Dlaczego? Jaka jest regula w tym temacie? Jak wiecie jestem szczegolarzem upierdliwym. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D )
oznacza w skrocie "moze g.... robic i niezle zyc. I teraz sobie "dospiewajcie" kropki. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja sugeruje "guzik", ale ludzka wyobraznia jest nieskonczona. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To tak dla rozrywki swiatecznej.
Czekam jednak na odpowiedz na pytanie z nawiasu. Piszcie cos. Nie oslabiajcie mnie. W koncu jedziemy na tym samym wozku. :mrgreen: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 25 grudnia 2020, 23:41

bogwar pisze:
25 grudnia 2020, 23:15
mgr inz. (zauwazcie, ze po skrocie mgr nie ma kropki, a po inz. jest. I to bedzie nastepne pytanie. Kto odpowie na nie? Dlaczego? Jaka jest regula w tym temacie? Jak wiecie jestem szczegolarzem upierdliwym. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D )
Czekam na odpowiedz na pytanie z nawiasu. Piszcie cos. Nie oslabiajcie mnie. W koncu jedziemy na tym samym wozku. :mrgreen: :lol:
Dla ulatwienia podobna regula obowiazuje w skrotach prof. dr :D :P :P :P
Czy profesorzy doktorzy znaja te zasade? :P :lol: :lol: Mam nadzieje, ze tak. Niech wiec sie wypowiedza. :D
Na forum wszyscy sa mile widziani. :D :D

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 29 grudnia 2020, 21:00

bogwar pisze:
25 grudnia 2020, 23:41
Dla ulatwienia podobna regula obowiazuje w skrotach prof. dr :D :P :P :P
Czy profesorzy doktorzy znaja te zasade? :P :lol: :lol: Mam nadzieje, ze tak. Niech wiec sie wypowiedza. :D
Na forum wszyscy sa mile widziani. :D :D
Zeby zachecic profesorow do aktywnosci na forum wyraze sie z wiekszym szacunkiem. :D
Czy profesorowie doktorzy (w przypadku stopni naukowych nie ma znaczenia w mianowniku l.mn. doktorzy czy doktorowie, jesli zas chodzi o lekarzy, to tylko doktorzy, natomiast w przypadku profesorow jest drobny niuans) znaja te zasade?
A przy okazji ponawiam pytanie. Dlaczego pisze sie dr hab. lub dr habil.? Chodzi oczywiscie o kropki po skrocie.
Moze jestem upierdliwy dla niektorych z tymi drobiazgami jezykowymi (robie to w ramach rozrywki i dowcipu), ale jak slysze na budowie "poszlem". "wzielem", "pierd....lem", "k...a" co drugie slowo (wiem, sam uzylem i na budowie czasem uzywam, ale nie co drugie slowo na Boga!!! :evil: :evil: :evil: , "ja pie....e", itd., itp.), to wydaje mi sie, ze nasi Rodacy powinni sie zapisac na kurs "kulturalnej polszczyzny", nawet przed kursem niemieckiego. Chociaz nie jestem pewien, czego szybciej sie naucza. :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil: :evil: Zwlaszcza teraz, przed zalewem Szwajcarii przez naszych Rodakow z Wielkiej Brytanii, ktorzy tam sie nie "zakwalifikowali" do dalszego pobytu. A najazd bedzie duzy i to roznych "egzemplarzy", z tymi najgorszymi wlacznie. Dlatego ostrzegam przed nowymi znajomosciami, bo wiem, ze tam bylo bardzo duzo nieciekawych "egzemplarzy". :mrgreen: :evil:

Hoover
Posty: 9
Rejestracja: 13 lutego 2020, 20:46
Miasto: Hagendorf

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: Hoover » 31 marca 2021, 21:03

Hmm .. to nie jest smieszne.
Pani mogla ocalic zycie Jamal Khashoggi'ego zamiast on sie stawiac - mogl prawnika koscielengo wynajac (a z jakich wyznan mozna zapytac - i podzial w danich grupach koscielnych bo to chyba o Shiitow chodzilo) ??.

pozdr

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 02 kwietnia 2021, 02:36

Hoover pisze:
31 marca 2021, 21:03
Hmm .. to nie jest smieszne.
Pani mogla ocalic zycie Jamal Khashoggi'ego zamiast on sie stawiac - mogl prawnika koscielengo wynajac (a z jakich wyznan mozna zapytac - i podzial w danich grupach koscielnych bo to chyba o Shiitow chodzilo) ??.

pozdr
A konkretnie Gosciu/wo co nie jest smieszne? :evil: Wyobrazasz sobie, ze Pani Prawnik mogla Go, czyli Jamala Khashoggiego, reprezentowac wtedy w Ambasadzie w Turcji??? Czy Ciebie pogielo??? Juz widze, jak Pani PRAWNIK wchodzi do Ambasady czy Konsulatu Saudyjskiego w Turcji (pewnie jeszcze bez zakrytej twarzy, bo jest przeciez wyemancypowana, ale to juz moj domysl :mrgreen: :mrgreen: ), zalatwia sprawe, po czym wychodzi cala i szczesliwa i oznajmia Klientowi radosna nowine. :geek: :geek: Chlopie/Kobito wez sie ogarnij i dostosuj do realiow. Tam, kobieta nie ma zadnych praw (tzn. nie w Turcji, chociaz......, ale w Arabii Saudyjskiej), a szkoda :twisted: :twisted: , bo zawsze prawa sie wiaza z obowiazkami, o czym czesto nasze Panie zapominaja. :evil: :mrgreen: :lol: :lol: Tzn. oczywiscie zapominaja o tych prawach do podania miski z ryzem i obowiazkach malzenskich. A moze odwrotnie?????? :lol: :lol: :lol: No dobra, za pozno juz na dyskusje w powaznych tematach. :mrgreen: :mrgreen: :lol:

bogwar
Posty: 932
Rejestracja: 13 października 2019, 21:44
Miasto: Berno/Warszawa

Re: "Rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa kościelnego"

Post autor: bogwar » 02 kwietnia 2021, 21:33

bogwar pisze:
02 kwietnia 2021, 02:36
bo zawsze prawa sie wiaza z obowiazkami, o czym czesto nasze Panie zapominaja. :evil: :mrgreen: :lol: :lol: Tzn. oczywiscie zapominaja o tych prawach do podania miski z ryzem i obowiazkach malzenskich. A moze odwrotnie?????? :lol: :lol: :lol: No dobra, za pozno juz na dyskusje w powaznych tematach. :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Wczoraj/dzisiaj bylo za pozno, ale dzisiaj /jutro za pozno nie jest. Podyskutujmy wiec moze na temat praw, ale i OBOWIAZKOW kobiet w naszej cywilizacji. Kobiety walcza o swoje prawa. I to jest chwalebne. Czy jednak pamietaja o obowiazkach zwiazanych z tymi prawami :mrgreen: :?:
Chca miec te same zarobki, ale czy ktos sie spotkal z sytuacja np. gornika pracujacego "na przodku", ktorym bylaby kobieta??? O.k. Przedstawilem tu sytuacje ekstremalna. Wroce jednak do swojego "podworka". Jestem elektromonterem. W mojej firmie tez pracuja kobiety, chociaz rzeczywiscie to wyjatki, tzn. w biurze to o.k., Sa, a wlasciwie jest 1 moja faworyta :D :lol: , w serwisie. Byc moze tam sie sprawdza. Gdyby jednak miala robic (fizycznie) to, co ja robie, to nie ma takiej opcji. Dlaczego wiec mialaby tyle samo zarabiac???? Sie po prostu pytam. :geek: :geek:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości